0
21:23

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.gr και καλές γιορτές σε όλους με υγεία.

21:22

Σε ένα μέτριο ποιοτικά ματς Παναθηναϊκός και Άρης μοιράστηκαν από ένα βαθμό στο τελικό 0-0 με τον οποίο φτάνουν τους 22 βαθμούς και ισοβαθμούν με την ΑΕΛ στην 5η θέση. Δοκάρι με τον Κουρμπέλη είχε στο 82' ο Παναθηναϊκός.

21:21

Λήξη της αναμέτρησης, Παναθηναϊκός - Άρης 0-0.

21:19

90+2': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη ο Ντιγκινί περνά στο ματς αντί του Φετφατζίδη.

21:17

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:15

88': Ο Ζαχίντ το εκτελεί πλασαριστά με τον Χατζηθεοδωρίδη, ξανά Ζαχίντ σέντρα και ο Βέλεθ διώχνει τη μπάλα.

21:15

88': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό το κερδίζει ο Χατζηθεοδωρίδης.

21:14

Επανέναρξη και πάλι για να δούμε αν θα έχουμε νικητή στο ΟΑΚΑ.

21:13

Μίνι διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Δεληζήση.

21:12

85': Φάουλ για τον Άρη, εκτελεί ο Ματίγια, κεφαλιά του Ρόουζ η μπάλα λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι του Διούδη.

21:10

83': Και τρίτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, έξω ο Περέα και μέσα ο Καμπετσής.

21:09

82': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ! Εκτέλεση φάουλ από τον Ζαχίντ, κεφαλιά του Κουρμπέλη και η μπάλα σταματά στο αριστερό δοκάρι της εστίας του Κουέστα.

21:07

80': Εκτελεί ο Ζαχίντ και απομακρύνει ο Κουέστα.

21:06

79': Εντυπωσιακό σουτ του Ζαχίντ που κάνει ωραία ατομική ενέργεια, εξίσου εντυπωσιακή και η επέμβαση του Κουέστα.

21:05

77': Ο Ζαχίντ και πάλι στη γωνία, εκτελεί και διώχνουν οι του Άρη.

21:04

76': Ο Ζαχίντ εκτελεί στο πρώτο δοκάρι, ο Βέλεθ παραχωρεί νέο κόρνερ.

21:04

76': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό το κερδίζει ο Χατζηθεοδωρίδης.

21:02

Διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Βέλεθ.

21:02

74': Δεύτερη αλλαγή και για τον Παναθηναϊκό, ο Χατζηθεοδωρίδης αντί του Μπουζούκη.

21:01

73': Καταπληκτική ενέργεια του Φετφατζίδη που περνά τρεις παίκτες, αλλά στο σουτ του, ο Διούδης μπλοκάρει τη μπάλα.

20:59

71': Δεύτερη αλλαγή για τον Άρη, ο Τόνσο στη θέση του Λάρσον.

20:56

68': Ο Ζαχίντ εκτελεί το κόρνερ, η μπάλα απομακρύνεται...

20:56

68': Ο Μακέντα με το αριστερό κάνει το σουτ, σε κόρνερ ο Βέλεθ.

20:55

67': Ο Ζαχίντ εκτελεί το κόρνερ, βγαίνει ο Κουέστα και μπλοκάρει τη μπάλα.

20:54

66': Πολύ ωραία ενέργεια του Ινσούα και κόρνερ ο Κόρχουτ.

20:53

65': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, ο Χατζηγιοβάνης περνά εκτός αγωνιστικού χώρου, στη θέση του ο Ζαχίντ.

20:51

64': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, ο Μπουζούκης βρίσκει ωραία τον Μακέντα και εκείνος κάνει το πλασέ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

20:50

62': Ο Φετφατζίδης κάνει ωραία ενέργεια και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα, αλλά υποδείχθηκε σε θέση οφσάιντ και το γκολ ακυρώνεται.

20:48

60': Σωτήριο τάκλιν του Κουρμπέλη προ του Λάρσον και κόρνερ για τον Άρη.

20:46

58': Πρώτη αλλαγή για τον Άρη, ο Μαντσίνι στη θέση του Γκάμα.

20:44

56': Ο Ιντέγιε πιάνει τη κεφαλιά, αλλά είναι αδύναμη κανένα πρόβλημα για τον Διούδη.

20:44

56': Ο Μπουζούκης εκτελεί το κόρνερ, ο Νούνες την κεφαλιά, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

20:43

Μίνι διακοπή στο ματς για τραυματισμό του Βέλεθ.

20:42

54': Σέντρα του Ινσούα, η μπάλα στο πρόσωπο του Βέλεθ και κόρνερ.

20:39

51': Μακρινό σουτ του Δώνη, ο Κουέστα με υπερένταση διώχνει τη μπάλα.

20:36

49': Έχει δυναμώσει η βροχή στο ΟΑΚΑ...

20:33

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές για τις δύο ομάδες.