1
21:46

Kαλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:45

Γκέλα για τον ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα του στον 5ο όμιλο του Γιουρόπα Λιγκ, βελτιώθηκε στο β' ημίχρονο, ισοφάρισε, αλλά μέχρι εκεί.

21:44

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-1.

21:42

90'+2: Λοΐζου αντί Μποτεάκ, τέταρτη αλλαγή για την Ομόνοια.

21:40

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:39

89': Σέντρα Ίνγκασον από δεξιά, αδύναμη κεφαλιά του Μιχαηλίδη, στην αγκαλιά του Φαμπιάνο η μπάλα.

21:35

85': Ο Τζόλης σεντράρει από αριστερά, διώχνει σε πρώτο χρόνο ο Φαμπιάνο, σουτ στην κίνηση από τον Σβαμπ, ξανά ο Φαμπιάνο καθαρίζει τη φάση.

21:29

80': Γυριστό σουτ στην κίνηση από τον Σβαμπ από αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει ο Φαμπιάνο.

21:25

75': Κουσουλός αντί Ζόρντι Γκόμεθ, Ασαντέ αντί Παπουλή, Κακουλής αντί Ντούρις, τρεις αλλαγές η Ομόνοια.

21:24

74': Από την εκτέλεση του κόρνερ η μπάλα καταλήγει στον Τζόλη, που σουτάρει, στο σώμα του Λέτσιακς η μπάλα, δεν υπάρχει χέρι για το οποίο φώναξε ο Τζόλης.

21:23

73': Τζόλης αντί Αντρίγια Ζίβκοβιτς, Μπίσεσβαρ αντί Μουργκ, κλείνει τις αλλαγές του ο ΠΑΟΚ.

21:23

73': Ο Γιαννούλης το γύρισμα από αριστερά, παραλίγο αυτογκόλ από τον Λούφτνερ, κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

21:20

70': Μακρινό σουτ του Ντάγκλας Αουγκούστο, δύσκολα αποκρούει ο Φαμπιάνο.

21:19

69': Σουτάρει ο Σβαμπ από αριστερά της περιοχής, άουτ.

21:15

66': Σουτ του Μουργκ από θέση μέσα αριστερά, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:12

62': Σβιντέρσκι αντί Τσόλακ, Ροντρίγκο αντί Μάτος, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

21:11

61': Από την εκτέλεση του κόρνερ ο Τζιωνής γίνεται αποδέκτης της μπάλας, πέφτει κάνοντας θέατρο και βλέπει την κίτρινη.

21:10

60': Μεγάλη ευκαιρία για την Ομόνοια, ο Παπουλής την πάσα στον αφύλακτο Τζιωνή, θα τον νικήσει στο τετ α τετ ο Ζίβκοβιτς και κόρνερ.

21:09

59': Κίτρινη στον Γιαννούλη για φάουλ στον Μποτεάκ.

21:07

Ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς από δεξιά της περιοχής πασάρει στον Σβαμπ, αυτός στρώνει στον Μουργκ, που με σουτ από κοντά φέρνει το ματς στα ίσα, 1-1.

21:06

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:04

54': Λάθος του Μποτεάκ στα αριστερά της περιοχής, σουτάρει ο Τσόλακ, ψηλά άουτ η μπάλα. Αυτή ήταν σημαντική στιγμή για τον ΠΑΟΚ.

21:02

52': Νέα κεφαλιά του Τσόλακ μετά τη σέντρα του Γιαννούλη, δύο μέτρα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

21:01

51': Σέντρα Γιαννούλη από αριστερά, κεφαλιά του Τσόλακ, άουτ.

20:56

46': Ντάγκλας Αουγκούστο αντί Εσίτι, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.