0
22:23

Ευχαριστούμε που είμασταν μαζί μας στο a-sports.gr, καλό βράδυ από το «Γ. Καραϊσκάκης».

22:21

Επιστροφή στις νίκες για τον Ολυμπιακό μετά το Χ με τον ΠΑΣ Γιάννινα την προηγούμενη αγωνιστική. Εμφατικοί στο δεύτερο ημίχρονο οι «ερυθρόλευκοι», που πέτυχαν τέσσερα γκολ.

22:20

90'+4: Λήξη του αγώνα, τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός - Ατρόμητος 4-0

22:19

90'+3: Kόρνερ για τον Ολυμπιακό.

22:16

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:14

Η μπάλα από το κόρνερ του Λοβέρα έφτασε στον Ελ Αραμπί, που με σουτ «έγραψε» το 4-0 και πέτυχε χατ-τρικ.

22:13

ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό, 4-0!

22:12

87': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

22:09

Ο Λοβέρα έφυγε στην κόντρα μαζί με τον Ραντζέλοβιτς, αλλά αποφάσισε να περάσει τον Γιαννιώτη και να μην δώσει έτοιμο γκολ στον Σέρβο εξτρέμ. Τελικά, άνοιξε τη μπάλα και πάσαρε στον Ελ Αραμπί, ο οποίος μετά από ωραία ντρίπλα πλάσαρε για το 3-0.

22:08

83': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό, 3-0!

22:08

82': Κόρνερ για τον Ατρόμητο.

22:05

79': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Χριστοδουλόπουλου, η μπάλα πάνω από το δοκάρι.

22:03

77': Σουτ του Χριστοδουλόπουλου περνάει άουτ.

22:01

76': Στη θέση του Εμβιλά ο Μπουχαλάκης, ενώ ο Σουντανί πέρασε στο ματς αντί του Χασάν.

21:57

70': O Λοβέρα στη θέση του Βαλμπουενά.

21:55

70': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

21:55

69': Μέσα ο Ραντζέλοβιτς, εκτός ο Φορτούνης.

21:54

69': Ο Γκαλβάο αντί του Σάλομον

21:54

68': Στη θέση του Κιβρακίδη ο Ούμπνιτες

21:52

Ο Σάλομον κάνει λάθος κοντρόλ, ο Ελ Αραμπί δίνει στον Εμβιλά και εκεινός πασάρει στον αμαρκάριστο Χασάν, ο οποίος με πλασέ έκανε το 2-0.

21:51

64': ΓΚΟΛ για τον Ολυμπιακό!