0
21:30

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας καλό βράδυ από το a-sports.gr.

21:29

Εύκολη νίκη για τον Παναθηναϊκό απέναντι στον Ατρόμητο και ανεβαίνει στους 31 βαθμούς, ενώ οι Περιστεριώτες παρέμειναν στους 26. Ο Κουρμπέλης στο 4', ο Σένκεφελντ στο 66' και ο Περέα στο 76' τα τρία γκολ του "τριφυλλιού". Αυστηρή αποβολή του Κιβρακίδη στο πρώτο ημίχρονο.

21:28

Λήξη της αναμέτρησης, Παναθηναϊκός - Ατρόμητος 3-0.

21:26

90+1': Ο Μέγερι με τα πόδια διώχνει τη μπάλα προ του Κολοβού.

21:25

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, τρία θα είναι οι καθυστερήσεις.

21:24

89': Δυνατό σουτ του Μακέντα από το ύψος τς περιοχής, ο Μέγερι και πάλι διώχνει τη μπάλα.

21:21

Έχουν κριθεί τα πάντα στο ΟΑΚΑ, τυπικής διαδικασίας τα τελευταία λεπτά.

21:16

81': Ο Νάγκι από τα δεξιά κάνει το γύρισμα, απελπιστικά άστοχο το σουτ του Κολοβού από τον άξονα.

21:14

79': Κίτρινη κάρτα στον Κατράνη για μαρκάρισμα στον Νάγκι.

21:13

78': Ο Μακέντα με δυνατό σουτ αγγίζει το 4-0, όμως ο Καχίλα πάνω στη γραμμή αποσοβεί το γκολ.

21:11

Ωραία ατομική ενέργεια από τα δεξιά του Μακέντα, ο οποίος αποφεύγει τον Γούτα, κάνει το γύρισμα και ο Περέα εύκολα από κοντά πετυχαίνει το 3-0.

21:11

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:08

73': Τρίτη αλλαγή για τον Σάββα Παντελίδη και τον Ατρόμητο, ο αειθαλής Ούμπιντες στη θέση του Μανούσου.

21:07

72': Ευκαιρία για το 3-0 χάνει ο Παναθηναϊκός γύρισμα του Γιόχανσον από τα δεξιά, τακουνάκι του Περέα η μπάλα άουτ.

21:05

70': Και μετά το κόρνερ αλλαγή για τον άσο του Παναθηναϊκού, με τον Κολοβό να τον αντικαθιστά.

21:05

70': Ο Χατζηγιοβάνης στο κόρνερ ο Βέλλιος απομακρύνει με το κεφάλι.

21:04

69': Ωραία αλλαγή της μπάλας από τους παίκτες του Παναθηναϊκού, ο Δώνης στον Ινσούα και αυτός με τη μία στον Κουρμπέλη, διώχνει σε κόρνερ ο Μέγερι.

21:03

68': Δεύτερη αλλαγή για το "τριφύλλι", ο Περέα στη θέση του Ζαχίντ.

21:02

Από φάουλ που κερδίζει ο Παναθηναϊκός σκοράρει το δεύτερο τέρμα του. Ο Ζαχίντ το εκτελεί, κεφαλιά του Σένκεφελντ δεν αφήνει περιθώρια αντίδρασης στον Μέγερι και 2-0.

21:01

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:59

65': Ο Χατζηγιοβάνης από τα δεξιά υπό την πίεση του Κατράνη κάνει το γύρισμα, ο Μέγερι μπλοκάρει τη μπάλα.

20:56

62': Ο Γκάλο παίζει το 1-2 με τον Ενσικουλού, σουτ του Βραζιλιάνου από τον άξονα, λίγο πάνω από την εστία του Διούδη.

20:54

60': Ο Νάγκι μετά από κόντρα με τον Καχίλα προσπαθεί να απειλήσει, ο Μέγερι μπλοκάρει τη μπάλα.

20:52

58': Ο Χατζηγιοβάνης από τα δεξιά κάνει την σέντρα, οι Δώνης, Μακέντα δεν μπορούν να κάνουν την προβολή, η μπάλα πάει στα αριστερά, ο Νάγκι δεν την προλαβαίνει.

20:44

50': Ο Ζαχίντ εκτελεί, στο δεύτερο δοκάρι ο Πούγγουρας δεν κάνει καλή ενέργεια και η μπάλα χάνεται...

20:43

49': Γύρισμα του Χατζηγιοβάνη από τα αριστερά και πάλι ο Γούτας σε κόρνερ.

20:40

46': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, ο Νάγκι αντί του Ανουάρ.

20:40

46': Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο ο Μπουσούλατζιτς αντί του Χαρίση.

20:40

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.