1
19:18

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας καλό βράδυ από το a-sports.gr.

19:17

Το γκολ του Καραμάνου στο 11' έκρινε το ματς στη Νέα Σμύρνη με τη Λαμία να παίρνει μεγάλη νίκη, παρότι έπαιζε με δέκα παίκτες από το 27' και φτάνει τους 22 βαθμούς αλλάζοντας και τους στόχους της. Από την άλλη δύσκολα τα πράγματα για τους Νεοσμυρνιώτες που παραμένουν ουραγοί με μόλις 6 πόντους.

19:16

Λήξη της αναμέτρησης Πανιώνιος - Λαμία 0-1.

19:15

90+5': Κίτρινη κάρτα στον Σάλιακα.

19:15

90+5': Ωραίο σουτ του Γρίβα έξω από την περιοχή, λίγο πάνω από την εστία.

19:13

90+3': Σουτ του Αραμπούλι μέσα από την περιοχή διώχνει ο Αντέτζο.

19:10

Πέντε λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.

19:10

Διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Δημούτσου.

19:08

88': Ο Μιλόγεβιτς και πάλι στο πρώτο δοκάρι, αυτή τη φορά ο Βάντερσον διώχνει τη μπάλα.

19:07

87': Εκτέλεση από τον Μασούρα, ο Θεοδωρόπουλος δύσκολα σε κόρνερ.

19:06

86': Κίτρινη και στον Ασίγκμπα για φάουλ στον Μιλόγεβιτς.

19:05

Όλα καλά με τον Αντέτζο.

19:04

84': Και κίτρινη κάρτα στον Δούμτσιο, σίγουρα δεν το ήθελε ο παίκτης του Πανιωνίου.

19:04

84': Άσχημη πτώση στο έδαφος του Αντέτζο και μέσα το ιατρικό επιτελείο.

19:02

82': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Μάντζιος, ο Βύντρα στη θέση του Ρόμανιτς.

19:01

80': Πολύ κακή προσπάθεια του Μιλόγεβιτς και απελπιστικά άστοχο το σουτ του πάνω από τα δοκάρια η μπάλα.

18:58

78': Πρώτη τελική για τη Λαμία στο δεύτερο ημίχρονο, σουτ του Σκόνδρα η μπάλα άουτ από το δεξί δοκάρι του Μαλέρμπ.

18:57

77': Κλείνει τις αλλαγές του ο Νίκκι Παπαβασιλείου, ο Γρίβας στη θέση του Κιάκου.

18:55

Ένα τέταρτο ακόμα στο παιχνίδι για να δούμε αν θα ισοφαρίσει ο Πανιώνιος ή θα πάρει μεγάλο "2" η Λαμία.

18:52

72': Ο Μασούρας κάνει επικίνδυνη σέντρα, ο Θεοδωρόπουλος διώχνει με τις γροθιές.

18:48

68': Ο Κιάκος εκτελεί αυτή τη φορά, ο Σταυρόπουλος κάνει φάουλ στην προσπάθειά του να πιάσει την κεφαλιά.

18:47

67': Νέο κόρνερ κερδίζει ο Πανιώνιος το παραχωρεί ο Αντέτζο σε προσπάθεια του Μασούρα.

18:47

Έχει τον έλεγχο της αναμέτρησης στο δεύτερο 45λεπτο ο Πανιώνιος, αλλά οι παίκτες του δεν έχουν "καθαρό μυαλό" στην τελική προσπάθεια, με συνέπεια να μένει το 0-1 για τη Λαμία.

18:46

66': Μακρινό σουτ του Μιλόγεβιτς είναι άστοχο, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Θεοδωρόπουλου.

18:43

63': Χαμηλή και πάλι η εκτέλεση του Μιλόγεβιτς, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Δημούτσος.

18:43

63': Δεύτερη αλλαγή για τον "Ιστορικό", ο Δούμτσιος στη θέση του Τσιλούλη.

18:42

62': Σέντρα του Παπανικολάου, ο Ασίγκμπα παραχωρεί κόρνερ.

18:38

58': Κίτρινη κάρτα στον Μασούρα για διαμαρτυρία.

18:37

57': Ωραία σέντρα του Μιλόγεβιτς από τα αριστερά, κεφαλιά του Αραμπούλι η μπάλα λίγο άουτ από το δεξί δοκάρι του Θεοδωρόπουλου.

18:36

56': Κακή εκτέλεση του Μιλόγεβιτς, αλλά και πάλι η μπάλα στον Τσιλούλη το γέμισμα του, ο Αντέτζο διώχνει σε πλάγιο.

18:36

56': Κόρνερ για τον Πανιώνιο το παραχωρεί ο Αντέτζο.

18:35

55': Δεύτερη αλλαγή για την Λαμία έξω ο Τιρόνε και στη θέση του ο Σάλιακας.

18:33

53': Εκτέλεση φάουλ του Μιλόγεβιτς, ο Παπανικολάου δεν βάζει καλά το πόδι του και η μπάλα άουτ.

18:30

50': Κίτρινη κάρτα στον Τιρόνε για φάουλ στον Μιλόγεβιτς.

18:29

49': Χαμηλή εκτέλεση του Μιλόγεβιτς στο πρώτο δοκάρι, διώχνουν οι της Λαμίας.

18:28

48': Εκτέλεση φάουλ του Μιλόγεβιτς κεφαλιά προς τα πίσω του Δημούτσου, η μπάλα κόρνερ.

18:26

46': Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο με τον Μιλόγεβιτς να αντικαθιστά τον Εμμανουηλίδη.

18:26

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

18:09

Μπήκε πιο δυνατά η Λαμία βρήκε γκολ και αυτό μπορεί να αποδειχθεί υπερπολύτιμο στη συνέχεια. Σκόρερ ο Καραμάνος στο 12', η ανόητη αποβολή του Μπεχαράνο στο 27' έχει αλλάξει τις ισορροπίες.

18:08

Λήξη του ημιχρόνου στη Νέα Σμύρνη, Πανιώνιος - Λαμία 0-1.

18:07

45+3': Ο Αραμπούλι πέφτει μόνος του στο έδαφος και βλέπει κίτρινη κάρτα.

18:05

45+1': Ο Κιάκος στην εκτέλεση του φάουλ, η φάση σταματά για φάουλ του Εμμανουηλίδη.

18:04

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις στο πρώτο μέρος.

18:03

45': Κίτρινη κάρτα στον Ρόμανιτς για φάουλ στον Μασούρα.

17:55

37': Ωραία προσπάθεια, αλλά αδύναμο σουτ του Κιάκου με αποτέλεσμα ο Θεοδωρόπουλος να μπλοκάρει τη μπάλα.