1
18:24

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

18:22

Αυτό, που δεν είχε μπορέσει καμία άλλη ομάδα πέτυχε ο Λεβαδειακός, έσπασε το αήττητο του ΠΑΣ Γιάννινα. Και όλα αυτά σε ένα ισορροπημένο και μέτριο ματς.

18:21

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός 0-1.

18:19

Ο Πολέτο από τα δεξιά συρτή πάσα μέσα στην περιοχή, δεν μπόρεσε ο Αποστολόπουλος να διώξει και ο Μεχία στο τετ α τετ από το ύψος του πέναλτι το 0-1.

18:19

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

18:18

90'+1: Κίτρινη σε Λιάσο.

18:17

Συμπληρώθηκαν τα 90' στους "Ζωσιμάδες". Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

18:16

Στο έδαφος ο Άνγκουα, σε σπρώξιμο του Παμλίδη... Όχι κάτι το σοβαρό από κάθε άποψη. Πολύτιμα δευτερόλεπτα για τους φιλοξενούμενους.

18:15

88': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό... Ο Πολέτο από τα δεξιά, κεφαλιά υπό πίεση από το δεύτερο δοκάρι του Μάντζιου, πάνω από την εστία του ΠΑΣ.

18:13

86': Κίτρινη στον Αποστολόπουλο.

18:11

84': Σουτ Συμελίδη από θέση έξω αριστερά, άουτ.

18:06

79': Τρίτη και τελευταία αλλαγή και για τον Αργύρη Γιαννίκη από πλευράς ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Πίτου Γκαρσία μέσα στη θέση του Καρτάλη.

18:06

79': Κίτρινη στον Αργυρόπουλο.

17:57

70': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Λεβαδειακός. Ο Πολέτο αντί του Ιωαννίδη.

17:55

69': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, από τα δεξιά ο Καρτάλης και νέο κόρνερ. Πλασαριστά αυτή τη φορά, η μπάλα απομακρύνεται.

17:52

66': "Απαντά" αμέσως ο Σωτήρης Αντωνίου για λογαριασμό του Λεβαδειακού. Ο Μεχία στη θέση του Κοζορώνη.

17:51

65': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Νικολιάς στη θέση του Νάουμετς.

17:50

Σβηστά πάει και το β' ημίχρονο... Στα πρώτα λεπτά ο ΠΑΣ φάνηκε κάπως να έχει διάθεση για να τρέξει περισσότερο, αλλά εν συνεχεία κάθισε. Ο Λεβαδειακός έχει τον έλεγχο του ματς, δεν απειλείται και κρατά όλο και περισσότερο μπάλα στα πόδια του πλέον.

17:44

57': Πρώτη αλλαγή και για τον Λεβαδειακό. Ο Μάντζιος στη θέση του Ν' Νομό.

17:42

55': Δυνατό σουτ Παμλίδη από τα δεξιά του ημικύκλιου, σταθερά ο Μπάγιτς.

17:40

53': Σέντρα Συμελίδη από τα αριστερά στα καρέ του ΠΑΣ, στην αγκαλιά του Χουτεσιώτη.

17:32

17:32

46': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Παμλίδης στη θέση του Ξύδα.