0
19:58

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας καλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:56

Με τέσσερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο ο ΠΑΟΚ νίκησε 4-0 τον ΟΦΗ και έφτασε τους 55 βαθμούς, ενώ ο ΟΦΗ παρέμεινε στους 28.

19:55

Λήξη της αναμέτρησης, ΠΑΟΚ - ΟΦΗ 4-0.

19:50

Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις ήδη διανύουμε το πρώτο λεπτό.

19:49

90': Τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Περδίκης στη θέση του Γιαννούλη.

19:45

86': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ εκτελεί ο Μπίσεσβαρ, απομακρύνουν οι του ΟΦΗ.

19:42

Σε καρέ τερμάτων φτάνει ο ΠΑΟΚ με τον Αουγκούστο να σουτάρει με το αριστερό εκτός περιοχής και να στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του Σωτηρίου για το 4-0.

19:42

83': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:41

82': Δεύτερη αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Νοικοκυράκης στη θέση του Βαζ.

19:39

80': Κίτρινη κάρτα στον Μπίσεσβαρ για μαρκάρισμα στον Νάστο.

19:36

77': Ο Μάνος βγαίνει στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΟΚ, όμως ο Βαρέλα κόβει τη μπάλα.

19:33

74': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον ΠΑΟΚ ο Αουγκούστο στη θέση του Μίσιτς.

19:30

Τυπική διαδικασία τα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.

19:29

70': Κίτρινη κάρτα στον Μίσιτς για φάουλ στον Βαζ.

19:26

Κάνει τρία τα τέρματα του ο ΠΑΟΚ με τον Μίσιτς να κάνει την σέντρα στην περιοχή και ο Λάμπρου με δυνατή κεφαλιά στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 3-0.

19:25

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:21

Οι "ασπρόμαυροι" καθαρίζουν το ματς...

19:19

Ο Άκπομ ευστοχεί στο πέναλτι και κάνει δύο τα τέρματα του ΠΑΟΚ.

19:19

60': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:18

59': Και κίτρινη κάρτα στον Γιαννούλη.

19:18

59': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Λάμπρου μέσα στην περιοχή μαρκάρεται από τον Γιαννούλη και δεύτερο πέναλτι.

19:15

56': Σηκώνεται ο Σωτηρίου και του τοποθετούνται ράμματα.

19:14

Στο κεφάλι ο τραυματισμός του κίπερ του ΟΦΗ, μακάρι να μην έχει τίποτα.

19:13

54': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ να κάνει το 2-0 με τον Άκπομ να κάνει δυνατό σουτ από θέση μέσα αριστερά, ο Σωτηρίου αποκρούει με δυσκολία, ενώ τραυματίζεται στο δεξί δοκάρι.

19:10

Ανοίγει το σκορ στην Τούμπα, ο Μπίσεσβαρ εκτελεί το πέναλτι, ο Σωτηρίου αποκρούει τη μπάλα, οι αμυνόμενοι του ΟΦΗ δεν αντιδρούν και ο Άκπομ με εναέριο πλασέ κάνει το 1-0.

19:09

50': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:08

49': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ. Ο Λημνιός μέσα στην περιοχή δέχεται μαρκάρισμα του Μπράουν και έχουμε πέναλτι. Σωστή απόφαση.

19:05

46': Πρώτη αλλαγή και για τον ΟΦΗ, ο Νέιρα περνά εκτός και ο Ναμπί τον αντικαθιστά.

19:05

46': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ ο Μαουρίτσιο αντικαθιστά τον Εσίτι και ο Λημνιός τον Ελ Καντουρί.

19:05

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

18:51

Σε ένα αρκετά κακό πρώτο ημίχρονο, ΠΑΟΚ και ΟΦΗ έμειναν δίκαια στο 0-0.

18:50

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, στο 0-0 ΠΑΟΚ και ΟΦΗ.

18:49

45+4': Δεύτερο σερί κόρνερ, εκτελεί πάλι ο Μίσιτς, ο Σωτηρίου μπλοκάρει τη μπάλα.

18:49

45+3': Ο Μίσιτς στο κόρνερ, διώχνει στο δεύτερο δοκάρι ο Νέιρα σε νέο κόρνερ.

18:48

45+3': Ο Μίσιτς εκτελεί φάουλ με πάσα στον Μάτος, παραχωρούν κόρνερ οι του ΟΦΗ.

18:45

Συμπληρώθηκαν τα 45 λεπτά, τρία θα είναι οι καθυστερήσεις.

18:43

43': Διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Σωτηρίου με τον κίπερ του ΟΦΗ να τραυματίζεται μετά από σύγκρουση με τον Μάτος.

18:41

41': Σκληρό μαρκάρισμα του Μάτος στον Μπράουν δεν τιμωρείται με κίτρινη.

18:39

39': Ο Μάνος κλέβει τη μπάλα από τον Μπίσεσβαρ πασάρει στον Σεμέδο αυτός βγαίνει τετ-α-τετ με τον Ζίβκοβιτς, αλλά στο πλασέ που επιχειρεί, η μπάλα περνά πάνω από τα δοκάρια.

18:37

37': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ. Πρώτο κόρνερ για τον "Δικέφαλο του Βορρά" εκτελεί απευθείας ο Μίσιτς, ο Σωτηρίου αποκρούει τη μπάλα και αυτή βρίσκει στο οριζόντιο δοκάρι.

18:34

34': Πρώτη υποψία ευκαιρίας για τον ΠΑΟΚ με τον Άκπομ από τα αριστερά να πασάρει στον επερχόμενο Ελ Καντουρί, έγκαιρα ο Σωτηρίου βγαίνει και μπλοκάρει τη μπάλα.