0
17:53

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας καλό βράδυ από το a-sports.gr.

17:52

Τρίτη διαδοχική νίκη για τον Λεβαδειακό με 1-0 απέναντι στον Πλατανιά με το τέρμα του Εν' Νομό από το 14'. Στους 20 βαθμούς οι νικητές που ισοβαθμούν πλέον με Χανιά και Απόλλωνα Λάρισας, παραμένει στους 17 ο Πλατανιάς.

17:51

Λήξη της αναμέτρησης, Λεβαδειακός - Πλατανιάς 1-0.

17:48

90+1': Μακρινή εκτέλεση φάουλ του Παπουτσογιαννόπουλου, πανταχού παρών ο Κοζορώνης "καθαρίζει" τη φάση.

17:48

Μπήκαμε στις καθυστερήσεις, τρία λεπτά επιπλέον θα έχουμε.

17:47

90': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Σωτήρης Αντωνίου ο Παντελιάδης στο ματς αντί του Συμελίδη.

17:46

89': Και πάλι στη γωνία ο Κοζορώνης, εκτελεί και η μπάλα απομακρύνεται.

17:46

89': Ο Κοζορώνης εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα στον Βήχο που σεντράρει και νέο κόρνερ από την άλλη πλευρά.

17:45

88': Κίτρινη κάρτα στον Κοζορώνη για καθυστέρηση.

17:44

87: Δεύτερη φάση με τον Πολέτο. Ο Ιωαννίδης βγαίνει μπροστά από τα αριστερά κάνει την πάσα στον Πολέτο που κάνει το σουτ με τη μπάλα να κοντράρει και να περνά σε κόρνερ.

17:43

86': Κλείνει τις αλλαγές του ο Γιάννης Τάτσης για τον Πλατανιά με τον Παπαδόπουλο να μπαίνει στο ματς αντί του Ρουσσάκη.

17:42

85': Νέο κόρνερ για τους Βοιωτούς, ο Κοζορώνης αυτή τη φορά στην εκτέλεση, ο Μαντζάρης διώχνει τη μπάλα.

17:39

82': Κίτρινη κάρτα στον Σμυρλάκη.

17:38

81': Ο Κονέ με πάσα για τον Συμελίδη, δεν συνενοούνται σωστά και η μπάλα άουτ.

17:37

80': Ο Συμελίδης για τον Κοζορώνη που ξεχασμένος μπροστά κάνει το σουτ, διώχνει σε κόρνερ ο Μαντζάρης.

17:33

76': Σε θέση οφσάιντ ο Ιωαννίδης, σωστή η υπόδειξη.

17:32

Μπήκαμε στο τελευταίο τέταρτο της αναμέτρησης, πάντα το 1-0 υπέρ του Λεβαδειακού.

17:30

73': Ο Βήχος ωραία προσπάθεια από τα αριστερά και γύρισμα της μπάλας στον Πολέτο που κάνει ωραία κίνηση, όμως ο Μαντζάρης βγαίνει σωτήρια και διώχνει τη μπάλα στο πλασέ του Βραζιλιάνου.

17:28

71': Ένα ακόμα κόρνερ για τον Λεβαδειακό, αυτή τη φορά πάει ο Κονέ για την εκτέλεση, η μπάλα απευθείας άουτ από την άλλη πλευρά.

17:26

69': Δεν μπορεί να συνεχίσει τελικά ο Εν' Νομό στη θέση του περνά ο Κονέ.

17:24

67': Σε θέση οφσάιντ ο Λουκίνας. Δεν υπάρχει κάμερα στην ευθεία, μάλλον έκανε λάθος εδώ ο βοηθός καθώς ο φορ του Πλατανιά φαίνεται να καλύπτεται από τον Άνγκουα.

17:22

65': Κίτρινη κάρτα στον Βήχο για δυνατό μαρκάρισμα στον Ρεβυθόπουλο.

17:19

62': Κίτρινη κάρτα στον Ποζατζίδη για το επικίνδυνο μαρκάρισμα στον αμυντικό του Λεβαδειακού. Θα μπορούσε πάντως να δοθεί και κόκκινη στη φάση αυτή.

17:18

61': Δυνατό μαρκάρισμα του Ποζατζίδη στον Άνγκουα και νέα διακοπή στο ματς. Πάλι το ιατρικό τιμ στον αγωνιστικό χώρο για τις πρώτες βοήθειες.

17:17

60': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, ο Πολέτο στη θέση του Μάντζιου. Πρώτη συμμετοχή για τον Βραζιλιάνο που δόθηκε δανεικός από την Ξάνθη πριν λίγες ημέρες.

17:15

58': Ο Βήχος στην εκτέλεση του κόρνερ, η μπάλα περνά από Ιωαννίδη και Μάντζιο με τον δεύτερο να μην την βρίσκει καλά με το κεφάλι και αυτή να περνά άουτ από το δεξί δοκάρι.

17:14

57': Νέα εκτέλεση φάουλ του Κοζορώνη σαν κοντινό κόρνερ, ο Μαντζάρης βρίσκει τη μπάλα με τα ακροδάχτυλα και τη διώχνει σε κόρνερ.

17:13

56': Ο Κοζορώνης εκτελεί το φάουλ αυτό είναι κακό, διώχνουν οι αμυνόμενοι του Πλατανιά.

17:11

54': Διακοπή στο ματς και πρώτες βοήθειες στον Εν' Νομό που τραυματίστηκε.

17:10

53': Ωραία προσπάθεια του Σμυρλάκη για τον Πλατανιά και σουτ μακρινό, αλλά η μπάλα περνά ψηλά πάνω από τα δοκάρια του Μπάγιτς.

17:07

50': Προσπάθεια του Βήχου από τα αριστερά και γύρισμα στην περιοχή, ο Μάντζιος δεν μπορεί να απειλήσει, με τον Ρουσσάκη να κόβει τη μπάλα.

17:03

46': Με δύο αλλαγές ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο ο Πλατανιάς, ο Πουρζιτίδης στη θέση του Τσαμούρη και ο Νιαυραδάκης σε αυτή του Ουές.

17:03

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, με δύο αλλαγές για τον Πλατανιά.