-
2
21:32

21:31

Δίκαιο το «Χ» στο Περιστέρι με βάση την εικόνα του αγώνα, θα μπορούσαν και οι δύο ομάδες να είχαν πάρει τη νίκη.

21:29

90'+5: Λήξη αγώνα, 2-2.

21:28

90'+5: Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Γυρίζει από δεξιά ο Ουγκράι, αστοχεί από πλεονεκτική θέση ο Γιακουμάκης.

21:26

90'+4: Ο Ρισβάνης διώχνει πάνω στη γραμμή το γυριστό σουτ του Σάσα!

21:25

Ο Φετφατζίδης κάνει την ατομική ενέργεια, μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και πλασάρει εύστοχα για το 2-2.

21:25

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:23

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:22

90': Μαρτίνες αντί Μπα, τρίτη αλλαγή για τον Άρη.

21:19

Εύστοχος ο Μανούσος από την άσπρη βούλα, 2-1.

21:19

86': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:15

83' ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Μπα ανατρέπει τον Γιακουμάκη.

21:13

82': Τόνσο αντί Γκάμα, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

21:12

80': Ο Μαντσίνι συνδυάζεται με τον Φετφατζίδη, πλασάρει, λίγο άουτ η μπάλα. Καλή ευκαιρία για τον Άρη.

21:10

77': Γιακουμάκης αντί Ανδρούτσου, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:07

75': Κίτρινη στον Χαρίση.

21:02

70': Ο Ουγκράι πέφτει από μαρκάρισμα του Βέλεθ εντός περιοχής, δεν βλέπει παράβαση ο Διαμαντόπουλος.

21:01

68': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Από ασίστ του Ανδρούτσου ο Ουγκράι στο τετ α τετ με τον Έμαν θα στείλει ψηλά άουτ την μπάλα.

20:57

65': Μακρινό σουτ του Μάντσον, χωρίς τύχη.

20:55

63': Μάντσον αντί Μπαένα, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:47

55': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Ουγκράι αντί Ενσικουλού.