1
18:54

Ευχαριστούμε που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

18:53

Ματς-όνειρο για τον ΠΑΣ και αντιθέτως ανεπανάληπτος εφιάλτης για τον Απόλλωνα. Στο +7 οι Γιαννιώτες στην πραγματικότητα έτσι η πρώτη θέση δεν μπορεί να αλλάξει.

18:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Σμύρνης 5-1.

18:48

Συμπληρώθηκαν τα 90', δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων...

18:47

90': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Φάουλ από τα αριστερά με τον Μπεντινέλι, πρώτη κεφαλιά ο Βάρκας στο πρώτο δοκάρι, προβολή Λαρέα στο δεύτερο δοκάρι, άουτ.

18:46

89': Κλέβει ο Κρίζμαν από τα αριστερά, σουτ από τη διαγώνιο και λίγο έξω, σε δεύτερο χρόνο μπλοκάρει ο Αναγνωστόπουλος.

18:44

87': Σουτ Ελευθεριάδη από θέση μέσα αριστερά, πάνω από την εστία του Απόλλωνα.

18:44

Αναμενόμενη πανηγυρισμοί από τους γηπεδούχους, από την εξέδρα κοροϊδεύουν τους φιλοξενούμενους με στιχάκια για να τους πικάρουν.

18:41

83': Αλλαγή τρίτη για τον ΠΑΣ. Ο Νικολιάς στη θέση του Λεό

18:39

Το 1-2 ανάμεσα σε Παμλίδη - Λεό (δύο φορές μάλιστα), σουτ από θέση τετ α τετ στο ύψος της μικρής περιοχής και λίγο αριστερά, στα δίχτυα, 5-1.

18:39

81': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:37

80': Κόρνερ για τον ΠΑΣ... Ο Αποστολόπουλος από τα δεξιά, υπάρχει επιθετικό φάουλ του Λιάσου.

18:37

Άρχισαν και τα "όλε" από τους φίλους του ΠΑΣ, που μαζεύτηκαν και είναι σίγουρα περισσότεροι από 2.500.

18:33

75': Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης, ο Γκίνο στη θέση του Μπλάζιτς.

18:33

75': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ελευθεριάδης στη θέση του Καρτάλη.

18:30

73': Κόρνερ για τον Απόλλωνα Σμύρνης, το πρώτο, Κολ στην εκτέλεση από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται δύσκολα από τα καρέ του ΠΑΣ.

18:28

71': Πέφτει ο Ιωαννίδης μέσα στην περιοχή του ΠΑΣ, εύκολα, ίσα που τον ακούμπησε ο Σκόνδρας, δεν υπάρχει κανένα πέναλτι.

18:26

69': Ο Μπουκουβάλς κινείται από τα αριστερά, σουτ, άουτ.

18:25

Δεν έχει αλλάξει η εικόνα του ματς... Όποτε θέλει μπαίνει στα καρέ του Απόλλωνα ο ΠΑΣ, ενώ σε κάθε στημένη φάση οι φιλοξενούμενοι, τρέμουν!

18:22

64': Μακρινό σουτ Λιάσου από θέση έξω αριστερά, πολλά μέτρα πάνω από την εστία του Αναγνωστόπουλου.

18:19

Ο Σιόντης κλέβει από τον Κολ στα δεξιά, δίνει σε Λεό, εκείνος με τη σειρά του μπαίνει στην περιοχή του Απόλλωνα ανοίγει για τον Κρίζμαν και πλασέ από κοντά και θέση μέσα αριστερά στα δίχτυα, 4-1.

18:19

62': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

18:18

61': Κόρνερ με τον Αποστολόπουλο στα δεξιά, δύσκολα με την τρίτη διώχνει η άμυνα του Απόλλωνα σε ένα ακόμα στημένο.

18:17

60': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Βάρκας στη θέση του Μαρκόφσκι.

18:16

58': Φάουλ για τον ΠΑΣ από τα δεξιά, σταθερά ο Αναγνωστόπουλος κάτι που θύμιζε γέμισμα και όχι απευθείας εκτέλεση από τον Καρτάλη.

18:14

55': Φάουλ στην αριστερή διαγώνιο για τον ΠΑΣ με τον Αποστολόπουλο, κεφαλιά προς τα πίσω, κόρνερ. Εκτελεί ο Αποστολόπουλος, η μπάλα απομακρύνεται.

18:11

Μαρκάρισμα για κάρτα πάνω στον Ιωαννίδη, δεν δίνεται κάτι.

18:10

Ο Φατιόν στην εκτέλεση, κερδίζει από τα έντεκα μέτρα τον Χουτεσιώτη και 3-1.

18:10

51': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:10

51': Κίτρινη στον Καρτάλη.

18:09

50': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ! Χέρι Καρτάλη, σωστή απόφαση.

18:07

Εκτελείται το κόρνερ του ΠΑΣ από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται

18:06

49': Σουτ Καρτάλη απέξω και αριστερά, αφού έκλεψε από Φατιόν, ο Αναγνωστόπουλος, δύσκολα σε κόρνερ.

18:03

18:03

46': Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Λιάσος στη θέση του Κάστρο, τράβηγμα το πρόβλημα.

18:02

Βγήκαν οι δύο ομάδες στο γήπεδο ξανά...

17:56

Στα στατιστικά τα πράγματα είναι καλύτερα απ΄ότι στην πραγματικότητα για τους φιλοξενούμενους. Αλλά έχουμε πει ξανά ότι οι αριθμοί δεν λένε πάντα την αλήθεια. Οι τελικές 5-2 για τον ΠΑΣ έναντι του Απόλλωνα και η κατοχή στο 56% έναντι 44 υπέρ των γηπεδούχων.