0
21:26

Από το a-sports.gr, καλό βράδυ!

21:24

100% δίκαιη νίκη για τους Γιαννιώτες, οι οποίοι ήταν καλύτεροι σε ολόκληρη τη διάρκεια του αγώνα. Προσωρινά στην κορυφή της Σούπερ Λίγκας 2 ο ΠΑΣ, ενώ εκκρεμεί η αναμέτρηση του Απόλλωνα Σμύρνης με την Κέρκυρα.

21:24

ΠΑΣ Γιάννινα - Πλατανιάς 2-0

21:24

90+5': Λήξη β' ημιχρόνου.

21:21

90+2': Σέντρα του Νάουμετς από τα αριστερά, ο Παμλίδης στο πρώτο δοκάρι κάνει την προβολή, με την μπάλα να περνάει ελάχιστα δίπλα από το δεξί κάθετο δοκάρι.

21:19

90': Τέσσερα λεπτά είναι οι καθυστερήσεις.

21:18

89': Κίτρινη κάρτα στον Παπουτσογιαννόπουλο για τράβηγμα.

21:17

88': Κίτρινη κάρτα στον Μπιανκόνι.

21:17

87': Σουτ του Πίτου Γκαρσία εκτός περιοχής, η μπάλα περνάει άουτ.

21:15

85': Τρίτη αλλαγή και για τον ΠΑΣ. Ο Λέο παραχωρεί τη θέση του στον 17χρονο Λώλη, ο οποίος κάνει ντεμπούτο.

21:05

Ξανά από κόρνερ, αυτή τη φορά από τη δεξιά πλευρά, ο Μπιανκόνι παίρνει την κεφαλιά με την μπάλα να παίρνει παράξενη τροχιά, ο Γκοτ απομακρύνει με δυσκολία με τις γροθιές, με την μπάλα να καταλήγει στον Παμλίδη στο ύψος του πέναλτι, ο οποίος με ωραίο σουτ γράφει το 2-0.

21:04

76': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

21:04

75': Κόρνερ για τον ΠΑΣ.

21:01

71': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Παμλίδης αντί του Ξύδα.

20:54

Κόρνερ από τα αριστερά με εκτελεστή τον Πίτου Γκαρσία, ο Παντελάκης παίρνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, ο Ποζατζίδης απομακρύνει πάνω στη γραμμή και σε δεύτερο χρόνο ο Κάστρο παίρνει το... ριμπάουντ και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

20:53

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

20:52

63': Κόρνερ για τον ΠΑΣ.

20:50

61': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Σαάντο στη θέση του τραυματία Ρουσσάκη.

20:48

58': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Καραγκούνης στη θέση του Παπαδόπουλου.

20:47

57': Κεφαλιά του Λέο, η μπάλα περνάει ελάχιστα άουτ από το δεξί κάθετο δοκάρι της εστίας του Γκοτ.

20:43

54': Ο Νίλι κοντρολάρει την μπάλα και σουτάρει δυνατά από καλό σημείο μέσα στην περιοχή του ΠΑΣ, ο Παντελάκης βάζει σωτήριο τάκλιν και απομακρύνει την μπάλα.

20:41

52': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Πίτου Γκαρσία αντί του Οικονομόπουλου.

20:35

20:34

Αλλαγή για τον Πλατανιά με την έναρξη του β΄ημιχρόνου. Ο Παπουτσογιαννόπουλος αντί του Λεωνιδόπουλου.