Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

17:54

Οι «κίτρινοι» βρίσκονται πλέον μόνοι στην κορυφή της βαθμολογίας.

17:53

Ο Άρης, παρότι βρέθηκε πίσω στο σκορ με 0-2, κατάφερε να σώσει την παρτίδα και να πάρει την ισοπαλία με 2-2.

17:50

Λήξη της αναμέτρησης, Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα 2-2.

17:49

90'+3: Οφσάιντ ο Κρίζμαν.

17:48

90'+1: Φάουλ για τον ΠΑΣ κοντά στη γραμμή της περιοχής.

17:47

90': Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεις.

17:46

90': Κίτρινη κάρτα στον Πίρσμαν.

17:42

86': Κίτρινη κάρτα στον Μαντσίνι.

17:42

85': Ο Γκάμα κάνει το σουτ με το δεξί, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ

17:40

84': Σουτ του Παμλίδη μπλοκάρει ο Κουέστα.

17:38

83': Κίτρινη κάρτα στον Ροζ

17:35

78': Κίτρινη κάρτα στον Τζέγκο.

17:33

76': Μέσα ο Μάνος, έξω ο Μπερτόλιο.

17:28

72': Κίτρινη κάρτα στον Εραμούσπε.

17:25

Ο Ματίγια στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα με μία εκπληκτική εκτέλεση φάουλ στο δεξί ''Γ'' του Χουτεσιώτη.

17:24

67': ΓΚΟΛ για τον Άρη.

17:23

66': Κίτρινη κάρτα στον Παντελάκη και φάουλ σε πολύ καλή φάση για τον Άρη.

17:19

63': O Ντομίνγκεθ στη θέση του Καρτάλη.

17:18

61': Πιέζει ψηλά για την ισοφάριση ο Άρης.

17:12

Μέσα ο Λόλης, έξω ο Λεό.

17:12

55': Κίτρινη κάρτα στον Καρτάλη.

17:11

54': Κόρνερ για τον ΠΑΣ.

17:08

52': Σε θέση οφσάιντ ο Πέρσμαν.

17:06

Ο Φετφατζίδης με ένα τεχνικό φαλτσαριστό σουτ στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-2.

17:05

49': ΓΚΟΛ για τον Άρη

17:05

48': Κόρνερ για τον Άρη

17:03

48': Σουτ του Ροζ, πέφτει και διώχνει στα ''Γ'' ο Χουτεσιώτης.

17:02

47': Κίτρινη κάρτα στον Κάστρο.

17:02

46': Ο Τζέγκο στη θέση του Ντάτκοβιτς.

17:01

46': Eκτός ο Νάουμετς, μέσα ο Κάστρο

17:01

46': Έναρξη β' ημιχρόνου

16:46

Λήξη α' ημιχρόνου, Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα 0-2

16:45

45'+1': Περνάει άουτ η μπάλα από την εκτέλεση του Γκάμα.

16:45

45': Φάουλ για τον Άρη σε πολύ καλό σημείο.

16:43

43': Κίτρινη κάρτα στον Φετφατζίδη.

16:36

40': Κερδίζει κόρνερ με τον Κρίζμαν ΠΑΣ.

16:36

37': Κόρνερ για τον Άρη.

16:33

34': O Μπερτόλιο έκανε το γύρισμα και ο Εραμούσπε έδιωξε σωτήρια.