1
17:53

Τελικό στο ''Βικελίδης'', στο 1-1 ο Άρης με τον Λεβαδειακό

17:50

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

17:46

86': Κεφαλιά του Σταυρόπουλου η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Στρατηλάτη

17:44

84': Κάρτα έχει δει και ο Σταυρόπουλος του Άρη

17:43

Αρκετή ένταση στο ματς στα τελευταία λεπτά

17:42

83': Κάρτα στον Μάντζιο για μια κοκορομαχία που είχε με τον Σταυρόπουλο

17:42

83': Πιέζει ο Άρης έχοντας και την αριθμητική υπεροχή για να φτάσει σε ένα δεύτερο γκολ

17:38

79': Αλλαγή και για τον Λεβαδειακό. Στη θέση του Μάρτινς πέρασε ο Πετράτσι

17:38

79': Στην θέση του Τριανταφυλλάκου θα περάσει ο Μανιάς για τον Άρη

17:37

77': Μακρινό σουτ του Τσουμάνη δεν βρήκε στόχο...

17:33

74': Η απόφαση του Σπάθα είναι να αποβάλει τον Κονέ! Με δέκα συνεχίζει ο Λεβαδειακός...

17:33

Ο παίκτης του Λεβαδειακού φαίνεται να έσπρωξε τον Τάτο ο οποίος έπεσε λίγο εντυπωσιακά

17:32

Κοκορομαχία ανάμεσα στον Κονέ και τον Τάτο

17:28

69': Στην θέση του Παπαδόπουλου ο Οικονομόπουλος

17:24

Έχει ανεβάσει την απόδοση του ο Άρης μετά το γκολ της ισοφάρισης...

17:23

65': Ο Τάτος έκανε όμορφη ατομική ενέργεια, έπιασε ένα σουτ ωστόσο ο Στρατηλάτης μπλόκαρε

17:21

63': Μετά από φάση διαρκείας ο Γιάννης Παπαδόπουλος σούταρε δυνατά, η μπάλα άουτ

17:20

62': Στην θέση του Ορτέγκα ο Μανού Μπούστο. Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό

17:17

58': Ο Ουντότζι μπήκε στην περιοχή, απέφυγε τον Ροντρίγκο και με όμορφο πλασέ νικά τον Στρατηλάτη για το 1-1

17:17

ΓΚΟΛ ο Άρης, 1-1 άμεση απάντηση!

17:14

0-1 ο Λεβαδειακός λοιπόν! Για να δούμε την αντίδραση του Άρη ο οποίος βρίσκεται σε πολύ δύσκολη θέση...

17:12

Ύστερα από εκτέλεση κόρνερ του Ροντρίγκο, η μπάλα έφτασε στον Καπό ο οποίος με κοντινό πλασεδάκι γράφει το 0-1 και παγώνει το ''Βικελίδης''

17:12

53': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

17:11

52': Μουδιασμένα έχει μπει στην επανάληψη ο Άρης, με τον Μιλίνκοβιτς να δείχνει προβληματισμένος στον πάγκο του

17:06

Καλή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό

17:06

48': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κονέ, λίγο έξω η μπάλα

17:05

47': Κάρτα στον Έλσνερ για μαρκάρισμα στον Λυκογιάννη

17:04

46': Στην θέση Ιωαννίδη έχει περάσει ο Καπό για τον Λεβαδειακό

17:04

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου στο ''Βικελίδης''

16:47

Τέλος πρώτου ημιχρόνου

16:46

45+1': Κεφαλιά του Ουντότζι και πάλι ο Στρατηλάτησς σώζει τον Λεβαδειακό!

16:46

Οι άνθρωποι του Άρη φωνάζουν για ένα σπρώξιμο, εκτός φάσης, του Μάντζιου στον Πουλίδο

16:45

45': Κάρτα στον Μαρτίνεθ για μαρκάρισμα στον Ουντότζι

16:43

43': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αρη! Ο Σταυρόπουλος βρήκε τον Ουντότζι, αυτός μπήκε από τα αριστερά, σούταρε ωστόσο ο Στρατηλάτης του είπε όχι

16:41

40': Πέντε λεπτά ακόμα μέχρι το φινάλε του πρώτου μέρους με το ματς πλέον να είναι μοιρασμένο και τον Λεβαδειακό να έχει τις δύο καλύτερες στιγμές

16:37

36': Ο Ουντότζι έκανε ένα σουτ με το αριστερό έξω από την περιοχή, δεν ανησυχεί ο Στρατηλάτης

16:35

Σηκώνει τον Μανιά ο Μιλίνκοβιτς, βλέποντας πως ο Άρης δεν φτιάχνει ευκαιρίες και δεν απειλεί

16:34

34': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Εκτέλεση φάουλ του Κονέ, ο Λυκογιάννης πήρε την κεφαλιά η μπάλα φεύγει άουτ

16:29

29': Κάρτα στον Τσουμάνη για δυνατό μαρκάρισμα στον Μάντζιο

16:28

Έχει ισορροπήσει ο Λεβαδειακός στα τελευταία λεπτά, με τον Άρη πάντως να ψάχνει περισσότερο το γκολ

16:26

25': Κάρτα στον Ιωαννίδη για μαρκάρισμα στον Τάτο

16:22

22': 59% - 41% η κατοχή της μπάλας, υπέρ του Άρη

16:20

Καλός ο ρυθμός στο πρώτο 20λεπτο, χωρίς ωστόσο να έχουμε δει την μεγάλη ευκαιρία

16:18

18': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κονέ, μπλοκάρει σταθερά ο Διούδης

16:17

Πρόβλημα τραυματισμού φαίνεται να αντιμετωπίζει ο Γιάννης Παπαδόπουλος

16:13

12': Απαντάει ο Λεβαδειακός στις ευκαιρίες με ένα σουτ του Μάντζιου, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά της εστίας του Διούδη

16:09

9': Ένα μακρινό σουτ του Γιάννη Παπαδόουλου δεν βρίσκει στόχο

16:07

Ψάχνει ένα γρήγορο γκολ η ομάδα της Θεσσαλονίκης, με τον Ανδρέα Τάτο να είναι αρκετά κεφάτος και να ζητά συνεχώς μπάλα

16:05

5': Πεντάλεπτο στην αναμέτρηση και ο Άρης είναι πιο κινητικός από τον Λεβαδειακό

16:02

2': Κεφαλιά του Ουντότζι, η μπάλα στην αγκαλιά του Στρατηλάτη

16:01

1': Έναρξη της αναμέτρησης

15:57

Όλα έτοιμα για την σέντρα στο ''Κλεάνθης Βικελίδης'', οι δύο ομάδες έχουν κάνει την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο μαζί με τους διαιτητές