1
23:57

Από τον Δημήτρη Δημητρίου και τον Στέλιο Ευαγγελακόπουλο, να έχετε ένα καλό βράδυ από το a-sports.gr.

23:55

Ο κόσμος του Ολυμπιακού χειροκροτεί θερμά τους παίκτες του Πέδρο Μαρτίνς για την προσπάθεια, ζητώντας με τα ανάλογα συνθήματα τη νίκη στο κυριακάτικο (23/2) ντέρμπι της Τούμπας με τον ΠΑΟΚ.

23:53

Κρίμα και άδικο για τον Ολυμπιακό, δεν άξιζε σε καμία περίπτωση την ήττα, που τον φέρνει σε πολύ δύσκολη θέση εν όψει της ρεβάνς της ερχόμενης Πέμπτης (27/2) στο «Έμιρεϊτς». Ήταν καλύτεροι στο μεγαλύτερο μέρος του ματς οι Πειραιώτες.

23:53

90'+5: Λήξη αγώνα, 0-1.

23:49

90'+2: Μάιτλαντ-Νάιλς αντί Παπασταθόπουλου, τρίτη αλλαγή για την Άρσεναλ.

23:48

90'+1: Κίτρινη στον Μπα.

23:47

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:43

86': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΡΣΕΝΑΛ! Από την εκτέλεση του κόρνερ ο Παπασταθόπουλος πιάνει την κεφαλιά και η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

23:41

85': Κοντά στο 0-2 η Άρσεναλ, στην αντεπίθεση ο Λακαζέτ σουτάρει από το ύψος του πέναλτι, δύσκολα διώχνει σε κόρνερ ο Σα.

23:40

83': Κίτρινη στον Τζάκα.

23:39

Ο Ομπαμεγιάνγκ από αριστερά πασάρει στον αφύλακτο Σακά, που κάνει το γύρισμα και εξ επαφής ο Λακαζέτ βρίσκει δίχτυα, 0-1.

23:38

81': ΓΚΟΛ για την ΑΡΣΕΝΑΛ!

23:37

80': Συρτό σουτ του Φορτούνη εκτός περιοχής, άουτ.

23:37

80': Σουτ του Λοβέρα εκτός περιοχής, κοντράρει η μπάλα, κόρνερ ανεκμετάλλευτο για τον Ολυμπιακό.

23:36

79': Ο Βαλμπουενά εκτελεί από δεξιά, η μπάλα καταλήγει στον Καμαρά, άστοχο σουτ από μακριά.

23:35

79': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

23:34

77': Κεφαλιά του Μπα μετά από σέντρα του Ελαμπντελαουί από δεξιά, πολύ άστοχη.

23:33

75': Δεύτερη αλλαγή και για τον Ολυμπιακό, Λοβέρα αντί Μασούρα.

23:32

75': Πεπέ αντί Γουίλοκ, δεύτερη αλλαγή για την Άρσεναλ.

23:31

74': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Βαλμπουενά από αριστερά, μπλοκάρει με δυσκολία ο Λένο.

23:28

72': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Μπα.

23:27

71': Κίτρινη στον Μουστάφι.

23:21

65': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Φορτούνης αντί Μπουχαλάκη.

23:20

63': Σέντρα του Σακά από αριστερά, κεφαλιά του Λακαζέτ, ελέγχει τη φάση ο Σα, άουτ.

23:15

59': Θεμπάγιος αντί Μαρτινέλι, πρώτη αλλαγή για την Άρσεναλ.

23:15

58': Ατομική προσπάθεια και σουτ εκτός περιοχής του Νταβίντ Λουίζ, άουτ.

23:10

54': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από το κεφάλι του Νταβίντ Λουίζ, δεν είναι καλή η εκτέλεση του Βαλμπουενά.

23:08

51': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Νταβίντ Λουίζ, άουτ.

23:07

50': Κίτρινη στον Μπουχαλάκη.

23:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.