21:56

21:56

Ο Ολυμπιακός περνά στους ημιτελικούς του Κυπέλλου Ελλάδας χάρη στην εξυπνάδα του Μπουχαλάκη και το φοβερό λάθος του Κουέστα.

21:56

90'+7: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:52

90'+4: Κίτρινη στον Σούντγκρεν για διαμαρτυρία.

21:49

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:49

90': Κίτρινη στον Ελ Αραμπί για αγκωνιά στον Σάκιτς.

21:48

89': Κίτρινη στον Κρίστινσον για καθυστέρηση.

21:46

Απίθανη γκάφα κάνει ο Κουέστα, δεν έχει δει ότι ο Μπουχαλάκης είναι πίσω του και πριν κάνει το βολέ ο μέσος του Ολυμπιακού, που περίμενε στο δεξί δοκάρι, κλέβει την μπάλα και σε κενή εστία ισοφαρίζει, 1-1.

21:45

87': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:45

86': Το κόρνερ περνά ανεκμετάλλευτο για τον Ολυμπιακό.

21:44

86': Μπεναλουάν αντί Γκάμα, τέταρτη αλλαγή για τον Άρη.

21:44

85': Κόρνερ κερδίζει ο Φορτούνης.

21:42

83': Σέντρα του Χολέμπας από αριστερά, προβολή στην κίνηση από τον Ανδρούτσο, άουτ.

21:35

76': Κλείνει τις αλλαγές του ο Ολυμπιακός, Ελ Αραμπί αντί Κάιπερς, Καμαρά αντί Μπα.

21:33

75': Κάτσε αντί Μάνου, Σαντέ Σίλβα αντί Μαντσίνι, δύο αλλαγές για τον Άρη.

21:30

71': Κίτρινη στον Τζέγκο για φάουλ στον Φορτούνη.

21:29

70': Εκτελεί από αριστερά ο Φορτούνης, διαδοχικές κεφαλιές από Κάιπερς και Παπασταθόπουλο, άουτ.

21:28

70': Κερδίζει κόρνερ ο Κάιπερς για τον Ολυμπιακό.

21:26

68': Μπρούνο αντί Μπερτόγλιο, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

21:24

66': Τριπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Εμβιλά αντί Τιάγκο Σίλβα, Φορτούνης αντί Ραντζέλοβιτς, Μπρούμα αντί Μασούρα.

21:21

62': Κίτρινη στον Τιάγκο Σίλβα για τράβηγμα στον Μπερτόγλιο.

21:13

Ο Γκάμα νικά από την άσπρη βούλα τον Κρίστινσον, 1-0.

21:13

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:12

Με τα πολλά ο Γκεστράνιους το καταλογίζει το πέναλτι.

21:11

Τώρα ο Γκεστράνιους ακούει ξανά τι του λένε στο VAR και τελικά θα δει ο ίδιος το βίντεο.

21:10

Και το πέναλτι ισχύει, αν και είναι αρκετά αυστηρή η απόφαση του Φινλανδού διαιτητή Γκεστράνιους.

21:09

Το VAR τσεκάρει τη φάση.

21:08

50': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ! Για σπρώξιμο του Ανδρούτσου στον Μπερτόγλιο.

21:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.