1
22:01

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

22:01

Δυνατές συγκινήσεις στο φινάλε... Μεγάλη νίκη στο 90' για τον Ατρόμητο σε ένα ισορροπημένο ματς.

21:56

Διαμαρτυρίες από τους φιλοξενούμενους στους διαιτητές...

21:55

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ατρόμητος - Αστέρας Τρίπολης 2-1.

21:52

Ο Μαρτίνεζ τη σέντρα από τα αριστερά, κεφαλιά Τασουλή από το πρώτο δοκάρι, άουτ... Υπάρχει φάουλ επιθετικό στο ξεκίνημα της φάσης.

21:48

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων στο Περιστέρι.

21:47

Στα έντεκα μέτρα ο Μανούσος, εκτελεί και... μέσα, 2-1.

21:47

89': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:45

87': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ατρόμητο! Σκαρφαλώνει πάνω στον Βέλλιο ο Σουάρεθ. Ακούει και το VAR ο ρέφερι.

21:44

87': Κίτρινη στον Μουνάφο.

21:41

84': Σουτ Μάντσον, άουτ...

21:40

83': Και τρίτη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης, ο Ιγκλέσιας στη θέση του Μπαράλες.

21:40

Κράμπα ο Μπαράλες...

21:39

82': Σουτ Λουίς Φερνάντες, άστοχο...

21:36

79': Δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Τασουλής στη θέση του Μαρκ Φερντάντες.

21:36

Σέντρα Σίτο από τα αριστερά, κεφαλιά Μπαράλες και... μέσα, 1-1.

21:35

78': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

21:34

Εξαιρετικό τριγωνάκι από τους παίκτες του Ατρόμητου, ο Χαρίσης στον Ούμπιντες - Κατράνης και Μανούσος, εκθέτει την άμυνα, περνά και τον Παπαδόπουλο από τα αριστερά και 1-0.

21:33

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:32

75': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Μουνάφο σε Λουίς Φερντάντες, τετ α τετ, σουτ, με τα πόδια σωτήρια ο Μέγερι κρατά το μηδέν.

21:30

73΄: Φάση για τον Ατρόμητο... Φάουλ από τα αριστερά με τον Ούμπιντες, κεφαλιά Γούτα άουτ, λάθος έξοδος από τον Παπαδόπουλο.

21:29

71': Μανούσος σουτ, κόντρα και κόρνερ... Εκτελεί ο Γκάλο από τα αριστερά, η μπάλα απομακρύνεται.

21:28

Αλλάζει όλη τη φιλοσοφία του Ατρόμητου ο Παντελίδης για να πάρει το ματς... Χρειάζονταν και οι δύο παίκτες, που μπήκαν. Στην κορυφή ο Βέλλιος, αριστερά ο Μανούσος και δεκάρι ο Ούμπιντες πια...

21:25

68': Δύο αλλαγές μαζί για τον Ατρόμητο με τον Σάββα Παντελίδη να εξαντλεί τις διορθωτικές κινήσεις του. Ούμπιντες αντί Ενσικουλού και Βέλλιος αντί του Ανδρούτσου.

21:24

67': Μανούσος σε Μάντσον, συρτό σουτ από τα δεξιά του ημικύκλιου, άουτ. Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο.

21:23

65': Πέφτει εντυπωσιακά στην περιοχή του Ατρόμητου ο Λουίς Φερντάνες... Ζητούν πέναλτι οι φιλοξενούμενοι. Δεν υπάρχει κάτι, δεν ήταν παράβαση η παρέμβαση του Ρισβάνη. Σωστός ο ρέφερι.

21:15

58': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Νταβιώτης αντί του Ουκράι.

21:12

55': Κίτρινη στον Κατράνη.

21:09

52': Κίτρινη στον Μάντσον.

21:07

50': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα δεξιά, εκτελείται πλασαριστά, σουτ Ενσικουλού από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

21:03

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...