0
16:58

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στη Ριζούπολη, καλή συνέχεια.

16:57

Εύκολο απόγευμα για τον Απόλλωνα Σμύρνης, που νίκησε δίκαια με 4-0 τον Πλατανιά, ο οποίος έμεινε με δέκα από νωρίς, δεν κλείστηκε και πάλεψε όσο μπορούσε το ματς.

16:50

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Πλατανιάς 4-0.

16:49

90'+2: Κίτρινη στον Αναγνωστόπουλο.

16:47

Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:46

90': Σουτ Κολ έξω από την περιοχή, καλοτραβηγμένο, η μπάλα λίγο έξω από το αριστερό δοκάρι του Σούλη.

16:45

88': Θέλει το γκολ της τιμής ο Πλατανιάς, αλλά δεν τα έχει καταφέρει μέχρι τώρα...

16:43

87': Σουτ Κολ λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά, χωρίς δύναμη, μαζεύει ο Σούλης.

16:42

86': Φωνάζουν για χέρι του Λαρέα οι φιλοξενούμενοι... Δεν έχουμε άποψη πριν δούμε τη φάση στο βίντεο.

16:39

83': Οφσάιντ ο Λουκίνας, σωστή υπόδειξη.

16:34

78': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Ο Μπεντινέλι από τα δεξιά στην εκτέλεση, κεφαλιά Λαρέα, εύκολα ο Σούλης.

16:32

76': Οφσάιντ ο Βουκελάτος, σωστή υπόδειξη.

16:31

75': Σέντρα επικίνδυνη του Βουκελάτου από τα δεξιά, σηκώνεται ο Λουκίνας μέσα στην περιοχή του Απόλλωνα, αλλά δεν βρίσκει την μπάλα, που καταλήγει άουτ.

16:30

74': Καλή στιγμή για τον Πλατανιά. Σουτ Ποζατζίδη από τα αριστερά και μέσα στην περιοχή, μπλοκάρει σε δεύτερο χρόνο ο Αναγνωστόπουλος.

16:27

70': Φάουλ για τον Πλατανιά από θέση έξω αριστερά, ο Ποζατζίδης στην εκτέλεση-γέμισμα, κεφαλιά Κόπρτσαμ, άουτ.

16:26

69': Τρίτη αλλαγή και από τον Μπάμπη Τεννέ για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Χουχούμης στη θέση του Φατιόν.

16:25

68': Δύο αλλαγές για τον Πλατανιά. Ο Ποζατζίδης αντί του Παπουτσογιαννόπουλου και ο Βουκελάτος αντί του Γιούση. Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Γιάννης Τάτσης.

16:22

Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Πατράλης αντί του Μπλάζιτς και ο Γαϊτανίδης αντί του Μαρκόφσκι.

16:22

Σουτ Μπεντινέλι από θέση μέσα αριστερά, κοντράρει και η μπάλα σε αμυντικό και... μέσα, 4-0.

16:22

ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:19

Ο Μπεντινέλι σουτάρει από τα έντεκα μέτρα, πέφτει σωστά ο Σούλης, αλλά δεν μπορεί να διώξει και 3-0.

16:19

62': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:18

61': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Απόλλωνα Σμύρνης! Ο Μπεντινέλι κινείται ωραία από θέση μέσα αριστερά, ανατρέπεται από τον Μπάμπη. Σωστή η απόφαση του διαιτητή Μπαΐλη, που ήταν δίπλα στη φάση.

16:11

54': Καλή στιγμή για τον Πλατανιά, γυριστό σουτ Λουκίνα από το ύψος του πέναλτι, πέφτει και μπλοκάρει ο Αναγνωστόπουλος.

16:09

Κίτρινη στον πάγκο του Πλατανιά, σε συνεργάτη του Γιάννη Τάτση για διαμαρτυρία...

16:06

50': Κίτρινη στον Ουές.

16:06

50': Σουτ Μπεντινέλι από θέση μέσα αριστερά, με πολλά φάλτσα, άουτ.

16:05

49': Σέντρα-σουτ Τσαμπούρη από τα δεξιά, σταθερά ο Σούλης.

16:02

16:02

46': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Πορζιτίδης στη θέση του Γκάρα.