1
17:55

Aπό το a-sports.gr καλή συνέχεια.

17:54

Άνετο κι επιβλητικό τρίποντο για τον Άρη, που με 8 βαθμούς πιάνει στην 7η θέση τον Αστέρα Τρίπολης και τον Ιωνικό. Παραμένει 12ος ο Παναιτωλικός με 5 πόντους.

17:53

90'+4: Λήξη του αγώνα, 5-1.

17:53

90'+4: Άλλο ένα σουτ του Μαντσίνι, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

17:53

90'+4: Σουτ του Μαντσίνι από θέση μέσα αριστερά, διώχνει σε κόρνερ ο Μελίσσας. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

17:51

90'+2: Κίτρινη στον Ιτούρμπε για φάουλ στον Χ. Μπελεβώνη.

17:49

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:47

89': Μπακαδήμας αντί Μαλή, τέταρτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

17:45

86': Ο Μαντσίνι μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, θα νικηθεί όμως στο τετ α τετ από τον Μελίσσα.

17:45

86': Κίτρινη στον Ματίγια για δυνατό φάουλ στον Αντούνες.

17:43

84': Σουτ του Σάσα από μακρινή απόσταση, άουτ.

17:42

83': Ματίγια αντί Ματέο Γκαρσία, Μάνος αντί Καμαρά, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Άρη.

17:41

82': Εκτελεί φάουλ από αριστερά ο Φλόρες, κεφαλιά του Μαλή, άουτ.

17:39

80': Ο Μελίσσας αποκρούει την εκτέλεση του Ιτούρμπε. Το 5-1 δεν αλλάζει.

17:39

79': Κίτρινη στον Ντουάρτε.

17:37

78': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ! Για χέρι του Αντούνες μετά από σουτ του Φαμπιάνο. Είχε προηγηθεί δευτερόλεπτα πριν δοκάρι για τον Άρη, με τον Μπράμπετς να σημαδεύει με κεφαλιά το δεξί δοκάρι.

17:33

75': Κίτρινη στον Αντούνες για δυνατό φάουλ στον Ιτούρμπε.

17:29

71': Καρέλης αντί Βέργου, τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.

17:26

Ο Βέργος ευστοχεί, 5-1.

17:26

67': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

17:26

67': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! Είδε παράβαση ο Κουτσιαύτης.

17:24

66': Ο διαιτητής Κουτσιαύτης πάει στο VAR να τσεκάρει πιθανό πέναλτι για χέρι του Τζέγκο.

17:21

62': Κίτρινη στον Σάσα.

17:19

60': Ιτούρμπε αντί Μπερτόγλιο, Σάσα αντί Εντιαγέ, Μαντσίνι αντί Γκάμα, τρεις αλλαγές για τον Άρη.

17:16

57': Κίτρινη στον Εντιαγέ για φάουλ στον Ντουάρτε.

17:11

Εκτελεί το κόρνερ ο Γκάμα από αριστερά, κεφαλιά του Φαμπιάνο κι εξ επαφής ο Εντιαγέ σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα για το 5-0.

17:11

52': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

17:10

51': Ωραία σέντρα του Σούντγκρεν από δεξιά, κεφαλιά του Γκαρσία, ο Αποστολάκης με το κεφάλι διώχνει σε κόρνερ.

17:05

46': Αποστολάκης αντί Λούι, δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό.