1
-
1
20:08

Ενώ ο Πανθρακικός έδειχνε να ελέγχει το ματς μετά το 0-1 του Ντε Σόουζα, ο Πανιώνιος "λυτρώθηκε" με το γκολ του Λαμπρόπουλου παίρνοντας έτσι έναν ανέλπιστο βαθμό καθώς η εικόνα του ήταν τουλάχιστον μέτρια, απέναντι στην καλά διαβασμένη ομάδα του Μάντζιου

20:08

90'+4': Λήξη της αναμέτρησης

20:06

90'+2': Ο Τριανταφύλλου μπαίνει στο ματς στη θέση του Ντος Σάντος, ενώ 1 λεπτό νωρίτερα ο Μίκουλιτς είχε αντικρίσει την κίτρινη κάρτα

20:05

90': Ο Αραβίδης "τσιμπάει" τη μπάλα με το μυτάκι αλλά ο Σέρεμετ σε ετοιμότητα διώχνει δύσκολα σε κόρνερ

20:01

Ο Λαμπρόπουλος με κεφαλιά ύστερα από κόρνερ του Μενδρινού καταφέρνει να νικήσει τον Σέρεμετ, παίρνοντας τη ρεβάνς κατά κάποιο τρόπο για το λάθος του στο γκολ του Ντε Σόουζα

20:01

86': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο

19:58

84': Ο Πάνος αντικαθιστά τον Κολοβό

19:57

83': Ο Ζεκίνια περνάει στο ματς στη θέση του Κάσες

19:48

74': Κίτρινη κάρτα στον Κούρντι

19:44

69': Με κίτρινη κάρτα τιμωρείται και ο Σέρεμετ

19:43

68': Κίτρινη κάρτα στον Χρήστου

19:39

64': Στη θέση του Καμπάνταη περνάει ο Γιάννου

19:38

63': Ο Αραβίδης προσπαθεί να "απειλήσει" με μακρινό σουτ στέλνοντας την μπάλα άουτ

19:33

58': Ο Τζάνης παραχωρεί τη θέση του τον Ντιόγκο

19:29

54': Ο Ντούνης κάνει το δυνατό σουτ αλλά η μπάλα κοντράρει και καταλήγει κόρνερ

19:22

48': Ο Ντούνης επιχειρεί το μακρινό σουτ με τον Σέρεμετ να διώχνει δύσκολα

19:20

46': Ο Ντούνης περνάει στη θέση του Λάζνικ

19:20

46': Έναρξη του δευτέρου 45λέπτου

19:05

Σε ένα 45λεπτο χωρίς πολλές φάσεις μπροστά από τις δυο εστίες, ο Πανθρακικός έδειχνε πιο... κινητικός από τον Πανιώνιο και με τον Ντε Σόουζα κατάφερε να ανοίξει το σκορ

19:03

45': Λήξη του πρώτου μέρους

19:01

43': Κίτρινη κάρτα αντικρίζει και ο Λαδάκης

18:59

42': Κίτρινη κάρτα στον Μητρόπουλο

18:53

Μετά από λάθος του Λαμπρόπουλου ο Ντε Σόουζα γίνεται κάτοχος της μπάλας, περνάει τον Αυλωνίτη και πλασάροντας εύστοχα τον Γιαννακόπουλο ανοίγει το σκορ

18:52

36': ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό

18:41

25': Κίτρινη κάρτα στον Κούρο

18:31

15': Κάσες και Ρομέου διαδοχικά δεν καταφέρνουν να νικήσουν τον Γιαννακόπουλο από ευνοϊκή θέση, ύστερα από λάθος του Μενδρινού

18:25

9': Στην πρώτη καλή στιγμή του αγώνα ο Αραβίδης πιάνει την κεφαλιά μετά από σέντρα του Καμπάνταη στέλνοντας την μπάλα άουτ

18:17

1': Έναρξη του αγώνα

18:12

Όπως και στα ματς του Σαββάτου (14/9) τηρείται ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του πρώην προέδρου της ΕΠΟ, Σωτήρη Αλημίση