-
0
19:09

19:08

Απόλυτα δίκαιη νίκη για τον Ατρόμητο, που θα μπορούσε να είχε πετύχει και άλλα γκολ και διατηρεί μαθηματικές ελπίδες για τα πλέι οφ. Ακίνδυνη επιθετικά η Ξάνθη και αναπόφευκτα ήρθε η ήττα.

19:07

90'+4: Λήξη του αγώνα, 1-0.

19:05

90'+2: Κίτρινη στον Μανδά για καθυστέρηση.

19:04

90'+1: Κίτρινη στον Χαρίση γιατί διώχνει μακριά την μπάλα μετά από φάουλ που κερδίζει η Ξάνθη.

19:04

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

88': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Μπαένα αντί Ανδρούτσου.

18:55

82': Κίτρινη στον Μουλέν για φάουλ στον Χαρίση.

18:51

78': Δυνατό σουτ του Μανούσου λίγο έξω από την περιοχή, επεμβαίνει αποτελεσματικά ο Άμπαντ.

18:49

76': Τρίτη αλλαγή για την Ξάνθη, Τζουρίτσκοβιτς αντί Μπαξεβανίδη.

18:47

74': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Ούμπιντες αντί Ντε Πο.

18:45

72': Κίτρινη στον Ρισβάνη για χτύπημα εκτός φάσης στον Φοσέ.

18:44

71': Εκτελεί φάουλ από δεξιά ο Γκάλο, κεφαλιά του Ρισβάνη, άουτ.

18:42

69': Φοσέ αντί Εντουάρντο, δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη.

18:40

67': Ακόμη μία σπουδαία ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ενσικουλού εκτελεί φάουλ από αριστερά, κεφαλιά-πάσα του Στρούγγη στον ολομόναχο Ρισβάνη, που πλασάρει άστοχα από κοντά.

18:38

65': Ο Ανδρούτσος πασάρει στον αφύλακτο Ντε Πο, που κάνει κακό πλασέ από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει ο Άμπαντ.

18:37

64': Μακρινό σουτ στην κίνηση από τον Μουλέν, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:36

64': Γυριστή κεφαλιά του Μανούσου μετά από εκτέλεση κόρνερ του Ενσικουλού από αριστερά, άουτ.

18:36

63': Κίτρινη στον Κάστρο.

18:32

60': Κερδίζει κόρνερ για την Ξάνθη ο Στάρτζεον, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Μουλέν.

18:31

58': Κίτρινη στον Μπαξεβανίδη για φάουλ στον Ανδρούτσο.

18:29

57': Νέα ευκαιρία για τον Ατρόμητο, βαθιά μπαλιά του Ενσικουλού στον Ντε Πο, που σουτάρει από θέση μέσα αριστερά και υπό την πίεση του Μπαξεβανίδη, για να διώξει και πάλι ο Άμπαντ.

18:23

50': Μπαριέντος αντί Ντε Αμορίμ, πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη.

18:21

48': Σπουδαία ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Μανούσος βρίσκει αφύλακτο τον Ενσικουλού, που πιάνει το σκαστό σουτ από αριστερά της περιοχής και ο Άμπαντ αποκρούει δύσκολα.

18:18

46': Ενσικουλού αντί Ραμπέγιο, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:18

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.