-
1
20:52

20:51

Δίκαια ο Παναθηναϊκός προκρίνεται στους «16» του Κυπέλλου. Μαχητικός ο Ατρόμητος, αλλά ακίνδυνος επιθετικά, ενώ οι «πράσινοι» είχαν τις ευκαιρίες και για ένα δεύτερο γκολ.

20:51

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-1.

20:51

90'+5: Ο Αθανασίου εκτελεί απευθείας φάουλ, άουτ.

20:47

90'+2: Ο Αθανασίου εκτελεί φάουλ από αριστερά, κεφαλιά του Παπαδόπουλου, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:46

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:45

90': Πούγγουρας αντί Χατζηγιοβάνη, τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό.

20:40

85': Ωραία ενέργεια του Χατζηγιοβάνη από πλάγια αριστερά, πλασάρει τον Γιαννιώτη, αποκρούει ο γκολκίπερ του Ατρομήτου.

20:38

82': Κίτρινη στον Σάλομον για φάουλ στον Ιωαννίδη.

20:35

79': Σάντσες αντί Χουάνκαρ, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

20:32

76': Μπεντινέλι αντί Καρτάλη, Αθανασίου αντί Μαυρομμάτη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ατρομήτου.

20:27

71': Ο Χατζηγιοβάνης εκτελεί φάουλ από αριστερά, ο Σάλομον παραλίγο με κεφαλιά να σημειώσει αυτογκόλ, δύσκολα διώχνει ο Γιαννιώτης σε κόρνερ. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

20:26

70': Τζαβίδας αντί Κωτσόπουλου, Ντένιτς αντί Νάτσου, δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο.

20:25

69': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟ, Βιτάλ αντί Παλάσιος.

20:20

63': Κίτρινη στον Σάρλια.

20:19

63': Σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΟ, ωραία κάθετη του Καρλίτος στον Χατζηγιοβάνη, που τσιμπά την μπάλα, αποκρούει ο Γιαννιώτης, κόντρα στον Χατζηγιοβάνη και άουτ.

20:18

61': Κεφαλιά του Παπαδόπουλου μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Νάτσος, άουτ.

20:16

60': Βασιλαντωνόπουλος αντί Κιβρακίδη, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:14

58': Καλό δυνατό σουτ του Καρλίτος από το ημικύκλιο της περιοχής, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα. Καλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό.

20:11

56': Συρτό σουτ του Κουλούρη από το ημικύκλιο της περιοχής, μπλοκάρει εύκολα ο Μπρινιόλι.