-
1
19:10

19:09

Μεγάλο διπλό για τον Ολυμπιακό, έτσι όπως εξελίχθηκε το παιχνίδι, με λυτρωτή τον Χασάν. Οι Πειραιώτες φτάνουν τους 57 βαθμούς και διατηρούνται στην κορυφή. Οι Περιστεριώτες παραμένουν στους 26 και στην 8η θέση.

19:08

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-1.

19:06

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:05

Ο Βαλμπουενά σεντράρει από δεξιά, κεφαλιά του Χασάν, στην αριστερή γωνία του Μέγιερι η μπάλα, 0-1.

19:04

90'+1: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:03

90': Ραμπέγιο αντί Μάντσον, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

19:02

88': Τρίτο σερί κόρνερ για τον Ολυμπιακό, εκτελεί από δεξιά ο Φορτούνης, κεφαλιά του Χασάν, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

19:01

87': Εκτελεί ο Βαλμπουενά, νέο κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

19:01

87': Σουτ του Γκασπάρ εντός περιοχής, κοντράρει η μπάλα στον Νταβιώτη και κόρνερ.

18:58

84': Σέντρα-σουτ του Τσιμίκα, άουτ.

18:57

83': Συνεχίζεται το ματς, συνεχίζει κανονικά και ο Μάντσον.

18:56

82': Ο Μάντσον έχει τραυματιστεί.

18:50

76': Τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Γκασπάρ αντί Ελ Αραμπί.

18:47

73': Δεύτερη κίτρινη και κόκκινη κάρτα για τον Ελαμπντελαουί για φάουλ στον Νταβιώτη. Αυστηρή είναι η απόφαση του Ελβετού διαιτητή Σνάιντερ. Με 10, λοιπόν, συνεχίζει ο Ολυμπιακός.

18:44

70': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Μπαένα αντί Ενσικουλού.

18:41

67': Σουτ του Ελ Αραμπί, κόντρα στον Γούτα, κόρνερ για τον Ολυμπιακό, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

18:39

66': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης βγάζει τον Ελαμπντελαουί στην πλάτη της άμυνας του Ατρομήτου, αστοχεί με σουτ από δεξιά της περιοχής ο Νορβηγός.

18:34

60': Κίτρινη στον Γκιλιέρμε για φάουλ στον Κιβρακίδη.

18:33

59': Χασάν αντί Μασούρα, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

18:31

57': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ούμπιντες, άουτ.

18:29

55': Κίτρινη στον Γούτα για φάουλ στον Μασούρα.

18:28

54': Κόρνερ για τον Ατρόμητο παραχωρεί ο Μπα, περνά χωρίς κάτι ιδιαίτερο.

18:23

50': Σουτ του Φορτούνη εκτός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:23

49': Μακρινό σουτ του Κιβρακίδη, άουτ.

18:19

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.