0
19:10

Από το a-sports.gr, καλό βράδυ!

19:08

Κακό ματς στο Περιστέρι, καλύτερος ο Ατρόμητος αλλά χωρίς ουσία. Ο Βόλος πέτυχε το βασικό του στόχο που ήταν να μην ηττηθεί.

19:08

Ατρόμητος - Βόλος 0-0

19:07

90'+5': Λήξη β' ημιχρόνου.

19:04

90'+2': Κλείνει τις αλλαγές του ο Βόλος. Ο Τσαούσης αντί του Ζοάο για τα τελευταία δευτερόλεπτα.

19:03

90': Τέσσερα λεπτά επιπρόσθετου χρόνου στο δεύτερο ημίχρονο.

19:02

90': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, εκτελεί ο Ούμπιντες στο πρώτο δοκάρι, χωρίς κάποιο αποτέλεσμα.

18:58

86': Σέντρα σουτ του Χαρίση από το όριο της περιοχής, η μπάλα φεύγει άουτ.

18:54

82': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, εκτελείται στο δεύτερο δοκάρι, κεφαλιά του Γούτα, μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

18:53

Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο της αναμέτρησης, πιέζει ο Ατρόμητος για το γκολ της νίκης.

18:48

76': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μάντσον στη θέση του Μπαένα.

18:45

73': Αλλαγή για το Βόλο. Ο Μάντζης αντί του Γέντρισεκ.

18:44

72': Μεγάλη φάση για τον Ατρόμητο. Ο Γκάλο εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά, ο Βέλλιος σηκώνεται εντυπωσιακά από το ύψος της μικρής περιοχής, προλαβαίνοντας την έξοδο του Γκαραβέλη, αλλά η μπάλα σκάει κάτω και καταλήγει άουτ.

18:43

71': Σουτ του Γκάλο από μακριά, απομακρύνει για καλό και για κακό ο Γκαραβέλης σε κόρνερ.

18:42

Συμπληρώσαμε 70 λεπτά στο Περιστέρι, η βροχή έχει δυναμώσει αρκετά και δυσκολεύει τις προσπάθειες των παικτών.

18:38

66': Αλλαγή για το Βόλο. Ο Λύρατζης αντί του Ντεντάκη.

18:35

63': Κίτρινη κάρτα στον Μαξ για δυνατό μαρκάρισμα στον Γκάλο.

18:35

63': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Βέλλιος αντί του Ενσικουλού.

18:31

59': Σουτ από μακρινή απόσταση από τον Φεράρι, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:28

56': Κόρνερ για το Βόλο από τα αριστερά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:25

53': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τη δεξιά πλευρά, εκτελεί ο Γκάλο στο πρώτο δοκάρι και νέο κόρνερ, το οποίο δεν αποφέρει κάτι.

18:22

50': Σέντρα... σουτ του Κατράνη από τον άξονα, η μπάλα φεύγει άουτ.

18:18

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

18:03

Καλύτερος ο Ατρόμητος στο πρώτο μισό, παθητικός και εντελώς ακίνδυνος ο Βόλος.

18:02

18:02

45'+2': Λήξη α' ημιχρόνου.

18:02

45': Ένα λεπτό έξτρα χρόνου στο πρώτο ημίχρονο.

18:01

45': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά με εκτελεστή τον Γκάλο, η μπάλα μετά από κεφαλιά του Μανούσου φτάνει στον Ούμπιντες στο δεύτερο δοκάρι, ο οποίος σουτάρει ψηλά άουτ.

17:58

42': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Στρούγγης περνάει στη θέση του τραυματία Ρισβάνη.

17:57

41': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά. εκτελεί ο Γκάλο στο πρώτο δοκάρι, απομακρύνει η άμυνα.

17:56

Θα γίνει αναγκαστική αλλαγή ο Ρισβάνης.

17:55

Άσχημο πάτημα για τον Ρισβάνη, ο οποίος βρίσκεται στο έδαφος. Σηκώνεται και βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου, δύσκολα θα συνεχίσει.

17:51

36': Κόρνερ για το Βόλο από τη δεξιά πλευρά, εκτελεί ο Τόρες με κοντινή πάσα στον Ντεντάκη, ο οποίος έβγαλε τη σέντρα με την άμυνα των γηπεδούχων να απομακρύνει σε νέο κόρνερ από την αριστερή πλευρά, το οποίο δεν αποφέρει κάτι.

17:49

35': Κίτρινη κάρτα στον Χαρίση.

17:48

33': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, εκτελεί ο Γκάλο στο δεύτερο δοκάρι, απομακρύνει η άμυνα του Βόλου.

17:47

32': Σέντρα του Μανούσου από τη δεξιά πλευρά, κεφαλιά... ψαράκι του Γιακουμάκη στο πρώτο δοκάρι, η μπάλα περνάει άουτ.

17:46

30': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τη δεξιά πλευρά με εκτελεστή τον Γκάλο, κεφαλιά του Ρισβάνη από το ύψος του πέναλτι, μπλοκάρει σταθερά ο Γκαραβέλης.

17:44

29': Κίτρινη κάρτα στον Γέντρισεκ.

17:38

23': Στατική φάση για τον Ατρόμητο από τη δεξιά πλευρά, εκτελεί ο Ούμπιντες στο πίσω δοκάρι, ο Ρισβάνης παίρνει την κεφαλιά, με την μπάλα να φεύγει ψηλά άουτ.