-
0
19:55

19:53

Ο Ολυμπιακός είχε ορισμένες ευκαιρίες, δεν τις αξιοποίησε και δεν «καθάρισε» την πρόκριση, όπως θα ήθελε, όντας μέτριος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα. Για το μηδέν έπαιξε η Λαμία, τα κατάφερε και φυσικά έχει ελπίδες να κάνει πάλι τη ζημιά στους «ερυθρόλευκους» εν όψει της ρεβάνς στο «Γ. Καραϊσκάκης».

19:53

90'+4: Τέλος του αγώνα, 0-0.

19:52

90'+3: Ο Τζανετόπουλος πιάνει την κεφαλιά μετά την εκτέλεση του κόρνερ, άουτ.

19:51

90'+3: Κόρνερ για τη Λαμία από τα πόδια του Σισέ.

19:51

90'+2: Κίτρινη στον Τοροσίδη για διαμαρτυρία.

19:49

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:48

89': Εκτελεί ο Φορτούνης από αριστερά, καρφωτή κεφαλιά του Σισέ και ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι θα φύγει η μπάλα. Σημαντική ευκαιρία μετά από πολλή ώρα για τον Ολυμπιακό.

19:47

89': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό.

19:46

88': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία, Βλαχομήτρος αντί Μπεχαράνο.

19:42

84': Τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Μασούρας αντί Λοβέρα, που έχει τραυματιστεί κιόλας.

19:41

82': Σουντανί αντί Χασάν, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

19:40

82': Κίτρινη στον Μπουλούλη για φάουλ στον Λοβέρα.

19:35

77': Το VAR, ωστόσο, παρεμβαίνει και δεν υπάρχει πέναλτι, γιατί ο Μπιανκόνι ήταν σε θέση οφσάιντ. Και δεν υπάρχει βέβαια και κίτρινη στον Παπαδόπουλο.

19:34

76': Κίτρινη στον Παπαδόπουλο.

19:34

76': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη ΛΑΜΙΑ! Ο Παπαδόπουλος ανατρέπει τον Μπιανκόνι.

19:31

73': Νιάσε αντί Τιρόνε, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.

19:30

71': Μακρινό σουτ του Λοβέρα, μπλοκάρει εύκολα ο Θεοδωρόπουλος.

19:27

69': Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία, Μπιανκόνι αντί Σασί.

19:24

66': Κίτρινη στον Σασί.

19:20

62': Ο Λοβέρα σεντράρει χαμηλά από δεξιά, στη γωνία του διώχνει σε κόρνερ ο Θεοδωρόπουλος. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:13

55': Εμρέ Μορ αντί Ραντζέλοβιτς, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό και ντεμπούτο για τον Τούρκο εξτρέμ.

19:13

55': Υπόδειξη οφσάιντ στον Σάλιακα, σωστή.

19:11

53': Ο Φορτούνης εκτελεί από αριστερά, κεφαλιά του Παπαδόπουλου, προβολή του Σισέ και πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

19:11

53': Κόρνερ παραχωρεί ο Μπεχαράνο για τον Ολυμπιακό.

19:07

49': Διπλή μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Καμαρά πιάνει τρομερό ευθύβολο σουτ από μακρινή απόσταση, δύσκολα αποκρούει ο Θεοδωρόπουλος και στη συνέχεια ο αφύλακτος Ραντζέλοβιτς σουτάρει από θέση μέσα δεξιά, στέλνοντας την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

19:04

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.