0
21:36

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:31

Σπουδαίο τρίποντο για τον ΟΦΗ, φτάνει στους 31 βαθμούς και πιάνει την 6η θέση για τα πλέι οφ. Ο Ατρόμητος μένει στους 26 σε τετραπλή ισοβαθμία με Λαμία, ΑΕΛ και Βόλο! Πιο κάτω είναι με διαφορά μόνο ο Παναιτωλικός και ο ουραγός Πανιώνιος. Ανέβασαν την απόδοση τους οι Κρητικοί στο β' ημίχρονο.

21:30

Έξαλλοι πανηγυρισμοί... Ο μεγαλομέτοχος των Κρητικών, Μπούσης αγκαλιά με Πουρσανίδη μέσα στον αγωνιστικό χώρο.

21:29

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΟΦΗ - Ατρόμητος 1-0.

21:28

Στο 90'+6 πλέον...

21:27

Με γεμίσματα επιχειρεί τώρα ο Ατρόμητος, εύκολη λεία για την άμυνα του ΟΦΗ.

21:25

90'+3: Ολοκληρώνει τις αλλαγές και ο Γιώργος Σίμος για τον ΟΦΗ. Ο Νάστος αντί του Σεμέντο.

21:23

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων στο "Γεντί Κουλέ"

21:23

90'+1: Κίτρινη στον Μπουσούλαζιτς.

21:21

89': Κίτρινη στον Βέλλιο (για φάουλ στον Κουτρουμπή).

21:21

Στο έδαφος ο Φιγκεϊρέδο. Θα παίξει και με τον χρόνο ο ΟΦΗ πια...

21:20

87': Σουτ από τον Γιακουμάκη από πλάγια και μέσα στην περιοχή, δεν έχει πρόβλημα ο Σωτηρίου.

21:18

84': Κίτρινη στον Νάτσο.

21:17

Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Βέλλιος στη θέση του Ούμπιντες.

21:16

82': ΓΚΟΛ τελικά για τον ΟΦΗ! Μετρά τη γυριστή κεφαλιά του Φιγκεϊρέδο.

21:15

Κίτρινη στον Γούτα (για διαμαρτυρία).

21:14

80': Οφσάιντ ο Φιγκεϊρέδο, που σκοράρει... Στην αρχή της φάσης είναι εκτεθειμένος ο Σεμέντο, ο Φιγκεϊρέδο δεν ήταν μετά. Μιλά και με το VAR o Ζαχαριάδης.

21:12

78': Οφσάιντ ο Φιγκεϊρέδο. Σωστή υπόδειξη. Ωραίο σουτ από τον Στάικο απέξω, στην επαναφορά ο Φιγκεϊρέδο ήταν εκτεθειμένος, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα, ως μη γενόμενο φυσικά. Ξεκάθαρη η φάση. Ούτε VAR χρειάζεται φυσικά.

21:10

Έχει χτυπήσει ο Γιακουμάκης σε διεκδίκηση με τον Ζοάο Βίκτορ, μικρή διακοπή.

21:07

73': Κίτρινη στον Κιβρακίδη (σε φάουλ του Στάικου).

21:04

71': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μάντσον στη θέση του Μανούσου.

21:01

Ο Σεμέδο σκόραρει με σουτ από τα αριστερά, εξετάζει τη φάση μέσω VAR o Ζαχαριάδης. Ακυρώνεται το γκολ. Οφσάιντ είναι ο Ζοάο Βίκτορ, επηρεάζει τη φάση, κάνει κίνηση για κεφαλιά προ του Μέγιερι κι ενώ η μπάλα πήγαινε στα δίχτυα.

21:01

67': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

20:57

64': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ούμπιντες από τα αριστερά, στην αγκαλιά Σωτηρίου.

20:56

63': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Βαζ στη θέση του Ναμπί.

20:51

58': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ατρόμητο από τα αριστερά του ημικύκλιου με τον Ούμπιντες, δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

20:50

57': Οφσάιντ ο Μανούσος. Δεν φάνηκε να είναι.

20:49

56': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος από θέση μέσα αριστερά, σουτ, ο Σωτηρίου μπλοκάρει.

20:48

55': Κόρνερ για τον ΟΦΗ, από τα αριστερά ο Ναμπί, εύκολα βγαίνει η μπάλα από τα καρέ του Ατρόμητου και υπάρχει και επιθετικό φάουλ.

20:45

52': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από τα δεξιά, εκτελεί ο Ναμπί, κεφαλιά Φιγκεϊρέδο, άουτ.

20:44

51': Καλή στιγμή για τον ΟΦΗ. Ο Τσιλιανίδης σε Στάικο, σουτ απέξω και αριστερά, πέφτει και διώχνει ο Μέγιερι.

20:42

49': Κίτρινη στον Μεγιάδο (για φάουλ στον Ανδρούτσο).

20:39

47': Οφσάιντ ο Φιγκεϊρέδο, σωστή υπόδειξη.

20:38

20:38

46': Αλλαγή και για τον Ατρόμητο, αλλά είναι αναγκαστική. Ο Νάτσος αντί του Κατράνη, που τραυματίστηκε λίγο πριν από το φινάλε του α' ημιχρόνου.

20:38

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Στάικος αντί του Βαφέα.