Πανηγυρικά με το... 1,5 πόδι στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας ο Ατρόμητος, ο οποίος έφτασε απολύτως δίκαια στην άνετη επικράτηση.

21:20

Βόλος - Ατρόμητος 0-3

21:19

90'+4: Λήξη β' ημιχρόνου.

21:17

90'+1: Κόρνερ από τα δεξιά για το Βόλο, κεφαλιά του Μάντζη στο πρώτο δοκάρι, ψηλά άουτ.

21:16

90': Τρία λεπτά επιπρόσθετου χρόνου στο δεύτερο ημίχρονο.

21:14

88': Κόρνερ για το Βόλο από την αριστερή πλευρά, τίποτα το αξιοσημείωτο.

21:13

87': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκάλο λίγα μέτρα εκτός περιοχής, η μπάλα στην αγκαλιά του Μελίσσα.

21:12

85': Εξαιρετική επέμβαση του Μελίσσα στη δεξιά του γωνία, μετά από σέντρα του Μανούσου που κόντραρε στον Διαμαντή και πήρε πορεία προς τα δίχτυα.

21:11

85': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μανούσος στη θέση του Βέλλιου.

21:10

84': Κίτρινη κάρτα στον Μαξ.

21:10

83': Κόρνερ για το Βόλο από τα αριστερά, περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:07

81': Κίτρινη κάρτα στον Χαρίση για μαρκάρισμα στον Τόρες.

21:03

Ο Χαρίσης κάνει τη σέντρα από τα αριστερά με την μπάλα να παίρνει περίεργη τροχιά, άπαντες στο Βόλο νομίζουν ότι η μπάλα βγήκε άουτ και η μπάλα καταλήγει στον Βέλλιο ο οποίος σε κενή εστία απλώς την σπρώχνει στα δίχτυα για το 0-3, δίνοντας διαστάσεις θριάμβου στη νίκη των φιλοξενούμενων.

21:02

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:02

76': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ανδρούτσος αντί του Ούμπιντες.

21:01

75': Κίτρινη κάρτα στον Μουνίθ.

20:58

72': Αλλαγή για το Βόλο. Μάντζης αντί του Ζοάο.

20:56

70': Κόρνερ για το Βόλο από τα αριστερά, έδιωξε η άμυνα στο πρώτο δοκάρι.

20:52

66': Σουτ του Μπαένα από πλάγια θέση στην περιοχή του Βόλου, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:52

65': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Γκάλο αντί του Νταβιώτη.

20:50

Σέντρα του Νταβιώτη από τα αριστερά με αποδέκτη τον αμαρκάριστο Βέλλιο, ο οποίος με κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι γράφει το 0-2. Κακή εκτίμηση της φάσης από τον Ντεντάκη που άφησε μόνο του τον Βέλλιο.

20:50

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:49

62': Προβολή του Τόρες από θέση μέσα δεξιά στην περιοχή του Ατρόμητου, η μπάλα άουτ.

20:45

58': Νέο κόρνερ για το Βόλο από τα δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

20:44

57': Ψηλοκρεμαστό πλασέ του Τόρες από θέση μέσα δεξιά, η μπάλα λίγο άουτ.

20:43

56': Κόρνερ για το Βόλο από τα αριστερά, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι στο πρώτο δοκάρι.

20:42

56': Αλλαγή για το Βόλο. Γέντρισεκ αντί του Τσοκάνη.

20:41

55': Σέντρα από την αριστερή πλευρά, σουτ του Γκουαροτσένα στην κίνηση από θέση μέσα δεξιά στην περιοχή των φιλοξενούμενων, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτύων της εστίας του Μέγιερι.

20:40

53': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από την αριστερή πλευρά, εκτελεί ο Ούμπιντες, στην αγκαλιά του Μελίσσα η μπάλα.

20:36

50': Σουτ του Μαξ, λίγο δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι της εστίας του Μέγιερι.

20:33

47': Σέντρα του Τόρες από τα αριστερά, κεφαλιά του Γκουαροτσένα στο πρώτο δοκάρι, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:32

46': Έναρξη β΄ημιχρόνου.

20:32

46': Αλλαγή για το Βόλο με την έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου. Ο Μαξ αντί του Μπαλογιάννη.

20:17

Βόλος - Ατρόμητος 0-1

20:16

45': Λήξη α' ημιχρόνου.

20:14

43': Κόρνερ για το Βόλο από την αριστερή πλευρά, διώχνει ξανά η άμυνα στο πρώτο δοκάρι.