-
0
21:24

21:23

Αν και με παίκτη παραπάνω από το 29', δεν μπορεί να πάρει το διπλό η Ξάνθη και με 23 βαθμούς παραμένει στη 12η θέση. Στους 33 και 10η διατηρείται η Λαμία.

21:22

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-0.

21:17

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

89': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία, Πλιάτσικας αντί Μπουλούλη.

21:15

88': Κλείνει τις αλλαγές της η Ξάνθη, Φασίδης αντί Τερκί.

21:12

85': Σέντρα του Σόσα από αριστερά, κεφαλιά του Κάστρο και ψηλά άουτ η μπάλα.

21:11

84': Γύρισμα του Ντε Αμορίμ από αριστερά της περιοχής, κακό πλασέ του Τερκί, στα χέρια του Επασί η μπάλα.

21:09

82': Σουτ του Γκαργκαλατζίδη λίγο έξω από την περιοχή, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Επασί.

21:08

81': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία, Ασίγκμπα αντί Καραμάνου.

21:07

80': Εκτελεί απευθείας φάουλ από μακριά ο Μπεχαράνο, κοντράρει η μπάλα, μπλοκάρει ο Άμπαντ.

21:06

79': Κίτρινη στον Τζουρίτσκοβιτς για παρατεταμένο κράτημα στον Ρόμανιτς.

21:04

77': Σόσα αντί Καρασαλίδη, τέταρτη αλλαγή για την Ξάνθη.

21:03

76': Άλλο ένα ωραίο σουτ από τον Ντε Αμορίμ εκτός περιοχής, ένα μέτρο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

20:58

72': Κίτρινη στον Μπουλούλη για δυνατό φάουλ στον Τζουρίτσκοβιτς.

20:56

69': Συνέχεια στον αγώνα.

20:54

67': Το μικρό διάλειμμα του β' ημιχρόνου για να δροσιστούν οι παίκτες.

20:49

62': Περνά ανεκμετάλλευτο το κόρνερ των ακριτών.

20:48

62': Τζουρίτσκοβιτς αντί Στάρτζεον, Κάστρο αντί Φοσέ, δύο αλλαγές για την Ξάνθη.

20:48

61': Κίτρινη στον Βάντερσον για διαμαρτυρία.

20:48

61': Κερδίζει κόρνερ ο Στάρτζεον για την Ξάνθη.

20:45

58': Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία, Βασιλόγιαννης αντί Σάλιακα.

20:39

53': Σουτ του Φοσέ, κόντρα στον Μπουλούλη, κόρνερ για την Ξάνθη που περνά δίχως κάτι σημαντικό.

20:32

46': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη, Γκαργκαλατζίδης αντί Κοβάτσεβιτς.