20:10

20:10

Στους 2 βαθμούς παραμένουν οι Περιστεριώτες και ουραγοί.

20:09

Οι παίκτες του Ατρομήτου έχουν πάει προς την πλευρά των Fentagin και τα ακούν με κατεβασμένα τα κεφάλια από τους οργανωμένους οπαδούς... Άσχημο το κλίμα βέβαια για τους γηπεδούχους.

20:08

Πρώτο διπλό των Νικαιωτών στη σεζόν, με 8 βαθμούς ανεβαίνουν στην 7η θέση.

20:07

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-2.

20:03

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:02

90': Λουάν αντί Καμπράλ, τέταρτη αλλαγή για τον Ιωνικό.

20:01

89': Σουτ του Πισάνο, κόντρα στον Μπάσα, κόρνερ για τον Ατρόμητο, που περνά ανεκμετάλλευτο.

19:59

87': Σέντρα του Σάλομον από δεξιά, σουτ στην κίνηση του Σπιριντόνοβιτς, άουτ.

19:56

83': Κιάκος αντί Τουράμ, τρίτη αλλαγή στον Ιωνικό.

19:54

82': Δεν φαίνεται ότι μπορεί να αλλάξει κάτι στο ματς, κοντά σε σπουδαίο διπλό ο Ιωνικός.

19:46

74': Κιβρακίδης αντί Βασιλαντωνόπουλου, Κωτσόπουλος αντί Μπεντινέλι, δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο.

19:44

72': Κίτρινη στον Πισάνο για πάτημα στον Βαλεριάνο.

19:43

70': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Καστεγιάνο τη σέντρα από αριστερά, αφύλακτος ο Μπεντινέλι από πλάγια θέση με σουτ στέλνει την μπάλα στο αριστερό δοκάρι.

19:39

67': Μάναλης αντί Ματσούκα, Μπάσα αντί Άοσμαν, δύο αλλαγές για τον Ιωνικό.

19:38

Ο Τουράμ την πάσα, ο αφύλακτος Άοσμαν κοντρολάρει με όλη του την άνεση και σουτάρει λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Πίριτς στη δεξιά του γωνία, 0-2.

19:37

65': ΓΚΟΛ για τον ΙΩΝΙΚΟ!

19:36

64': Κίτρινη στον Ντάλσιο για θέατρο.

19:34

62': Πισάνο αντί Κλωναρίδη, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

19:34

62': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο, από πάσα του Μπεντινέλι από δεξιά το σουτ του Σπιριντόνοβιτς λίγο έξω από την περιοχή, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

19:33

61': Κεφαλιά του Παπαδόπουλου μετά από κόρνερ που εκτελεί ο Σπιριντόνοβιτς, μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης.

19:31

59' Σουτ του Κλωναρίδη από πλάγια δεξιά, άουτ.

19:28

56': Ο Σπιριντόνοβιτς το συρτό σουτ από δεξιά της περιοχής, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Χουτεσιώτης.

19:26

54': Κίτρινη στον Βαλεριάνο για χέρι.

19:24

52': Σουτ του Ματσούκα εντός περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει ο Πίριτς.

19:22

50': Κίτρινη στον Μύγα για φάουλ στον Κσστεγιάνο.

19:20

48': Σπουδαία ευκαιρία χάνει ο Ατρόμητος, ο Καστεγιάνο τη σέντρα από αριστερά, κοντινή κεφαλιά του αμαρκάριστου Κυριάκου Παπαδόπουλου, η μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:17

46': Σπιριντόνοβιτς αντί Γκαλβάο, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.