0
17:01

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr

16:59

Μετά από 8 σερί ήττες ο Πανιώνιος με το τέρμα του Σταυρόπουλου στο 76' φτάνει στη νίκη και τους 9 βαθμούς. Παραμένει στους 26 ο Ατρόμητος.

16:58

Λήξη της αναμέτρησης, Πανιώνιος - Ατρόμητος 1-0.

16:57

90+7': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Δούμτσιος στη θέση του Εμμανουηλίδη.

16:56

90+5': Κίτρινη κάρτα στον Κιάκο για καθυστέρηση.

16:54

90+4': Εκτελείται με πάσα, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:53

90+3': Ο Καχίλα παραχωρεί ένα ακόμα κόρνερ.

16:52

Προσπαθεί με νύχια και με δόντια ο Πανιώνιος να κρατήσει τη νίκη.

16:51

Επτά λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.

16:51

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Κόρμπο.

16:51

90': Κόρνερ παραχωρεί ο Κατράνης, εκτελείται, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

16:49

89': Μεγάλη ευκαιρία του Πανιωνίου να κάνει το 2-0 και να κλειδώσει τη νίκη, ο Εμμανουηλίδης μπαίνει στην περιοχή, αλλά στέλνει τη μπάλα άουτ.

16:48

88': Σαραμαντάς αντί Λυμπεράκη και Παπαγεωργίου αντί Ρέντζα στις δύο πρώτες αλλαγές του Πανιωνίου.

16:47

87': Μακρινό σουτ του Κόρμπου εντελώς άστοχο.

16:44

Περνά προσωρινά εκτός αγωνιστικού χώρου ο Ρέντζας.

16:42

82': Κίτρινη κάρτα στον Μανούσο για μαρκάρισμα στον Ρέντζα.

16:39

79': Κίτρινη κάρτα στον Αραμπούλι για θέατρο.

16:37

Αυτή τη φορά μετρά... Ο Κιάκος εκτελεί φάουλ από τα δεξιά, κεφαλιά του Κατράνη, η μπάλα πάει στον Σταυρόπουλο ο οποίος με κεφαλιά στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα του Ατρόμητου για το 1-0.

16:36

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:35

75': Εκτέλεση φάουλ από τον Γκάλο, ο Κότνικ μπλοκάρει τη μπάλα, αλλά υπάρχει φάουλ του Βέλλιου στον κίπερ του Πανιωνίου.

16:33

73': Κλείνει τις αλλαγές του ο Σάββας Παντελίδης, ο Γιακουμάκης στη θέση του Ενσικουλού.

16:32

72': Ο Μανούσος βρίσκει ωραία τον Ενσικουλού ο οποίος μέσα από την περιοχή και δεξιά κάνει το σουτ, η μπάλα λίγο άουτ από το δεξί δοκάρι.

16:30

70': Ο Κόρμπος με κάθετη βρίσκει τον Αραμπούλι ο οποίος βγαίνει απέναντι από τον Μέγερι, έγκαιρη έξοδος του Ούγγρου κίπερ που μπλοκάρει τη μπάλα.

16:26

Από το ριπλέι φαίνεται ότι υπάρχει οφσάιντ στον Ρέντζα. Σωστά ακυρώθηκε το γκολ.

16:25

Πάει ο ίδιος ο Τζοβάρας να το δει...

16:23

Αλλά θα υπάρχει έλεγχος από το VAR για φάουλ του Αραμπούλι στον Κατράνη, αλλά και για οφσάιντ. Έντονες ήταν οι διαμαρτυρίες των ανθρώπων του Ατρόμητου.

16:22

Ανοίγει το σκορ στη Νέα Σμύρνη, ο Αραμπούλι γίνεται κάτοχος της μπάλας κάνει το σουτ η μπάλα πάει στον Ρέντζα που από κοντά κάνει το 1-0.

16:21

61': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:20

60': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ! Ο Αραμπούλι στο κόρνερ, κεφαλιά του Σταυρόπουλου ο Μέγερι βρίσκει τη μπάλα η οποία σταματά στο δεξί δοκάρι και εν συνεχεία ο Εμμανουηλίδης σουτάρει για να περάσει η μπάλα άουτ.

16:20

60': Ο Εμμανουηλίδης κερδίζει τη μπάλα διώχνει σε κόρνερ ο Στρουγγής.

16:19

59': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο, εκτός αγώνα ο Ουμπίντες και στη θέση του μπαίνει ο Ανδρούτσος.

16:17

57': Φάουλ για τον Πανιώνιο εκτελεί ο Αραμπούλι, διώχνει ο Στρουγγής.

16:15

55': Ωραία προσπάθεια του Αραμπούλι από τα δεξιά κάνει το γύρισμα στον Κιάκο που σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στον Καχίλα και απομακρύνεται.

16:13

53': Ο Μπουσούλατζιτς για τον Ενσικουλού στα αριστερά, σουτ του τελευταίου αρκετά κακό, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:11

51': Κίτρινη κάρτα στον Χαρίση για μαρκάρισμα στον Κόρμπο.

16:11

Πεντάλεπτο στο δεύτερο ημίχρονο, καλύτερος ο Πανιώνιος.

16:06

46': Πρώτη αλλαγή στο ματς για τον Ατρόμητο, ο Κατράνης στη θέση του Ταλόσα.

16:06

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

15:51

Ισόπαλο χωρίς τέρματα το πρώτο ημίχρονο στη Νέα Σμύρνη με τον Πανιώνιο να είναι καλύτερος και να δικαιούται ένα γκολ.

15:50

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου, Πανιώνιος - Ατρόμητος 0-0.

15:48

Συμπληρώθηκαν τα 45 λεπτά, ένα έχουμε επιπλέον.

15:48

45': Ο Ντομίνγκες εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα άουτ.

15:48

45': Ο Εμμανουηλίδης από τα δεξιά μπαίνει στην περιοχή, διώχνει σε κόρνερ ο Καχίλα.

15:45

42': Ο Ούμπιντες εκτελεί φάουλ για τον Ατρόμητο διώχνει σε πλάγιο ο Ντομίνγκες.

15:44

41': Ο Λυμπεράκης από τα αριστερά γυρίζει τη μπάλα στον Οικονομίδη ο οποίος από το ύψος της περιοχής κάνει το σουτ, για να μπλοκάρει ο Μέγερι.

15:41

38': Ο Ενσικουλού γυρίζει στην περιοχή στον Βέλλιο, ο Σταυρόπουλος του "παίρνει τη μπουκιά από το στόμα" διώχνοντας τη μπάλα.

15:37

34': Φάση διαρκείας στα καρέ του Ατρόμητου, η μπάλα καταλήγει στον Αραμπούλι που σουτάρει για να περάσει η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

15:33

30': Ο Ουμπίντες εκτελεί το φάουλ διώχνει ο Κότνικ.

15:32

29': Κίτρινη κάρτα στον Ντομίνγκες για φάουλ στον Μανούσο. Πραγματικά γλιτώνει την αποβολή ο άσος των γηπεδούχων που πάει σκληρά στον αντίπαλο του.

15:29

26': Εκτέλεση φάουλ του Ουμπίντες από καλό σημείο, ο Κότνικ μπλοκάρει σταθερά τη μπάλα.

15:28

25': Μαρκάρισμα του Ρέντζα από πίσω στον Μανούσο δεν τιμωρείται με κίτρινη κάρτα. Ο ρέφερι Τζοβάρας έδειξε κίτρινη στον Αγγελόπουλο στον πάγκο του Ατρόμητου που δικαιολογημένα διαμαρτυρήθηκε.

15:27

23': Πρώτη κίτρινη στο ματς τη βλέπει ο Βέλλιος για μαρκάρισμα στον Σταυρόπουλο.