0
19:11

Ευχαριστούμε που ήσασταν μαζί μας. Καλό βράδυ από το a-sports.

19:08

Ο ΠΑΟΚ μπήκε με το δεξί στο 2022 νικώντας τον Παναιτωλικό με 2-0. Ο "Δικέφαλος του Βορρά" κινδύνευσε ελάχιστα από τα "καναρίνια" και η ομάδα του Λουτσέσκου πήρε ένα δίκαιο τρίποντο και πλησιάζει στους 2 την δεύτερη ΑΕΚ. Μένει στη 10η θέση η ομάδα του Γιάννη Αναστασίου με 6 βαθμούς περισσότερους από την ζώνη του υποβιβασμού.

19:08

90'+4: Λήξη του αγώνα.

19:05

Ο Ζαμπά που επέστρεψε μετά από δανεισμό και μπήκε ως αλλαγή, βλέπει τον Σίντκλεϊ να του στρώνει τη μπάλα και ο Βραζιλιάνος από το ύψος της μεγάλης περιοχής κάνει το 2-0.

19:05

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:04

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

87': Αλλαγές για τον Παναιτωλικό: Μπελεβώνης αντί Τσιγγάρα και Μόρσεϊ αντί Μπαρμπόσα.

18:59

85': Σουτ του Ντάγλας Αουγκούστο από κεντρικό σημείο εκτός περιοχής, η μπάλα αρκετά άουτ.

18:56

82': Κακό το κόρνερ του Μάρτενσον.

18:55

81': Ο Καρέλης πέρασε στην περιοχή, γύρισε παράλληλα από μέσα δεξιά αλλά ο Σίντλεϊ έβγαλε σε κόρνερ.

18:50

77': Αλλαγές και για τον Παναιτωλικό: Μάρτεσον και Καρέλης στη θέση των Ντουάρτε και Μεντόσα.

18:50

77': Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Τσόλακ αντί Σφιντέρσκι και Σίντκλεϊ αντί Μιτρίτσα.

18:49

76': Το 2-0 που θα τελείωνε το ματς δεν έχει έρθει παρά την υπεροχή του ΠΑΟΚ και τα τελευταία λεπτά αναμένονται πολύ ενδιαφέροντα.

18:47

74': Μεγάλη φάση για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί το φάουλ ο Αουγκούστο, ο Κούρτιτς παίρνει την κεφαλιά και ο Φλόρες διώχνει πάνω στη γραμμή!

18:46

73': Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ, κίτρινη στον Κορνέλιους, την κέρδισε ο Ζαμπά.

18:45

72': Ζαμπά σε Αουγκούστο, αυτός πλασάρει από έξω δεξιά άστοχα.

18:42

69': Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ: Ζαμπά και Σβαμπ στις θέσεις των Μουργκ και Τσιγγάρα αντίστοιχα.

18:39

66': Καλή εκτέλεση του Μουργκ, ο Σφιντέρφσκι πήρε την πρώτη κεφαλιά πάσα αλλά απομάκρυνε έπειτα η άμυνα του Παναιτωλικού.

18:39

66': Κόρνερ παραχωρεί ο Κορνέλιους.

18:38

64': Ο Μιτρίτσα καθυστερεί, δεν σουτάρει από μέσα αριστερά και κλείνεται με αποτέλεσμα να χαθεί η ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ.

18:35

62': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ: Βιεϊρίνια αντί Ροντρίγκο.

18:32

59': Ζητάνε πέναλτι για χέρι του Τσιγγάρα των φιλοξενούμενων στον ΠΑΟΚ, είναι ακούσιο και το ματς συνεχίζεται.

18:28

55': Κίτρινη στον Ροντρίγκο για σκληρό φάουλ στον Βέργο.

18:26

53': Στην αντεπίθεση ο ΠΑΟΚ χάνει φάση με τον Μουργκ που νικιέται από τον Μελίσσα!

18:26

Λούι τη σέντρα για Βέργο που κάνει κεφαλιά στο δοκάρι από πλάγια θέση! Πολύ καλή στιγμή για τους Αγρινιώτες.

18:25

52': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:23

49': Αουγκούστο στον Σφιντέρσκι που σουτάρει από κεντρικό σημείο εκτός περιοχής, αποκρούει ο Μελίσσας.