-
2
20:01

20:01

Δίκαιο το Χ στο Ηράκλειο, μετά το 2-1 ο Ατρόμητος πίεσε για την ισοφάριση και τα κατάφερε.

20:01

90'+6: Λήξη του αγώνα, 2-2.

20:01

90'+6: Κίτρινη στον Ρισβάνη.

19:59

90'+4: Γιάννου στο ματς αντί Κοροβέση, τέταρτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

19:58

Ο Μανούσος σεντράρει από αριστερά, ο Γούτας εντελώς αμαρκάριστος με κεφαλιά γράφει το 2-2.

19:57

90'+3: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:56

90'+2: Τελικά θα δει την κόκκινη ο Μουνίθ, με 10 μένει ο Ατρόμητος.

19:55

Ο Ζαχαριάδης βλέπει στο VAR τη φάση με Μουνίθ και Νέιρα.

19:55

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:54

90': Κίτρινη στον Μουνίθ για χτύπημα εκτός φάσης στον Νέιρα.

19:51

88': Στάρτζεον αντί Ναμπί, τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

19:50

86': Ο Γκάλο σεντράρει από δεξιά, εναέριο σουτ στην κίνηση του Μανούσου, λίγο άουτ. Άλλη μία καλή στιγμή για τον Ατρόμητο.

19:46

83': Κεφαλιά του Ενσικουλού μετά από εκτέλεση κόρνερ του Μουνίθ, δεν ανησυχεί ο Βάτερμαν.

19:43

79': Ενσικουλού αντί Ραμπέγιο, πέμπτη και τελευταία αλλαγή για τον Ατρόμητο.

19:43

79': Δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ, Μίγγος αντί Στάικου, Γκαργκαλατζίδης αντί Σαρντινέρο.

19:41

77': Κόρνερ για τον Ατρόμητο κερδίζει ο Μουνίθ, περνά ανεκμετάλλευτο.

19:38

75': Νέα σημαντική ευκαιρία χάνει ο Μανούσος, που πλασάρει από κοντά στην κίνηση μετά από ωραία μπαλιά του Νάτσου, για να φύγει άουτ η μπάλα.

19:34

71': Κίτρινη στον Ουές για αγκωνιά στον Γούτα.

19:33

70': Συνέχεια στο ματς.

19:32

68': Το μικρό διάλειμμα του β' ημιχρόνου για να δροσιστούν οι παίκτες.

19:31

67': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Μανούσος σουτάρει διαγώνια από θέση μέσα δεξιά, ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

19:29

65': Τέταρτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Μουνίθ αντί Χαρίση.

19:28

65': Κίτρινη στον Βούρο για φάουλ στον Νάτσο.

19:26

62': Κίτρινη στον Μεγιάδο για φάουλ στον Ούμπιντες.

19:24

60': Εκτελεί χαμηλά ο Ναμπί, δύσκολα διώχνει ο Γιαννιώτης, από κόντρα στον Γιαννούλη περνά άουτ η μπάλα.

19:24

60': Σουτ του Νέιρα από θέση μέσα αριστερά, κόντρα στον Γκάλο και κόρνερ για τον ΟΦΗ.

19:20

Ο Γιαννούλης βγάζει στην πλάτη της άμυνας του Ατρομήτου τον Σαρντινέρο, που ανενόχλητος μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και με διαγώνιο πλασέ γράφει το 2-1.

19:19

56': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

19:17

54': Κίτρινη στον Γκάλο για χέρι.

19:13

Ο Νέιρα πασάρει στον Ναμπί, που αν και δεν βρίσκει καλά την μπάλα τραβά πάνω του τον Γκάλο και τον Ρισβάνη και ο αφύλακτος Σαρντινέρο με πλασέ νικά στο τετ α τετ τον Γιαννιώτη για το 1-1.

19:13

49': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

19:09

46': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο, Ρισβάνης αντί Στρούγγη, Ούμπιντες αντί Γιακουμάκη.