-
3
21:16

21:14

Λήξη αγώνα και στο «Κλ. Βικελίδης», ο Παναθηναϊκός κερδίζει με 1-0 τον Άρη και φτάνει τους 55 πόντους στην 4η θέση, 41 έχει ο 5ος Άρης.

21:14

Γύρισε άνετα στις νίκες ο Ολυμπιακός και φτάνει τους 88 βαθμούς. Στους 36 παραμένει ο ΟΦΗ και 6ος

21:13

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-3.

21:12

Ο Δεληγιαννίδης εκτελεί συρτά, δεν μπορεί να αντιδράσει ο Καραργύρης και 1-3.

21:12

90'+5: ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

21:11

90'+4: Φάουλ σαν πέναλτι έχει κερδίσει ο ΟΦΗ, μαρκάρισμα του Παπαδόπουλου στον Βαζ στο όριο της περιοχής, αν κι έχει βρει πρώτα μπάλα ο στόπερ του Ολυμπιακού.

21:07

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:04

Στο 89' ο Άρης μένει με 10 παίκτες λόγω αποβολής του Ρόουζ με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

21:04

88': Τριπλή αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Καραργύρης αντί Αλέν, Σουρλής αντί Λοβέρα, Μαρτίνης αντί Γκασπάρ.

21:02

85' Κλείνουν οι αλλαγές για τον ΟΦΗ, Μπράουν αντί Ναμπί.

20:58

81': Νάστος αντί Ζοάο Βίκτορ, τέταρτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

20:57

80': Μπρούνο αντί Ελ Αραμπί, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

20:56

79': Σέντρα του Κοροβέση από αριστερά, κεφαλιά του Νοικοκυράκη, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:53

Στο 75' ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ. Άρης - ΠΑΟ 0-1 με σκόρερ τον Κολοβό με κεφαλιά ύστερα από γέμισμα του Ανουάρ από δεξιά.

20:49

72': Σουτ του Βαζ, κοντράρει στον Μπουχαλάκη η μπάλα, κόρνερ για τον ΟΦΗ που δεν αποφέρει κάτι σημαντικό.

20:48

71': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, Σουρνάκης αντί Στάικου.

20:47

70': Συνέχεια στο παιχνίδι.

20:45

68': Το Το μικρό διάλειμμα του β' ημιχρόνου για να δροσιστούν οι παίκτες.

20:42

65': Κίτρινη στον Μαρινάκη.

20:42

65': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ. Εκτελεί φάουλ από δεξιά ο Ναμπί, κεφαλιά-πάσα του Ζοάο Βίκτορ στον Νοικοκυράκη, που με νέα κεφαλιά στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:41

Στο 62' ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟ με τον Κολοβό.

20:41

64': Κίτρινη στον Μπα.

20:38

Εξαιρετική κάθετη πάσα του Ελ Αραμπί στον Φορτούνη, που με δυνατό σουτ νικά τον Γουάλεϊ για το 0-3.

20:38

61': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:36

Στο 58' δεν έχει αλλάξει κάτι στο «Κλ. Βικελίδης», Άρης - Παναθηναϊκός 0-0.

20:34

56': Πλασέ στην κίνηση του Τοροσίδη από το ημικύκλιο της περιοχής, αποκρούει ο Γουάλεϊ.

20:31

54': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπα για τον ΟΦΗ, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:29

52': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Γουάλεϊ βγαίνει με τα πόδια εκτός περιοχής και διώχνει προ του Ραντζέλοβιτς, με τον Μπουχαλάκη να πλασάρει από μακριά και να σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

20:28

51': Σουτ του Δεληγιαννίδη εντός περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει ο Αλέν.

20:25

48': Κίτρινη στον Κοροβέση.

20:24

47': Ο Ραντζέλοβιτς σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, αποκρούει ο Γουάλεϊ.

20:23

Ξεκινά το β' ημίχρονο και στο Άρης - ΠΑΟ.

20:23

Για τον Χασάν προκύπτει ότι έχει υποστεί ένα ελαφρύ τράβηγμα στον οπίσθιο μηριαίο.

20:22

46': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Γιαννούλης αντί Βαφέα, Βαζ αντί Σακόρ.