0
16:59

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό απόγευμα από το a-sports.gr.

16:58

Πολύ σημαντική νίκη για τον Παναιτωλικό με 1-0 η οποία τον ανεβάζει στους 17 βαθμούς, ενώ ο Πανιώνιος παραμένει στους 10. Ο Ρόσα στο 53' το τέρμα της νίκης για τους Αγρινιώτες.

16:57

Και λήξη της αναμέτρησης, Παναιτωλικός - Πανιώνιος 1-0.

16:56

90+8': Κόκκινη κάρτα στον Κόρμπο.

16:55

90+7': Ο Ρέντζας εκτελεί φάουλ για τον Πανιώνιο, κεφαλιά του Κόρμπου η μπάλα άουτ.

16:54

90+6': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Χάβος με τον Μπαΐροβιτς να περνά στη θέση του Μουνιέ.

16:52

90+4': Κίτρινη κάρτα για τον Παπανικολάου.

16:51

90+3': Κίτρινη κάρτα στον Ντουάρτε για μαρκάρισμα στον Ρέντζα.

16:50

90+2': Ο Ταχάρ εκτελεί με πάσα στον Ντίας, χάνουν όμως τη μπάλα.

16:50

90+2': Ο Ντίας πετά πανέξυπνα τη μπάλα στο Ρέντζα για να κερδίσει κόρνερ.

16:48

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, επτά θα είναι οι καθυστερήσεις.

16:47

89': Ο Ρόσα στο έδαφος και θα έχουμε αναγκαστική αλλαγή. Ο Ντουάρτε στη θέση του.

16:43

85': Δυνατό μαρκάρισμα του Ρέντζα στον Ρόσα και κίτρινη κάρτα στον αμυντικό του "Ιστορικού".

16:42

84': Κίτρινη κάρτα στον Αραμπούλι για διαμαρτυρία.

16:41

83': Κλείνει τις αλλαγές του ο Κοροπούλης, ο Ρέτσος αντί του Τσιλούλη.

16:40

82': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Ταχάρ αντί του Άλβαρες.

16:38

81': Ωραία εκτέλεση φάουλ από τον Αραμπούλι, η μπάλα ελάχιστα άουτ από το δεξί δοκάρι του Κνετ.

16:37

80': Κίτρινη κάρτα στον Μουνιέ για φάουλ στον Αραμπούλι.

16:36

Και τελικά αλλάζει την απόφαση, δεν υπάρχει πέναλτι.

16:36

Πάνω από ένα λεπτό είναι στο VAR ο ρέφερι.

16:34

Πάει ο ίδιος ο Φωτιάδης να δει τη φάση.

16:34

Θα υπάρχει φυσικά έλεγχος από το VAR.

16:33

75': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Παναιτωλικό. Ο Ρόσα μπαίνει στην περιοχή δέχεται μαρκάρισμα από τον Σταυρόπουλο και "άσπρη" βούλα.

16:29

71': Το εκτελεί ο Ρόσα, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:29

71': Ο Ντομίνγκες παραχωρεί κόρνερ προ του Ντάουντα.

16:26

68': Σε θέση οφσάιντ ο Ντάουντα σωστή η υπόδειξη.

16:24

66': Ο Ρόσα το εκτελεί, ο Ντομίνγκες απομακρύνει.

16:23

65': Ο Ντίας κλέβει τη μπάλα, πασάρει στον Ντάουντα που σουτάρει, το σουτ κοντράρει στον Σταυρόπουλο και έχουμε κόρνερ.

16:22

64': Σουτ ωραίο από τον Ντάλσιο, ο Κότνικ μπλοκάρει τη μπάλα.

16:21

63': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Οικονομίδης περνά εκτός και στη θέση του μπαίνει ο Παπανικολάου.

16:19

61': Και κίτρινη κάρτα στον παίκτη του Παναιτωλικού.

16:18

60': Εκτελεί ο Άλβαρες, η φάση σταματά για φάουλ του Μαρσιάλ.

16:18

60': Ο Ντάουντα πασάρει στον Ρόσα, ο Σταυρόπουλος την τελευταία στιγμή παραχωρεί κόρνερ.

16:15

57': Σουτ του Οικονομίδη η μπάλα πάνω από την εστία.

16:14

56': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Καμαρά στη θέση του Γρίβα.

16:11

Ο Φάρλεϊ Ρόσα ελευθερώνεται από το μαρκάρισμα του Οικονομίδη και έξω από την περιοχή κάνει ένα δυνατό σουτ που δεν μπορεί να αποσοβήσει ο Κότνικ, 1-0.

16:11

53': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

16:10

52': Κίτρινη κάρτα στον Σταυρόπουλο.

16:06

48': Ο Ρόσα στην εκτέλεση του κόρνερ, κεφαλιά του Μαρσιάλ, η μπάλα άουτ.

16:06

48': Σέντρα του Κέβιν από τα αριστερά, ο Ντάουντα τη κεφαλιά σε κόρνερ ο Κότνικ.

16:03

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

15:49

Καλύτερος ο Παναιτωλικός απέναντι στον Πανιώνιο ο οποίος χάρις σε Κότνικ, Σαραμαντά κρατά το 0-0 μέχρι στιγμής.

15:47

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, Παναιτωλικός - Πανιώνιος 0-0.

15:47

45+1': Εκτελεί ο Ρόσα το κόρνερ, περνά ανεκμετάλλευτο.

15:46

45+1': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό με τον Άλβαρεζ να βρίσκει τον Ντάουντα ο οποίος σε θέση βολής βλέπει τη μπάλα να απομακρύνεται σε κόρνερ από τον Κότνικ.

15:45

Συμπληρώθηκαν τα 45 λεπτά, ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.

15:42

42': Ατομική προσπάθεια του Μουνιέ που σουτάρει μέσα από την περιοχή, ο Κότνικ αποκρούει όμως η μπάλα πάει προς τα δίχτυα και κυριολεκτικά πάνω στη γραμμή ο Σαραμαντάς αποσοβεί το 1-0.