-
0
21:27

21:26

Δεν χρειάστηκε να πιάσει σπουδαία απόδοση ο ΠΑΟΚ, άργησε να κυνηγήσει το ματς η ΑΕΚ, στους 43 βαθμούς οι Θεσσαλονικείς και στο -1 από τον πρωτοπόρο Ολυμπιακό. Η Ένωση κοντεύει να συμπληρώσει δύο χρόνια χωρίς νίκη σε ντέρμπι...

21:25

90'+5: Τέλος του αγώνα, ο ΠΑΟΚ κερδίζει την ΑΕΚ με 1-0.

21:24

90'+5: Αποβάλλεται και ο Λιβάγια με δεύτερη κίτρινη για φάουλ στον Λημνιό. Με 9 θα τελειώσει το ματς η ΑΕΚ.

21:22

90'+3: Εκτελεί ο Πέλκας, κόντρα και κόρνερ.

21:21

90'+2: Ο Χουλτ ανατρέπει τον Άκπομ εκτός περιοχής, θα αποβληθεί καθώς ετοιμαζόταν ο φορ του ΠΑΟΚ να πλασάρει τον Μπάρκα.

21:21

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερησεων.

21:17

88': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Λημνιός μπαίνει στην περιοχή από αριστερά, με το πόδι διώχνει ο Μπάρκας σε κόρνερ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:16

87': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μαουρίσιο αντί Μπίσεσβαρ.

21:15

85': Η ΑΕΚ πιέζει, κερδίζει συνεχόμενα κόρνερ, δεν βγαίνει κάτι σημαντικό.

21:13

84': Ο Γκρίνφελντ περιμένει πάλι κάτι από το VAR, για πιθανό χέρι του Βαρέλα σε ψαλιδάκι του Bράνιες, μάλλον στο πρόσωπο βρίσκει η μπάλα, δεν είναι ξεκάθαρο το πλάνο.

21:12

83': Γιακουμάκης αντί Βέρντε, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ.

21:12

82': Κίτρινη στον Μάτος για φάουλ στον Λιβάγια.

21:10

80': Σημαντική ευκαιρία για την ΑΕΚ, ο Oλιβέιρα δέχεται την κάθετη πάσα του Μάνταλου, πλασάρει από αριστερά της περιοχής, ο Ζίβκοβιτς διώχνει.

21:08

79': Πέλκας σντί Βιεϊρίνια, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

21:06

76': Ο Γκρίνφελντ συμβουλεύεται το VAR για μια προηγούμενη φάση, ο Βαρέλα έδιωξε κανονικά προ του Κρίστιτσιτς, δεν υπάρχει κάποια παράβαση.

21:04

74': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Άκπομ αντί Σβιντέρσκι.

21:01

71': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ! Ο Λιβάγια δίνει ασίστ στον Μάνταλο εντός περιοχής, που πέφτοντας πλασάρει στην κίνηση, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι.

20:59

69': Σουτ του Μίσιτς από δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:59

69': Ο Μπίσεσβαρ κάνει κάκιστο πλασέ από το ύψος του πέναλτι, ούτε άουτ δεν βγαίνει η μπάλα.

20:57

66': Εκτελεί ο Βιεϊρίνια το φάουλ, άουτ.

20:55

65': Κίτρινη στον Κρίστιτσιτς για φάουλ στον Βιεϊρίνια.

20:53

64': Ο Καρέρα κάνει πιο επιθετικό το σχήμα του, ο Ολιβέιρα αντικαθιστά τον Σαμπανάτζοβιτς στην πρώτη αλλαγή της ΑΕΚ.