1
19:49

Από το a-sports.gr, καλό βράδυ!

19:48

Ο Παναιτωλικός έπειτα από ένα ματς... θρίλερ παίρνει την πρόκριση για τα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας. Και οι δύο ομάδες άξιζαν την πρόκριση, αλλά τελικά η... μπίλια έκατσε προς την πλευρά των φιλοξενούμενων.

19:47

Πανιώνιος - Παναιτωλικός 1-1

19:47

120'+3: Λήξη β' ημιχρόνου της παράτασης.

19:45

120'+1: Κίτρινη κάρτα στον Γιοβάνοβιτς.

19:44

120': Δύο λεπτά επιπλέον χρόνου στο β' ημίχρονο της παράτασης.

19:44

120': Κίτρινη κάρτα στον σκόρερ Ντομίνγκες.

19:43

Απίστευτη εξέλιξη στη Νέα Σμύρνη! Ελάχιστα δευτερόλεπτα μετά το γκολ του Παναιτωλικού, ο Ντομίνγκες θα πάρει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι στην περιοχή των φιλοξενούμενων και θα στείλει την μπάλα στα δίχτυα του Κνετ για το 1-1.

19:43

119': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

19:40

Αριστοτεχνική εκτέλεση φάουλ του Μπαΐροβιτς με το δεξί από το όριο της περιοχής, η μπάλα καταλήγει στο παραθυράκι της αριστερής γωνίας του Κότνικ, ο οποίος δεν μπορούσε να κάνει τίποτα. 0-1 ο Παναιτωλικός και πλέον βρίσκεται μία ανάσα από τα προημιτελικά.

19:40

116': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

19:39

115': Κίτρινη κάρτα στον Παπαγεωργίου για χέρι.

19:37

114': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναιτωλικό, στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής.

19:35

111': Εκτέλεση κόρνερ του Εμμανουηλίδη από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Ντομίνγκες στο δεύτερο δοκάρι, ο οποίος υποπίπτει σε επιθετικό φάουλ. Στη συνέχεια ο Αραμπούλι θα στείλει την μπάλα στα δίχτυα, αλλά η φάση είχε σταματήσει ήδη.

19:34

111': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Γρίβας αντί του Μιλόγεβιτς.

19:30

106': Έναρξη β' ημιχρόνου της παράτασης.

19:29

Χωρίς πολλές δυνάμεις οι ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων.

19:27

105': Λήξη α' ημιχρόνου της παράτασης, Πανιώνιος - Παναιτωλικός 0-0.

19:23

102': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, εκτελεί ο Τζανακάκης, κεφαλιά του Γιοβάνοβιτς από το ύψος του πέναλτι, μπλοκάρει σταθερά ο Κότνικ.

19:19

97': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Φυτόπουλος αντί του Ρόσα.

19:18

95': Οφσάιντ ο Μπαΐροβιτς, ο οποίος στη συνέχεια της φάσης έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Οριακή φάση, αλλά φαίνεται να είναι εκτεθειμένος.

19:13

91': Σέντρα του Αραμπούλι από τα αριστερά προς το δεύτερο δοκάρι, γύρισμα στην κίνηση του Τσιλούλη, τακουνάκι του Εμμανουηλίδη από το ύψος της μικρής περιοχής, στην αγκαλιά του Κνετ.

19:11

90': Έναρξη α' ημιχρόνου της παράτασης.

19:07

Παράταση στη Νέα Σμύρνη. Μοιρασμένο το ματς σε γενικές γραμμές, χωρίς καμία ομάδα όμως να καταφέρει να βρει το δρόμο προς τα δίχτυα.

19:07

Πανιώνιος - Παναιτωλικός 0-0

19:07

90'+4: Λήξη β' ημιχρόνου.

19:05

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Σανιά.

19:04

90': Τρία λεπτά έξτρα χρόνου στο β' ημίχρονο.

19:02

89': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Πανιώνιο, ο Ντομίνγκες στο δεύτερο δοκάρι έγινε αποδέκτης της μπάλας και σούταρε, με την μπάλα να κοντράρει στα σώματα και να περνάει ξανά κόρνερ από την άλλη πλευρά.

18:58

85': Φαλτσαριστό σουτ του Ντουάρτε με το δεξί από θέση έξω αριστερά, εντυπωσιακή επέμβαση του Κότνικ στην αριστερή του γωνία.

18:53

Συμπληρώσαμε 80 λεπτά στη Νέα Σμύρνη, ο ρυθμός έχει πέσει στα τελευταία λεπτά... Ορατό το ενδεχόμενο της παράτασης.

18:47

73': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μιμίτο στη θέση του Άλβαρες.

18:46

73': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Μιλόγεβιτς σουτάρει με το εξωτερικό από το όριο της περιοχής, αλλά ο Κνετ με εντυπωσιακή επέμβαση κρατάει το 0 για την ομάδα του.

18:45

72': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, εκτελεί ο Ρόσα, με την μπάλα να απομακρύνεται.

18:41

68': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Παπανικολάου αντί του Οικονομίδη.

18:41

68': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μπαΐροβιτς στη θέση του Ντίας.

18:39

66': Κόρνερ για τον Πανιώνιο από τη δεξιά πλευρά. Ο Σταυρόπουλος παίρνει την πρώτη κεφαλιά και ο Ντομίνγκες με δεύτερη κεφαλιά θα στείλει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

18:36

63': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Λυμπεράκης παραχωρεί τη θέση του στον Σαραμαντά.

18:35

62': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Τζανακάκης αντί του Κέβιν.

18:31

58': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τη δεξιά πλευρά, ο Ρόσα στην εκτέλεση, νέο κόρνερ μετά από γυριστό σουτ του Σίεστεντ που κόντραρε, το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο.