0
17:53

Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας, καλό βράδυ από το a-sports.

17:52

Σπουδαία νίκη πετυχαίνει η ομάδα του Αλέξανδρου Βοσνιάδη καθώς επικρατεί με 2-0 του Λεβαδειακού ανεβαίνοντας στους 14 βαθμούς και την 5η θέση, ενώ οι Βοιωτοί παρέμειναν στους 11. Με αυτογκόλ του Άνγκουα στο 31' το 1-0, ο Βρεττός στο 90+3' το τελικό 2-0. Ο Λεβαδειακός είχε δοκάρι στο 67' με τον Βήχο.

17:51

Λήξη της αναμέτρησης στα Χανιά, νίκη με 2-0 για τους Χανιώτες κόντρα στον Λεβαδειακό.

17:49

Κλειδώνουν την πρώτη εντός έδρας νίκη τα Χανιά καθώς φτάνουν στο δεύτερο γκολ. Από την εκτέλεση του κόρνερ, η μπάλα φτάνει στον Κουσκουνά, ο οποίος δεν μπορεί να σουτάρει, πασάρει στον Βρεττό που πιάνει ένα ωραίο διαγώνιο σουτ στέλνοντας τη μπάλα στα δίχτυα του Μπάγιτς για το 2-0.

17:48

90+3': ΓΚΟΛ για τα Χανιά!

17:47

90+2': Ο Βήχος παραχωρεί κόρνερ προ του Κάσσου.

17:45

Συμπληρώσαμε τα 90 λεπτά, πέντε θα είναι οι καθυστερήσεις.

17:44

89': Και πάλι ο Κοζορώνης, η μπάλα απομακρύνεται...

17:44

89': Ο Κοζορώνης το εκτελεί, ο Κάσσος σε νέο κόρνερ προ του Λιάγκα.

17:43

88': Κεφαλιά του Μάντζιου μέσα από την περιοχή, η μπάλα κόρνερ αφού βρίσκει τη πλάτη του Σωτηράκου.

17:40

85': Τελικά ο Τριανταφυλλάκος θα γίνει αλλαγή, ο Σελινιωτάκης θα πάρει τη θέση του.

17:39

Και νέα διακοπή στο ματς για τραυματισμό του κίπερ των Χανίων.

17:39

84': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό, εκτελεί ο Κοζορώνης, με υπερένταση στο δεύτερο δοκάρι ο Κουτζαβασίλης θα διώξει τη μπάλα.

17:38

Τελικά περνά πάλι στο ματς ο Τριανταφυλλάκος.

17:37

Έξω ο παίκτης του Λεβαδειακού για να δούμε αν θα συνεχίσει ή θα γίνει η τρίτη αλλαγή.

17:36

Στο έδαφος ο Τριανταφυλλάκος από μαρκάρισμα του Ορφανίδη, ζητούν αλλαγή οι παίκτες των Χανίων.

17:34

79': Κόναν αντί του Άνγκουα στην τρίτη και τελευταία αλλαγή του Λεβαδειακού.

17:33

78': Σέντρα του Βήχου από τα αριστερά, κεφαλιά του Ιωαννίδη μέσα στη περιοχή, ο Κουτζαβασίλης μπλοκάρει τη μπάλα.

17:31

76': Κακή η εκτέλεση του Μάντζιου, η μπάλα απομακρύνεται.

17:30

75': Φάουλ σε πολύ καλό σημείο το κερδίζει ο Ιωαννίδης από τον Μουμίν.

17:29

74': Δεύτερη αλλαγή για τα Χανιά, ο Παναγιωτούδης στη θέση του πολύ καλού Δημητριάδη.

17:26

71': Ο Βήχος εκτελεί το φάουλ, ο Κουτζαβασίλης θα μπλοκάρει τη μπάλα.

17:25

70': Φάουλ κερδίζει ο Ν' Νομό για τον Λεβαδειακό σε καλό σημείο, λίγο έξω από την περιοχή και δεξιά.

17:23

68': Ο Κοζορώνης το εκτελεί, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:22

67': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό! Ο Μάντζιος δίνει τη μπάλα στον Βήχο που από τα αριστερά κάνει σέντρα σουτ η μπάλα στο οριζόντιο και βρίσκοντας τη πλάτη παίκτη των Χανιών πηγαίνει κόρνερ.

17:20

65': Πρώτη κίνηση από τον Αλέξανδρο Βοσνιάδη, ο Κουσκουνάς περνά στο ματς στη θέση του Τζιώρα.

17:18

63': Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Πάνος.

17:17

62': Κόρνερ για τα Χανιά, ο Δημητριάδης, ο Μάντζιος στο πρώτο δοκάρι διώχνει τη μπάλα.

17:15

60': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, μπαίνει ο Ορφανίδης, αντί του Αργυρόπουλου.

17:13

58': Πρώτη κίτρινη στο ματς τη βλέπει ο Τριανταφυλλάκος για διαμαρτυρίες. Για χέρι του Άνγκουα από σέντρα του Κάσσου, ο διαιτητής δεν δίνει κάτι.

17:12

57': Ο Συμελίδης στο όριο της περιοχής με τον Πάνο, πέφτει στο έδαφος, "παίζετε" λέει ο διαιτητής. Υπάρχει επαφή, αλλά σίγουρα δεν είναι μέσα στη περιοχή.

17:11

56': Ωραία συνεργασία Κάσσου με Δημητριάδη, σουτ του τελευταίου η μπάλα όμως περνά άουτ.

17:11

56': Ο Κοζορώνης το εκτελεί, ο Κουτζαβασίλης μπλοκάρει τη μπάλα.

17:10

55': Ο Συμελίδης από τα αριστερά κάνει το γύρισμα, ο Γρομητσάρης παραχωρεί κόρνερ.

17:06

51': Σουτ του Συμελίδη έξω από την περιοχή και αριστερά, είναι άστοχο, άουτ η μπάλα.