-
1
22:31

22:30

Ο ΠΑΟΚ αφυπνίστηκε μετά το γκολ του Νέιρα, βγήκαν οι αλλαγές του Φερέιρα αυτή τη φορά και ήρθε η ανατροπή. Στους 56 βαθμούς οι Θεσσαλονικείς και περιμένουν τι θα γίνει στο ΑΕΚ - Άρης. Παραμένει έκτος με 34 πόντους ο αξιόμαχος ΟΦΗ.

22:29

90'+10: Λήξη του αγώνα, 3-1.

22:28

Ο Tζόλης πασάρει στον Σβιντέρσκι, που πλασάρει από αριστερά της περιοχής, ο Γουάλεϊ αποκρούει ασθενώς και ο επερχόμενος Ελ Καντουρί γράφει με δυνατό σουτ το 3-1.

22:27

90'+9: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

22:24

90'+5: Μάνος αντί Νέιρα, τέταρτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

22:23

90'+5: Από μία κίτρινη σε Ελ Καντουρί και Νέιρα για διαπληκτισμό.

22:20

90'+2: Οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:19

Ευστοχεί ο Άκπομ από την άσπρη βούλα, 2-1.

22:19

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

22:18

90': Και κίτρινη στον Νάστο.

22:18

90': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Φωτιάδης βλέπει παράβαση και δίνει πέναλτι.

22:16

87': Ο Φωτιάδης θα δει ο ίδιος τη φάση.

22:15

86': Ο διαιτητής Φωτιάδης περιμένει υπόδειξη του VAR για κράτημα του Νάστου στον Άκπομ εντός περιοχής.

22:13

85': Μακρινό δυνατό σουτ του Μαουρίσιο, διώχνει σε κόρνερ ο Γουάλεϊ. Περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

22:12

84': Κίτρινη στον Τζόλη.

22:11

83': Νοικοκυράκης αντί Στάικου, τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

22:09

80': Μακρινό σουτ του Στοχ, χωρίς τύχη.

22:04

76': Κλείνει τις αλλαγές του ο ΠΑΟΚ, Ροντρίγκο αντί Μάτος, Μαουρίσιο αντί Εσίτι.

22:04

76': Κίτρινη στον Ζοάο Βίκτορ για τράβηγμα της φανέλας του Άκπομ.

22:01

72': Ο Στοχ εκτελεί κόρνερ, κεφαλιά του Σβιντέρσκι, σχεδόν πάνω στη γραμμή διώχνει ο Νάστος.

21:58

69': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Στοχ αντί Λημνιού.

21:56

68': Διάλειμμα για να δροσιστούν οι παίκτες.

21:54

66': Ωραίο σουτ του Ελ Καντουρί λίγο έξω από την περιοχή και αριστερά, ωραία και η απόκρουση του Γουάλεϊ στη γωνία του σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:52

64': Δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ, Δεληγιαννίδης αντί Κοροβέση, Ναμπί αντί Βαζ.

21:47

Ο Δ. Γιαννούλης σεντράρει από αριστερά στην περιοχή, πλασέ στην κίνηση του νεαρού Τζόλη και 1-1. Αρχικά υποδείχθηκε σε θέση οφσάιντ ο Τζόλης, αλλά το VAR έδειξε ότι δεν υπήρχε καμία παράβαση και τελικά μέτρησε σωστά το γκολ.

21:46

58': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

21:42

55': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Σβιντέρσκι αντί Μπίσεσβαρ, Τζόλης αντί Λάμπρου.

21:40

52': Ο Μπίσεσβαρ εκτελεί φάουλ από δεξιά, τακουνάκι στην κίνηση από τον Βαρέλα, άουτ.

21:37

Μακρινό δυνατό σουτ του Στάικου, δεν διώχνει σωστά ο Πασχαλάκης και σε κενή εστία ο Νέιρα πλασάρει εύστοχα για το 0-1.

21:37

49': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

21:36

48': Δύο συνεχόμενα κόρνερ για τον ΠΑΟΚ περνούν ανεκμετάλλευτα.

21:33

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.