2
21:54

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:52

Καλύτερος μετά το αρχικό 2-0 της Λαμίας ο Άρης στο β' ημίχρονο, πήρε μέτρα και είχε τον έλεγχο. Σαφώς ανώτεροι οι γηπεδούχοι όμως στο α' ημίχρονο, δεν πρόσεξαν αν και φάνηκε να καθαρίζουν ένα "δικό" τους ματς.

21:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λαμία - Άρης 2-2.

21:47

90'+1: Τελευταία αλλαγή και για τον Άρη. Ο Μαρτίνεζ στη θέση του Μπρούνο Γκάμα.

21:46

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά της καθυστέρησης.

21:44

89': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη. Ο Ντουρμισάι στη θέση του Λάρσον.

21:44

88': Κακό σουτ Νιάσε αό τα αριστερά, άουτ.

21:41

85': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Άκης Μάντζιος, που κάνει ακόμα πιο επιθετική τη Λαμία. Ο Μπιανκόνι στη θέση του Βασιλόγιαννη!

21:40

84': Ο Ιντέγιε από δύσκολη θέση, μέσα αριστερά, σουτ, άουτ.

21:35

80': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Μπουλούλης στη θέση του Καραμάνου (ζήτησε ο ίδιος να βγει γιατί ένιωσε ενοχλήσεις)

21:34

79': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη. Ο Μαντσίνι αντί του Φετφατζίδη.

21:32

77': Σουτ Σάλιακα από τα δεξιά του ημικύκλιου, άουτ.

21:31

75': Φάουλ για τη Λαμία από τα αριστερά και λίγο πλάγια, μετά τη διαγώνιο της περιοχής, Σάλιακας, απευθείας, δίπλα στο δεξί δοκάρι και άουτ η μπάλα.

21:30

75': Κίτρινη στον Ρόουζ (σωστή σε μαρκάρισμα στον Αραβίδη).

21:25

70': Σουτ Λάρσον υπό πίεση λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, άουτ.

21:19

64': Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία. Ο Σάλιακας στη θέση του Ρόμανιτς.

21:18

62': Σουτ Βασιλόγιαννη από θέση μέσα αριστερά, άουτ.

21:17

61': Φάουλ για τον Άρη, ο Ματίγια σουτάρει απευθείας, ο Θεοδωρόπουλος διώχνει, νέο σουτ από τον Βέλεθ, μπλοκάρει ο τερματοφύλακας της Λαμίας. Ήταν οφσάιντ η δεύτερη φάση, εκτεθειμένος ο Βέλεθ.

21:15

60': Κίτρινη στον Σκόνδρα (σωστή - για επικίνδυνο παιχνίδι στον Λάρσον)

21:15

59': Κόρνερ για τη Λαμία... Από τα αριστερά ο Βασιλόγιαννης, ο Κουέστα μπλοκάρει.

21:11

Περιμένει το VAR o ρέφερι για το αν υπάρχει, οφσάιντ, "όχι", μετράει κανονικά το τέρμα.

21:10

Ο Μπρούνο Γκάμα βγάζει γλυκιά μπαλιά από τα αριστερά, ο Ιντέγιε με κοντινή προβολή ισοφαρίζει, 2-2.

21:10

54': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:09

Ο Φετφατζίδης αφήνει για τον Λάρσον, μονοκόμματο σουτ από το ύψος της περιοχής και μέσα αριστερά, στα δίχτυα η μπάλα, 2-1, μειώνουν οι Θεσσαλονικείς.

21:08

52': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:07

Λάθος Νιάσε, ο Μπρούνο Γκάμα σέντρα παράλληλη από τα δεξια, άουτ, δεν βρήκε την μπάλα ο Ιντέγιε.

21:05

50': Γέμισμα στα καρέ της Λαμίας, κεφαλιά Φετφατζίδη, άουτ.

21:03

Εκτελεί το κόρνερ ο Βασιλόγιαννης από τα δεξιά, ο Καραμάνος κεφαλιά-πάσα από το πρώτο δοκάρι, δεύτερη κοντινή κεφαλιά από τον Αραβίδη και... μέσα, 2-0.

21:03

48': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

21:03

48': Κόρνερ για τη Λαμία...