Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

17:54

Τέλος αγώνα. Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ 1-0.

17:50

91': Κίτρινη στον Μουνάφο

17:50

Τέσσερα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων

17:49

90': Αλλαγή για τον Αστέρα. Στην θέση του Τιλίκα μπαίνει ο Γκόμες

17:48

Κίτρινη στον Τιλίκα.

17:46

87': Διπλή μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Με τον Γκαργκαλατζίδη μετά το τρομερό λάθος της άμυνας του Αστέρα να μην μπορεί να νικήσει τον Παπαδόπουλο που έκοψε με τα πόδια εκτός περιοχής και στην συνέχεια τον Γρίβα να αστοχεί με σουτ.

17:43

84': Νέα αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ. Στην θέση του Σαρδινέρο μπαίνει ο Γκαργκαλατζίδης.

17:41

82': Κίτρινη στον Ιγκλέσιας

17:37

77': Αποβολή με δεύτερη κίτρινη στον Σελίμοβιτς. Ο αμυντικός του ΟΦΗ ενώ είχε κίτρινη είχε αψιμαχία με τον Μπαράλες,

17:35

76': Κάρτα στον Μπαράλες, για διαμαρτυρία.

17:33

Ο Μπαράλες ευστοχεί από την άσπρη βούλα και δίνει προβάδισμα στην ομάδα του.

17:31

71': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ. 1-0

17:30

Κίτρινη στον Σελίμοβιτς.

17:29

70': Πέναλτι για τον Αστέρα! Ανατροπή του Μπαράλες από τον Σελίμοβιτς μέσα στην περιοχή.

17:29

68': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Ιγκλέσιας αντικαθιστά τον Βαλιέντε και ο Ρετζίς παίρνει τη θέση του Σίτο

17:28

68': ο Λουίς Φερνάντεθ βρίσκεται σε θέση βολής, αλλά δεν προλαβαίνει να πλασάρει. Απομάκρυνει ο Βάτερμαν σε κόρνερ.

17:24

65': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Στην θέση του Γιάννου μπαίνει ο Γρίβας και στην θέση του Κοροβέση μπαίνει ο Λυμπεράκης.

17:23

60': Ο ΟΦΗ έχει ανεβάσει τις γραμμές του και πιέζει τους Αρκάδες στα τελευταία λεπτά.

17:18

Γρήγορος ο ρυθμός στο ματς με τον Αστέρα να στέκεται καλύτερα.

17:16

57': Κίτρινη στον Κοροβέση

17:12

54': Κίτρινη στον Σακόρ

17:11

52': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Στην θέση του Ριέρα μπαίνει ο Φερνάντεθ και στην θέση του Μπόρχα Φερνάντεθ μπαίνει ο Μουνάφο.

17:08

49': Ο Ουές σουτάρει έξω και δεξιά από την περιοχή, αποκρούει σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος.

17:07

48': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελεί ο Σίτο, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:05

Χωρίς αλλαγές συνεχίζουν οι δύο ομάδες.

17:04

46': Έναρξη 2ου ημιχρόνου

16:49

Τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ 0-0.

16:48

45+3': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Μπαλογιάννης εκτελεί, ο Διαμαντής πέρνει την καρφωτή κεφαλιά, αλλά μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

16:45

Τρία είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων

16:40

41': Νέο κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Ριέρα εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:39

40': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελεί ο Ριέρα, η μπάλα απομακρύνεται.

16:36

37':Αναγκαστική αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Ναμπί αποχωρεί από το ματς λόγω τραυματισμού του στο γόνατο. Την θέση του θα πάρει ο Μπαλογιάννης.

16:35

Ο Ναμπί εκτελεί το κόρνερ, αλλά οι αμυντικοί των Αρκάδων απομακρύνουν την μπάλα.

16:33

34': Σουτ του Ναμπί με το αριστερό έξω από την περιοχή, η μπάλα να κοντράρει και να καταλήγει κόρνερ.