1
16:55

Ευχαριστούμε που ήσασταν μαζί μας, καλή συνέχεια από το a-sports.

16:54

Τεράστια νίκη για την ΑΕΚ Β’ που φτάνει τον Λεβαδειακό στους 24 βαθμούς αλλά και την πρώτη θέση. Πρώτη ήττα μετά από 10 αγώνες για τους Βοιωτούς στο πρωτάθλημα που έπαιξαν αρκετά καλά παρά την ήττα τους!

16:54

90'+6: Λήξη αγώνα.

16:52

90'+5: Χάμοντ το σουτ μετά την εκτέλεση του Νίλι άουτ η μπάλα.

16:52

90'+4: Κόρνερ για τον Λεβαδειακό.

16:49

90'+1: Μεγάλη φάση για τον Λεβαδειακό! Ο Τζημόπουλος σουτάρει από πλεονεκτικότατη θέση από το ύψος της περιοχής, όμως η προσπάθειά του δεν ήταν καλή και μπλοκάρει ο Χατζηεμμανουήλ.

16:49

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων του δευτέρου ημιχρόνου.

16:48

89': Μπαχανάκ στη θέση του Μουτίνιο για τον Λεβαδειακό.

16:46

88': Τεράστια φάση για την ΑΕΚ Β' μετά από ώρα! Όπως όπως διώχνουν οι παίκτες της Ένωσης, η μπάλα καταλήγει στον προωθημένο και ταχύτατο Χριστόπουλο που μπαίνει στην περιοχή και από θέση μέσα δεξιά αστοχεί και στέλνει την μπάλκα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

16:44

87': Παναγιώτου σε Νίκα, αυτός πλασάρει από το ύψος την μεγάλης περιοχής αλλά η μπάλα κοντράρει. Καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό.

16:41

83': Προσπαθεί ο Λεβαδειακός αλλά το χαλάει στην τελική προσπάθεια. Από την άλλη η ΑΕΚ Β' αμύνεται πολύ καλά τα τελευταία λεπτά.

16:39

82': Αλλαγές και για την ΑΕΚ Β': Αρβανίτης αντί Μυστακόπουλου και Χριστόπουλος αντί Σταμούλη.

16:38

81': Αλλαγή: Έξω ο Πολέτο, μέσα ο Συμελίδης για τον Λεβαδειακό.

16:38

80': Σουτ του Πολέτο από έξω αριστερά, απελπιστικά άστοχο.

16:34

76': Ο Χατζηεμμανουήλ κάνει κακό κοντρόλ αλλά προλαβαίνει το κόρνερ πριν η μπάλα βγει εκτός αγωνιστικού χώρου.

16:32

74': Άσχημο το κόρνερ του Μουτίνιο.

16:31

73': Απευθείας το φάουλ ο Μουτίνιο, εύκολα σε κόρνερ ο Χατζηεμμανουήλ.

16:29

72': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Λεβαδειακό που πιέζει αρκετά αυτά τα λεπτά για την ισοφάριση του σκορ.

16:28

72': Αλλαγή για την ΑΕΚ Β': Ραντόνια αντί Τζούντι Γκαρσία.

16:28

71': Σε πλάγιο ο Μπάμπης.

16:28

70': Σέντρα του Πολέτο από δεξιά, ο Λάτσι σε κόρνερ.

16:26

69': Πάει για τρίτη αναγκαστική αλλαγή το ματς.

16:26

69': Πρόβλημα με τον Γκαρσία για την ΑΕΚ Β'.

16:25

68': Σουτ το Νίλη άουτ από έξω δεξιά εντελώς ακίνδυνο, η μπάλα ψηλά.

16:23

65': Αναγκαστική αλλαγή για τους φιλοξενούμενους: Βήχος έξω, Παναγιώτου μέσα.

16:18

60': Κρατάει μπάλα η ΑΕΚ Β'.

16:15

57': Πάλι οφσάιντ για τον Λεβαδειακό με τον Νίκα να στέλνει την κεφαλιά του ούτως ή άλλως άουτ.

16:14

56': Νέο οφσάιντ για τον Μουτίνιο!

16:13

55':Οφσάιντ ο Μουτίνιο που έβγαινε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα των γηπεδούχων, έπειτα από πάσα του Χάμοντ.

16:09

51': Φοβερή ευκαιρία για τον Λεβαδιακό. Εκτέλεση κόρνερ του Μουτίνιο, κεφαλιά του Νίκα που πέρασε ως αλλαγή στο 46' και ο Γερολέμου σώνει στη γραμμή με αυτοθυσία! Κακή έξοδος ο κατά τα άλλα εξαιρετικός σήμερα Χατζηεμμανουήλ.

16:09

51': Κόρνερ κερδίζει ο Μουτίνιο από τον Δούμτσιο στην αριστερή πλευρά.

16:06

48': Εξαιρετικός ο τερματοφύλακας της ΑΕΚ Β'.

16:04

46': Ο Νίκας κάνει κάθετη πάσα στον Δούμτσιο, από από έξω δεξιά πλασάρει από πλεονεκτικό σημείο αλλά ο Χατζηεμμανουήλ για μία ακόμη φορά κάνει φοβερή επέμβαση.

16:03

46': Νίκας στη θέση του Κονέ για τους φιλοξενούμενους.

16:03

46': Έναρξη του δευτέρου μέρους.

16:01

Οι δύο ομάδες βγήκαν στον αγωνιστικό χώρο, η έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου θα πραγματοποιηθεί στα επόμενα λεπτά.