Δίκαιο αποτέλεσμα στο Περιστέρι, με τις δύο ομάδες να μοιράζονται από ένα βαθμό. Στους 19 βαθμούς ο Ατρόμητος, στους 18 η Λαμία.

21:24

Ατρόμητος - Λαμία 1-1

21:23

90+5': Λήξη β' ημιχρόνου.

21:19

90': Τέσσερα λεπτά επιπλέον χρόνου στο β' ημίχρονο.

21:13

Εξαιρετική εκτέλεση φάουλ του Ούμπιντες από τα αριστερά, καρφωτή κεφαλιά του Βέλλιου από το ύψος της μικρής περιοχής και 1-1.

21:13

84': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:12

84': Κίτρινη κάρτα στον Ασίγκμπα.

21:09

81': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Βύντρα αντί του Βασιλόγιαννη.

21:07

79': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σέντρα του Κατράνη από τα αριστέρα, προβολή του Ούμπιντες στο δεύτερο δοκάρι, μπλοκάρει ο Κάχριμαν με διπλή προσπάθεια.

21:06

77': Πλασέ του Βασιλόγιαννη, η μπάλα περνάει άουτ.

21:03

75': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Γιακουμάκης αντί του Ουγκράι.

21:01

Ο Δημούτσος βγάζει τον Τουράμ στην πλάτη της άμυνας, ο οποίος κάνει εντυπωσιακή κούρσα και φτάνει μέχρι τα όρια της περιοχής των γηπεδούχων, άψογο πλασέ και 0-1.

21:01

72': ΓΚΟΛ για τη ΛΑΜΙΑ!

20:53

65': Αλλαγή για τη Λαμία. Ο Ρόμανιτς αντί του Τιρόνε.

20:53

64': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Σέντρα του Μανούσου από τα δεξιά, κεφαλιά του Βέλλιου στο πρώτο δοκάρι, η μπάλα περνάει παράλληλα με την εστία.

20:52

64': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιδες αντί του Χαρίση.

20:50

Σηκώθηκαν και οι δύο και το ματς συνεχίζεται κανονικά.

20:49

61': Στο έδαφος Τουράμ και Μέγιερι, καθώς συγκρούστηκαν στον αέρα.

20:42

54': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ανδρούτσος αντί του Ρόσα.

20:37

49': Δυνατό σουτ του Κατράνη εκτός περιοχής, πολλά μέτρα άουτ η μπάλα.

20:36

48': Οφσάιντ ο Βασιλόγιαννης.

20:35

47': Κόρνερ από τα δεξιά για τη Λαμία, δεν αποφέρει κάτι.

20:34

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο.