1
16:46

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:41

O ΠΑΣ δεν "καθάρισε" το ματς και το πλήρωσε. μεγάλη επιτυχία για τα Χανιά, που κάνουν τη ζημιά στους Γιαννιώτες, που ήταν καλύτεροι.

16:36

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΣ Γιάννινα - Χανιά 1-1.

16:36

Εκπληκτική προσπάθεια Βρετού από τα δεξιά, μπαίνει στην περιοχή, ντρίπλες, σουτ δυνατό, δοκάρι στη ρίζα του δεξιού και στα δίχτυα, 1-1.

16:35

90'+4: ΓΚΟΛ για τα ΧΑΝΙΑ!

16:32

90'+1: Σουτ Λιάσου, πολλά μέτρα άστοχο από το ύψος της περιοχής και αριστερά.

16:31

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:30

89': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Λιάσος στη θέση του Κρίζμαν.

16:29

Οφσάιντ ο Κρίζμαν, σωστή υπόδειξη.

16:28

Μικρή διακοπή, έχει χτυπήσει ο Σκόνδρας, ροκανίζουν και τον χρόνο πλέον οι γηπεδούχοι.

16:27

86': Καλή στιγμή για τα Χανιά. Σέντρα Τριανταφυλλάκου, κεφαλιά Βρετού, πάνω από την εστία του ΠΑΣ.

16:26

85': Ο Κουσκουνάς στον Βασιλείου, ωραίο σουτ από θέση μλεσα δεξιά, στην αγκαλιά του Χουτεσιώτη.

16:20

79': Κόρνερ με τον Αποστολόπουλου για τον ΠΑΣ, κεφαλιά Κάστρο, πάνω από την εστία των Χανίων.

16:19

78': Ολοκληρώνει τις αλλαγές των Χανίων ο Αλέξανδρος Βοσνιάδης. Ο Βασιλείου αντί του Γιάκου.

16:18

77': Κίτρινη στον Μουμίν.

16:17

76': Λάθος της άμυνας των Χανίων, πάλι ο Ανδρέου και Γρομητσάρης την γκάφα, ο Κρίζμαν κλέβει, μπαίνει στα δεξιά, σουτ μέσα από την περιοχή, άουτ.

16:16

75': Τώρα οφσάιντ ο Τριανταφυλλάκος.

16:15

74': Οφσάιντ ο Κουσκουνάς, σωστή υπόδειξη.

16:14

73': Οφσάιντ ο Κρίζμαν, στην ίδια ευθεία, δεν έπρεπε να σηκωθεί το σημαιάκι του β' βοηθού.

16:13

72': Κίτρινη στον Βρετό.

16:13

Κίτρινη κάρτα στον πάγκο του ΠΑΣ και συγκεκριμένα στον Ντάσιο.

16:12

71': Δεύτερη αλλαγή για τα Χανιά. Ο Βρετός στη θέση του Κάσσου.

16:11

70': Σουτ Τριανταφυλλάκου, δεν έχει πρόβλημα ο Χουτεσιώτης.

16:10

69': Τεράστια διπλή ευκαιρία και ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ! "Τυφλό" διώξιμο από την άμυνα των Χανίων, σουτ Παμλίδη μονοκόμματο από τα δεξιά στο αριστερό δοκάρι η μπάλα, κεφαλιά-ψαράκι στην επαναφορά του Λώλη, μόλις άουτ.

16:06

65': Κόρνερ για τον ΠΑΣ από τα αριστερά ο Αποστολόπουλος στην εκτέλεση, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:06

65': Κίτρινη ο Γιάκος.

16:05

64΄: Κίτρινη στον Κάστρο.

16:04

63': Κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Κρίζμαν από τα αριστερά στην εκτέλεση, κεφαλιά Παντελάκη, με εκτίναξη μπλοκάρει ο Κουτζαβασίλης.

16:01

59': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Ξύδας αντί του Καρτάλη.

15:58

57': Σουτ Σιόντη έξω από την περιοχή στην αγκαλιά του Κουτζαβασίλη.

15:57

56': Φάουλ για τα Χανιά από τα 25 περίπου μέτρα και αριστερά, Τριανταφυλλάκος στην εκτέλεση, κόντρα και εύκολα στον Χουτεσιώτη.

15:55

54': Ο Παμλίδης ανοίγει για τον Καρτάλη, σουτ από το ύψος της περιοχής και δεξιά, άουτ.

15:54

53': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Κάστρο στη θέση του Λεό.

15:52

51': Κίτρινη στον Σωτηράκο.

15:52

51: Κόρνερ για τα Χανιά. Ο Παναγιωτούδης από τα δεξιά, αδύναμη κεφαλιά Κάσσου, ίσα που έφτασε στον Χουτεσιώτη.

15:47

15:47

46': Πρώτη αλλαγή για τα Χανιά. Ο Τριανταφυλλάκος στη θέση του Τζιώρα.