-
2
21:16

21:14

Ο Αστέρας Τρίπολης παίρνει το διπλό με 2-1, όντας καλύτερος στο β' ημίχρονο και με 33 βαθμούς είναι 7ος. Η ΑΕΛ μένει στους 30 και στην 9η θέση.

21:14

90'+6: Καλά καλά δεν εκτελέστηκε το κόρνερ και λήξη του αγώνα, 1-2.

21:13

90'+6: Ατομική προσπάθεια του Ρεγκίς, σουτάρει εντός περιοχής, κόντρα στον Μπέρτο και κόρνερ.

21:08

90'+1: Διαγώνιο φαλτσαριστό σουτ του Τόρζε από θέση μέσα δεξιά, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα, καλή ευκαιρία για την ΑΕΛ.

21:08

90': Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:06

89': Σουτ στην κίνηση του Μπόρχα Φερνάντεθ από το ημικύκλιο της περιοχής, άουτ.

21:05

88': Μακρινή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Τόρζε, με τις γροθιές διώχνει ο Παπαδόπουλος.

21:04

87': Κίτρινη στον Σίτο.

21:04

86': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! Ο Μπόρχα Φερνάντεθ σουτάρει από θέση έξω αριστερά, στο δεξί δοκάρι η μπάλα.

21:01

84': Χαουρέγκι αντί Μπαράλες, Μπόρχα Φερνάντεθ αντί Μουνάφο, ολοκληρώνονται οι αλλαγές και για τους φιλοξενούμενους.

20:59

82': Κίτρινη στον Ασούμπρε.

20:55

78': Κίτρινη στον Μουνάφο.

20:52

75': Σουτ του Ριέρα, κόντρα στον Ηλιάδη και κόρνερ για τον Αστέρα, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:50

73': Ο Βινίσιους σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, στην αγκαλιά του Παπαδόπουλου η μπάλα.

20:47

70': Κλείνει τις αλλαγές η ΑΕΛ, Μπούστος αντί Σεσέροβιτς και Φίλιπ αντί Μούζεκ.

20:46

69': Ρεγκίς αντί Λουίς Φερνάντεθ, που αποχώρησε τραυματίας με διάστρεμμα στον αστράγαλο. Αναγκαστική, λοιπόν, η τρίτη αλλαγή των Αρκάδων.

20:45

67': Διάλειμμα για να δροσιστούν οι παίκτες.

20:43

66': Σουτ του Μουνάφο χωρίς ισορροπία, άουτ.

20:41

64': Κίτρινη στον Μπαράλες.

20:40

63': Κίτρινη στον Ηλιάδη.

20:38

62': Σίτο αντί Μαρκ Φερνάντεθ, Ριέρα αντί Ντέλετιτς, οι δύο πρώτες αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

20:34

58': Ασούμπρε αντί Πινακά, Αλί Γκαζάλ αντί Ηλιάδη, δύο μαζεμένες αλλαγές για την ΑΕΛ.

20:32

Υποδειγματική απευθείας εκτέλεση φάουλ του Λουίς Φερνάντεθ, δεν μπορούσε να αντιδράσει με τίποτα ο Κρίστινσον, 1-2.

20:32

55': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

20:27

49': Βλέπει τη φάση ο ίδιος ο Ζαχαριάδης και δείχνει πως δεν υπάρχει κάτι αντικανονικό.

20:25

48': Ο διαιτητής Ζαχαριάδης περιμένει την υπόδειξη του VAR για χτύπημα του Ζίζιτς στον Βαλιέντε.

20:24

47': Ο Βαλιέντε είναι πεσμένος στο έδαφος μετά από εκτέλεση κόρνερ του Λουίς Φερνάντεθ.

20:23

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.