0
-
0
21:57

Ο ΠΑΟΚ με 73 βαθμούς τερματίζει οριστικά δεύτερος και βγαίνει στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ, ο αξιόμαχος Άρης, που είχε μόλις 13 διαθέσιμους παίκτες, θα κλείσει με ισοπαλία τη σεζόν και με 42 πόντους στην 5η θέση.

21:56

90'+7: Τέλος αγώνα, 0-0.

21:55

90+6: Τσαγκαλίδης αντί Διαμαντόπουλου, αλλαγή για τον Άρη.

21:54

90'+5: Αποβολή για τον Βιεϊρίνια με απευθείας κόκκινη γιατί έσπρωξε βίαια τον Μαντσίνι. Αψυχολόγητη η ενέργεια του αρχηγού του ΠΑΟΚ,

21:54

90'+4: Κεφαλιά του Ούγκο Σόουζα μετά από εκτέλεση φάουλ του Ματίγια από δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Πασχαλάκης.

21:51

90'+1: Κακό πλασέ του Στοχ κι ενώ έμπαινε απειλητικά στην περιοχή, μπλοκάρει ο Κουέστα.

21:50

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:48

89': Κίτρινη στον Μαντσίνι για κράτημα στον Μαουρίσιο.

21:45

86': Κίτρινη στον Ούγκο Σόουζα για δυνατό φάουλ στον Άκπομ.

21:42

83': Στο τείχος σταματά η μπάλα μετά την εκτέλεση φάουλ του Βιεϊρίνια.

21:41

81': Φάουλ του Μαντσίνι στον Μαουρίσιο στο ημικύκλιο της περιοχής.

21:37

77': Κλείνει τις αλλαγές του ο ΠΑΟΚ, Βιεϊρίνια αντί Ροντρίγκο, Στοχ αντί Μιχάι.

21:33

74': Πλασέ στην κίνηση του αφύλακτου Γιαννούλη από αριστερά της περιοχής, άουτ. Σημαντική ευκαιρία για τους «ασπρόμαυρους».

21:32

72': Εκτελεί κόρνερ ο Ροντρίγκο από δεξιά, κεφαλιά του Μιχαηλίδη και λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα. Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ.

21:30

71': Συνέχεια στο παιχνίδι.

21:30

71': Εσίτι αντί Ελ Καντουρί, Άκπομ αντί Μπίσεσβαρ, διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:28

69': Διάλειμμα β' ημιχρόνου για να δροσιστούν οι παίκτες.

21:26

67': Συρτή σέντρα του Ροντρίγκο από δεξιά, δεν προλαβαίνει να μπει στην πορεία της μπάλας ο Σβιντέρσκι και να κάνει την προβολή.

21:26

66': Σουτ του Γκάμα από πλάγια δεξιά, άουτ.

21:25

66': Σουτ του Μπίσεσβαρ στην κίνηση, μπλοκάρει ο Κουέστα.

21:24

64': Λημνιός αντί Τζόλη, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:22

62': Απειλεί ο Άρης, ωραία απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ματίγια, αντιδρά εντυπωσιακά ο Πασχαλάκης και κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:19

59': Εκτελεί το φάουλ από δεξιά ο Ροντρίγκο, ωραία κεφαλιά του Βαρέλα, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα. Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ.

21:18

59': Κίτρινη στον Ματίγια για φάουλ στον Τζόλη.

21:11

52': Αφύλακτος ο Μαουρίσιο στο ημικύκλιο της περιοχής, αλλά είναι απογοητευτικό το σουτ που κάνει...

21:05

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.