0
21:27

Από το a-sports.gr, καλό βράδυ!

21:27

Ανοιχτούς λογαριασμούς άφησαν οι δύο ομάδες εν όψει του επαναληπτικού αγώνα. Κακό παιχνίδι, με το αποτέλεσμα βάσει απόδοσης να θεωρείται δίκαιο σε γενικές γραμμές. Ζήτησε πέναλτι ο Παναιτωλικός σε χέρι του Τσιλούλη, τίποτε δεν έδωσε ο διαιτητής. Με 10 παίκτες από το 63' ο Πανιώνιος λόγω αποβολής του Λυμπεράκη.

21:26

Παναιτωλικός - Πανιώνιος 0-0

21:25

90'+4: Λήξη β' ημιχρόνου.

21:22

90'+1: Κλείνει τις αλλαγές του ο Πανιώνιος. Ο Σαραμαντάς αντί του Οικονομίδη.

21:21

90': Τέσσερα λεπτά επιπρόσθετου χρόνου στο δεύτερο ημίχρονο.

21:21

90': Κόρνερ για τον Πανιώνιο από την αριστερή πλευρά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:19

88': Γυριστό σουτ του Ντίας εντός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:16

Ο Παναιτωλικός ζήτησε πέναλτι σε χέρι του Τσιλούλη εντός περιοχής των φιλοξενουμένων, δεν έδωσε τίποτα Τσαμούρης. Το ριπλέι δεν δικαιώνει τον διαιτητή, υπάρχει καθαρή παράβαση.

21:16

85': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

21:14

84': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Παπαγεωργίου στη θέση του Μασούρα.

21:11

80': Σουτ του Σιέστεντ από τον άξονα, αποκρούει εντυπωσιακά ο Κότνικ στη δεξιά του γωνία. Στην εξέλιξη της φάσης ο Μιμίτο δοκίμασε σουτ από θέση μέσα δεξιά την περιοχή των φιλοξενούμενων, με την μπάλα να καταλήγει ψηλά άουτ.

21:07

76': Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Μετά από κακό διώξιμο του Μαρσιάλ, ο Εμμανουηλίδης σουτάρει δυνατά από εξαιρετική θέση στην περιοχή του Παναιτωλικού, με την μπάλα να τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι και να καταλήγει άουτ.

21:04

74': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο, ο Τσιλούλης πλασάρει από θέση μέσα αριστερά στην περιοχή των γηπεδούχων, με την μπάλα να περνάει κόρνερ από παρέμβαση του Κνετ με το πόδι.

21:02

71': Έχει πέσει αισθητά ο ρυθμός στο δεύτερο ημίχρονο.

20:56

66': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Σανιά στη θέση του Τζανακάκη.

20:54

63': Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Λυμπεράκη για σκληρό μαρκάρισμα στον Τσιγγάρα. Συνεχίζει με 10 ποδοσφαιριστές ο Πανιώνιος στο υπόλοιπο του παιχνιδιού.

20:53

62': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Γιοβάνοβιτς αντί του Φυτόπουλου.

20:52

61': Σέντρα του Τσιλούλη από τη δεξιά πλευρά, κεφαλιά του Εμμανουηλίδη από το ύψος της μικρής περιοχής, η μπάλα περνάει ψηλά άουτ.

20:48

58': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Τσιλούλης στη θέση του Μιλόγεβιτς.

20:47

56': Φάουλ σε καλό σημείο από την αριστερή πλευρά για τον Παναιτωλικό, η μπάλα περνάει κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:44

53': Μακρινό σουτ του Φυτόπουλου, αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Κότνικ, το οποίο δεν αποφέρει κάτι.

20:43

52': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό από τα δεξιά, απομάκρυνε η άμυνα του Πανιωνίου στο πρώτο δοκάρι.

20:41

50': Σουτ του Ντουάρτε από πλάγια θέση μέσα στην περιοχή των φιλοξενούμενων, η μπάλα περνάει άουτ.

20:39

48': Σουτ εκτός περιοχής του Κιάκου, ψηλά άουτ.