0
16:52

Τελικό στον Ταύρο, 0-0 το τελικό αποτέλεσμα

16:48

90'+2: Κάρτα βλέπει ο Μουστόγιαννης

16:47

90': Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος

16:46

89': Κάρτα στον Διαμαντόπουλο

16:44

87': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Εκτός ο Κοιλιάρας μέσα ο Σούλης

16:39

Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο, το σκηνικό δεν αλλάζει στο ματς, πολλές διακοπές, ελάχιστες φάσεις, δεν υπάρχει ρυθμός

16:34

77': Στην θέση του Σκαρτσίλα ο Διαμαντόπουλος για τον Παναιγιάλειο

16:34

77': Κάρτα στον Ατματσίδη

16:29

72': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Εκτός ο Αργυρόπουλος, μέσα ο Παπαδόπουλος

16:27

71': Μετά από εκτέλεση φάουλ η μπάλα έφτασε στον Σκατσίλα, αυτός προσπάθησε δύο φορές να σουτάρει μέσα από την περιοχή και στις δύο περιπτώσεις η μπάλα σταμάτησε σε σώματα αμυντικων

16:27

Μπήκαμε στο τελευταίο 20λεπτο, κάκιστο το θέαμα στην επανάληψη

16:22

65': Τώρα οι αλλαγές. Γκίνο και Μουστόγιαννης μέσα, εκτός οι Κακαράς, Μακρίδης

16:21

Διπλά αλλαγή ετοιμάζει ο Ματάισεν για λογαριασμό του Φωστήρα. Γκίνο και Μουστόγιαννης θα περάσουν στο ματς σε λίγα λεπτά

16:17

60': Φιλόδοξη προσπάθεια του Κακαρά με σέντρα-σουτ, η μπάλα ψηλά

16:16

59': Επικίνδυνη σέντρα του Λύρα, η μπάλα περνά απ' όλους και περνά ο κίνδυνος για τον Παναιγιάλειο

16:14

57': Ο Μακρίδης εκτελεί απευθείας χαμηλά, η μπάλα άουτ

16:13

56': Φάουλ σε καλή θέση για τον Φωστήρα, για να δούμε...

16:06

49': Κάρτα βλέπει ο Κοιλιάρας για μαρκάρισμα στον Τεγούση

16:02

46': Σέντρα στο β' μέρος

16:02

Χωρίς κάποια αλλαγή Φωστήρας και Παναιγιάλειος

16:01

Οι δύο ομάδες επιστρέφουν σιγά σιγά στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη της επανάληψης

15:47

Ημίχρονο στον Ταύρο, 0-0

15:46

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος για το α' μέρος

15:44

Τώρα ξεκινά εκ νέου το ματς μετά από μια μικρή διακοπή

15:43

Ο Λύρας δέχτηκε ένα σκληρό τάκλιν και είναι στο έδαφος

15:42

41': Ωραία προσπάθεια του ταχύτατου Λύρα από αριστερά, μπαίνει στην περιοχή, ωστόσο πριν προλάβει να ''σπάσει'' την μπάλα προς τα έξω, κλείνεται σωστά και χάνεται η ευκαιρία για τον Φωστήρα

15:41

Ο Φωστήρας είναι αυτός που εδώ και κάνα δεκάλεπτο ελέγχει το παιχνίδι και δείχνει πιο απειλητικός

15:38

Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο, πάντα στο 0-0 το αποτέλεσμα στο γήπεδο του Ταύρου

15:37

37': Εκτέλεση κόρνερ του Μακρίδη, ο Ρουγκάλας παίρνει την κεφαλιά περίπου απο το ύψος του πέναλτι αλλά χωρίς αποτέλεσμα

15:34

34': Ο Μακρίδης το εκτέλεσε, η μπάλα ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Ανδρούτσου που πάντως ήλεγχε την φάση

15:33

Φάουλ σε καλή θέση κερδίζει ο Μακρίδης για λογαριασμό του Φωστήρα

15:29

28': Κακή εκτέλεση του Μακρίδη, διώχνουν στο πρώτο δοκάρι οι αμυντικοί του Παναιγιάλειου

15:28

Κόρνερ για τον Φωστήρα

15:27

26': Σέντρα του Μακρίδη, ο Λύρας δεν μπορεί να μπει στην φάση και η μπάλα περνά άουτ

15:23

Στα μισά του πρώτου μέρους φτάσαμε στον Ταύρο, πάντα στο 0-0 οι δύο ομάδες

15:21

Ο Μπουρλάκης βρήκε δεξιά τον Ατματσίδη, αυτός ''έσπασε'' την μπάλα προς το πέναλτι, ο Αργυρόπουλος πλάσαρε με δύναμη, ωστόσο ο Γιαννιώτης με εντυπωσιακή επέμβαση κρατά το μηδέν

15:20

20': Τρομερή ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο!

15:18

18': Ο Λύρας βρέθηκε επικίνδυνα στην περιοχή του Παναιγιάλειου, ωστόσο δεν μπόρεσε να κατεβάσει την μπάλα και να εκτελέσει και ενώ ήταν υπό πίεση

15:18

17': Σέντρα του Κοιλιάρα από δεξιά, ο Γιαννιώτης βγαίνει και ''καθαρίζει'' την φάση

15:16

Δείχνουν να πατούν καλύτερα οι ''μελανόλευκοι'' στον αγωνιστικό χώρο, είναι καλά οργανωμένοι στην άμυνα τους και προσπαθούν να χτυπήσουν στις αντεπιθέσεις

15:15

14': Ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο που βγήκε γρήγορα στην αντεπίθεση με τον Κοιλιάρα, αυτός σούταρε από το ύψος της μεγάλης περιοχής, λίγο έξω η μπάλα

15:11

Επικίνδυνη στιγμή για τον Φωστήρα, διάβασε την φάση και την ''τελειωσε'' με σωστή αντίδραση ο γκολκίπερ του Παναιγιάλειου

15:10

10': Ταχύτατα ο Λύρας βγήκε στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας, ωστόσο ο Ανδρούτσος βγήκε και μπλόκαρε

15:06

Ότι καλύτερο έχουμε σ' αυτό το πρώτο διάστημα

15:05

5': Ο Μπουρλάκης βρέθηκε μέσα στην περιοχή και δεξιά, άδειασε με ωραία ντρίπλα τον αντίπαλο του, ωστόσο αντί να σουτάρει προσπάθησε να γυρίσει παράλληλα την μπάλα και έχασε την ευκαιρία να απειλήσει

15:04

Τίποτα το ιδιαίτερο στο πρώτο πεντάλεπτο, αναγνωριστικό παιχνίδι με πολλά λάθη στην μεσαία γραμμή

15:01

1': Σέντρα στον Ταύρο