1
21:27

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr

21:26

Ανεβάζοντας απόδοση στο β' ημίχρονο και με την είσοδο του Ρόμανιτς, η Λαμία με γκολ του Σέρβου στο 51' επικράτησε με 1-0 των Τρικάλων στη θεσσαλική πόλη και έχει προβάδισμα για να βρεθεί για τρίτη συνεχόμενη χρονιά στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδος.

21:25

Λήξη της αναμέτρησης, Τρίκαλα - Λαμία 0-1.

21:24

90+3': Ωραία ενέργεια και σουτ του Ριζογιάννη έξω από την περιοχή, ο Καχριμάν μπλοκάρει τη μπάλα.

21:22

90+1': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΟΤ, με το σουτ του Ντόση από τα αριστερά και τη μπάλα να περνά ελάχιστα άουτ από το δεξί δοκάρι του Καχριμάν.

21:22

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, τρία θα είναι οι καθυστερήσεις.

21:19

88': Κίτρινη κάρτα στον Οικονομόπουλο για μαρκάρισμα στον Βασιλόγιαννη.

21:19

88': Ο Λώττας το εκτελεί, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:18

87': Πολύ ωραία ενέργεια του Παπαγεωργίου, ο Μπαχανάκ πανταχού παρών διώχνει σε κόρνερ.

21:17

86': Σέντρα του Λώττα, η μπάλα άουτ με τον Ασίγκμπα πάντως να ελέγχει την πορεία της.

21:14

83': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Άκης Μάντζιος, ο Βλαχομήτρος στη θέση του πολύ καλού Σάλιακα.

21:12

81': Σέντρα του Ντόση από τα αριστερά, ο Καχριμάν μπλοκάρει τη μπάλα.

21:11

80': Εκτέλεση κόρνερ από τον Σάλιακα ο Ζαρόπουλος μπλοκάρει τη μπάλα.

21:10

79': Ο Ντόσης πάει να εκτελέσει το κόρνερ, αλλά γλιστρά λόγω του τερέν και η μπάλα περνά άουτ.

21:09

78': Ο Παπαγεωργίου στη θέση του Τσίπρα στην τρίτη και τελευταία αλλαγή των Τρικάλων.

21:09

78': Ο Λώττας μεγάλη μπαλιά στον Σανδραβέλη, ο Μπαχανάκ πιο γρήγορος παραχωρεί κόρνερ.

21:06

75': Πρώτο κόρνερ για τα Τρίκαλα το εκτελεί ο Λώττας, δεν μπορεί ο Τσίπρας στο πρώτο δοκάρι να φανεί απειλητικός.

21:05

74': Δεύτερη αλλαγή για τα Τρίκαλα, ο Πελάεθ μπαίνει στο ματς αντί του Πέλκα.

21:04

Έχει τον έλεγχο του αγώνα η Λαμία, προσπαθούν όμως και τα Τρίκαλα να βγουν μπροστά για το 1-1.

21:01

70': Ο Σάλιακας το εκτελεί, ο Λώττας διώχνει μακριά τη μπάλα.

21:01

69': Κόρνερ για τη Λαμία, το κερδίζει ο Ρόμανιτς από τον Γιαννίτση.

20:58

67': Πρώτη αλλαγή για τα Τρίκαλα στη θέση του Ελευθεριάδη περνά ο Γρηγορόπουλος.

20:58

67': Ωραίο σουτ του Τεγούση από τον άξονα, ο Καχριμάν μπλοκάρει τη μπάλα παρότι "έσκασε" μπροστά του.

20:56

65': Ωραία προσπάθεια του Ρόμανιτς από τα αριστερά και σέντρα σουτ, η μπάλα άουτ.

20:54

63': Δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία, μέσα ο Δημούτσος, έξω ο Μπουλούλης.

20:53

62': Κίτρινη κάρτα στον Σάλιακα για φάουλ στον Ντόση.

20:49

58': Συρτό σουτ από τον Λώττα, η μπάλα στα χέρια του Καχριμάν.

20:48

57': Σέντρα του Μπαχανάκ από τα αριστερά, κεφαλιά του Σάλιακα, ο Ζαρόπουλος μπλοκάρει τη μπάλα.

20:45

54': Ο Σάλιακας το εκτελεί, προσπάθεια του Τζανετόπουλου, ο Ζαρόπουλος απομακρύνει με τις γροθιές.

20:44

53': Κόρνερ για τη Λαμία το κερδίζει ο Βασιλόγιαννης.

20:43

Ανοίγει το σκορ στα Τρίκαλα. Ο Μπαχανάκ από τα αριστερά κάνει το γύρισμα στον Ρόμανιτς που σουτάρει, η μπάλα βρίσκει στον Οικονομόπουλο και παρά τη προσπάθεια του Ζαρόπουλου καταλήγει στα δίχτυα για το 0-1.

20:42

51': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:41

50': Κίτρινη κάρτα βλέπει και ο Λώττας για φάουλ στον Ασίγκμπα.

20:40

49': Εκτέλεση φάουλ του Λώττα, ο Καχριμάν βγαίνει και μπλοκάρει τη μπάλα.

20:39

48': Πρώτη τελική στο δεύτερο ημίχρονο, σουτ του Σάλιακα και ο Ζαρόπουλος μπλοκάρει.

20:38

47': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Τζανετόπουλος για φάουλ στον Τσίπρα.

20:37

46': Πρώτη αλλαγή για τη Λαμία, ο Ρόμανιτς στη θέση του Ανάκογλου.

20:37

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.