-
0
21:23

21:22

Ο Άρης παίρνει το τρίποντο και με 17 βαθμούς είναι στην 5η θέση. Παραμένουν 9οι με 13 πόντους οι Αρκάδες.

21:22

90'+3: Λήξη του αγώνα, 1-0.

21:19

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:15

87': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΡΗ! Ο Ιτούρμπε εκτελεί απευθείας το φάουλ από δεξιά, στο οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

21:14

86': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές των Αρκάδων, Κανελλόπουλος και Μπενίτο αντί των Κρέσπι και Σονί.

21:13

85': Ματίγια αντί Μπερτόγλιο, Μάνος αντί Καμαρά, δύο αλλαγές για τον Άρη.

21:12

84': Κίτρινη στον Ατιένθα για φάουλ στον Ιτούρμπε.

21:07

78': Ρούμπεν Γκαρθία αντί Καρμόνα, αναγκαστική αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης, καθώς ένιωσε ενοχλήσεις ο Καρμόνα.

21:07

78': Ο Καμαρά το γύρισμα από αριστερά της περιοχής, δεν μπορεί να βρει την μπάλα εξ επαφής ο Γκαρσία, σημαντική ευκαιρία για τον Άρη.

21:01

73': Ο Ιτούρμπε εκτελεί φάουλ από δεξιά, κεφαλιά του Φαμπιάνο, άουτ.

21:01

72': Κίτρινη στον Τζέγκο για φάουλ στον Ιγκλέσιας.

20:59

70': Μακρινό σουτ του Αλί Μπαμπά, κόντρα στον Σάκιτς, κόρνερ για τους Αρκάδες. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:57

69': Δύο αλλαγές για τον Άρη, Ιτούρμπε αντί Μαντσίνι, Γκαρσία αντί Γκάμα.

20:55

67': Δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης, Αλί Μπαμπά αντί Μπαράλες, Iγκλέσιας αντί Μουνάφο.

20:54

65': Δυνατό σουτ του Γκάμα εκτός περιοχής, μπλοκάρει σταθερά ο Τσιφτσής.

20:54

64': Σέντρα του Σάσα από αριστερά, κεφαλιά-πάσα του Μαντσίνι στον Μπερτόγλιο, κεφαλιά και από τον δεύτερο και άουτ.

20:49

60': Σουτ στην κίνηση από τον Κρέσπι από δεξιά της περιοχής, μπλοκάρει ο Ντένις.