-
1
21:26

21:25

Νίκη με ανατροπή και πολύ άγχος για τον ΠΑΟΚ. Έκανε ορθολογικές αλλαγές ο Γκαρσία, εκμεταλλεύθηκαν και το αριθμητικό τους πλεονέκτημα οι γηπεδούχοι, καταβάλλοντας την αντίσταση του μαχητικότατου ΠΑΣ. 3ος με 18 βαθμούς ο ΠΑΟΚ, παραμένει στους 9 ο ΠΑΣ και 8ος.

21:25

90'+8: Λήξη του αγώνα, 2-1.

21:23

90'+6: Κλείνουν οι αλλαγές του ΠΑΟΚ, Ουαγκέ αντί Σβιντέρσκι.

21:20

Στον ΠΑΣ διαμαρτύρονται για φάουλ του Τσόλακ στον Πίρσμαν στην αρχή της φάσης. Το VAR, εντέλει, δίνει το «οκ» στον Σιδηρόπουλο να μετρήσει το γκολ.

21:18

Εκτελεί το φάουλ από αριστερά ο Σβαμπ, πρώτη κεφαλιά του Τσόλακ, δεύτερη από τον Κρέσπο και με γυριστό σουτ ο Ελ Καντουρί γράφει το 2-1.

21:18

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ.

21:18

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

90': Κίτρινη στον Παντελάκη για φάουλ στον Μπίσεσβαρ.

21:17

90': Σουτ του Μπίσεσβαρ από το ημικύκλιο της περιοχής, μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης.

21:13

86': Ο Ροντρίγκο σεντράρει από δεξιά, κακή κεφαλιά του Σβιντέρσκι, άουτ.

21:10

83': Από μία κίτρινη σε Ελ Καντουρί και Α. Ζίβκοβιτς. Ο πρώτος για δυνατό φάουλ στον Ντομίνγκεθ, ο δεύτερος για διαμαρτυρία.

21:08

81': Κερδίζει κόρνερ ο Παμλίδης για τον ΠΑΣ, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

21:07

80': Λώλης αντί Καρτάλη, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

21:06

78': Εκτελεί ο Α. Ζίβκοβιτς, κεφαλιά του Βαρέλα, άουτ.

21:06

78': Κόρνερ παραχωρεί ο Πίρσμαν για τον ΠΑΟΚ.

21:03

76': Τσόλακ αντί Περέιρα, τέταρτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:02

75': Κίτρινη στον Καρτάλη για φάουλ στον Ελ Καντουρί.

21:01

74': Μακρινό σουτ του Βαρέλα, χωρίς τύχη.

20:57

70': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:50

63': Ντομίνγκεθ αντί Λεό, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

20:46

59': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Περέιρα το γύρισμα από αριστερά, σουτ του Τζόλη στην κίνηση, στο δεξί δοκάρι η μπάλα.

20:45

58': Ωραίο γυριστό σουτ στην κίνηση από τον Σβαμπ, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:44

57': Αποβολή στον Εραμούσπε με δεύτερη κίτρινη για δυνατό φάουλ στον Μπίσεσβαρ. Με 10 μένει ο ΠΑΣ.

20:40

Σουτ του Α. Ζίβκοβιτς από θέση έξω δεξιά, ασταθής απόκρουση του Χουτεσιώτη, σε κενή εστία ο Σβιντέρσκι γράφει το 1-1.

20:39

52': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

20:38

51': Δύο σερί κόρνερ για τον ΠΑΟΚ περνούν ανεκμετάλλευτα.

20:32

46': Τρεις μαζεμένες αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Ελ Καντουρί αντί Εσίτι, Μπίσεσβαρ αντί Μουργκ, Τζόλης αντί Βιεϊρίνια.