0
21:56

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:56

Ο Ατρόμητος κερδίζει εύκολα με 3-0 την ΑΕΛ και ανεβαίνει στην πρώτη θέση των πλέι άουτ της Σούπερ Λίγκας 1.

21:55

Λήξη του αγώνα.

21:50

90': Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:47

87': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

21:42

83': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο και πέμπτη συνολικά. Κιβρακίδης αντί Γκάλο και Μάντσον αντί Μπουσούλατζιτς.

21:42

82': Πέμπτη και τελευταία αλλαγή για την ΑΕΛ. Μάρκοβιτς αντί Μιλοσάβλιεβιτς.

21:40

81': Χαμηλό σουτ του Νταβιώτη εκτός περιοχής, δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι του Νάγκι η μπάλα.

21:39

79': Ο Γκάλο σεντράρει από τα δεξιά, πισινή κεφαλιά από τον Βέλλιο, άουτ.

21:38

78': Κόρνερ για τους γηπεδούχους από τα αριστερά, χωρίς αντίκρισμα.

21:36

77': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο και τρίτη συνολικά. Νταβιώτης αντί Ραμπέγιο και Βέλλιος αντί Μανούσου.

21:34

Ο Ανδρούτσος κόβει τη μπάλα και επιχειρεί έναπΠλασαριστό σουτ σχεδόν από τη γωνία της μεγάλης περιοχής αριστερά και... μέσα! Υπέροχο τελείωμα από τον άσο των γηπεδούχων και... 3-0.

21:33

73': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:30

71': Τέταρτη αλλαγή για την ΑΕΛ. Έξω ο Ασούμπρε, μέσα ο Πινακάς.

21:28

69': Συνέχεια στο παιχνίδι.

21:27

67': Cooling break...

21:23

63': Κίτρινη κάρτα στον Νάτσο.

21:20

60': Ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Φιλίπ σεντράρει από τα αριστερά, κεφαλιά του Παπάζογλου, λίγο πίσω από τη μικρή περιοχή, σε ετοιμότητα ο Μέγιερι μπλοκάρει.

21:18

58': Εκτελεί το κόρνερ ο Γκάλο από τα δεξιά, κεφαλιά του Γούτα, έξω.

21:17

57': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Γεμάτο σουτ του Γκάλο έξω από την περιοχή και δεξιά, απογειώνεται και διώχνει σε κόρνερ ο Νάγκι.

21:16

55': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ανδρούτσος αντί Ενσικουλού.

21:15

Σέντρα του Ντε Πο από τα δεξιά, ο Μανούσος πλασάρει από κοντά στο πρώτο δοκάρι, ο Νάγκι του λέει «όχι» και στο... ριμπάουντ ο Ενσικουλού μόνος του με σουτ σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι.

21:13

53': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:12

Από τα δεξιά ο Νάτσος γεμίζει, ο Ντε Πο σουτάρει στη κίνηση στο δεύτερο δοκάρι, ο Νάγκι αποκρούει και στην επαναφορά ο αμαρκάριστος Μανούσος στέλνει από κοντά τη μπάλα στα δίχτυα για το 2-0.

21:12

53': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:07

47': Σουτ του Παπάζογλου στην κίνηση, από τη γωνία της μεγάλης περιοχής δεξιά, άστοχο.

21:05

46': Ξεκινάει το δεύτερο ημίχρονο.